Strona 1 z 1

Szkoła Kadetów - Szkolenia terenoznastwo/zielona taktyka

PostNapisane: 2010-08-09, 22:11
przez Przemo
Zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy w zakresie terenoznastwa , zielonej taktyki a także zdobycia juz bardziej profesjonalnej w zakresie (LRRP) dalekiego rozpoznania i zwiadu polecam odwiedzić tą stronke i zapoznać sie z ofertą.
http://www.szkola-kadetow.pl/

Wiedze przekazywana jest w bardzo profesjonalny sposób na 48 godzinnych kursach weekendowych i podzielona na kilka poziomów.Z doswiadczenia wiem ze warto zacząć od samego początku , jesli wydaje Ci się ze coś wiesz to masz to okazje zweryfikować w praktyce.
Szkoleniowcem jest były komandos z elitarnego 1PSK (1 Pułk Specjalny Komandosów) weteran misji w Iraku/Syrii/Bośni/Kambodzy specjalista w zakresie topografii, tropienia,rozpoznania i zwiadu.
Szkolenia prowadzone sa profesjonalnie i rzetelni w zajebistej atmosferze jest czas na naukę ale również można porozmawiać posmiać się i dowiedzieć coś o jednostce poznac historie , charakter działań.
Rekomendacją dla szkoły są grupy które przyjezdzaja na szkolenia z całej Polski , cykl szkoleń przechodzi m.in SFORA znana grupa związana z milsimem paintballowym.Kilku członków Shadows Corps również miało okazje uczestniczyć w szkoleniach zaliczając pierwszy i drugi etap.
Szkolenia odbywaja się z wykorzystaniem replik ASG jest rownież opcja wykorzystania merkerów paintballowych.

wiecej informacji , zdjeć mozna znaleść na stronie.

http://www.szkola-kadetow.pl/