Ciekawostka - BattleTac real-time GPS tracking

tu rozmawiamy o naszych szalonych pomysłach i propozycjach usprawnień

Ciekawostka - BattleTac real-time GPS tracking

Postprzez Grot_pl » 2015-03-22, 19:41

Cześć
Ktoś coś takiego sprawdzał, może warto to zainstalować i sprawdzić w kilka osób?

http://battletac.com/index.html#support (tu sprawdza się na komputerze)
https://play.google.com/store/apps/deta ... lite&hl=pl (tu pobiera na komórkę)

BattleTac Lite - BattleTac zapewnia śledzenie GPS w czasie rzeczywistym, czatu i nawigację na polu walki airsoft / paintball. Korzystając z BattleTac będziesz zawsze wiedzieć, gdzie są towarzysze i co robią.

Funkcje
- Śledzenie na żywo GPS jednostek bojowych.
- Łatwo można wysyłać polecenia do swoich jednostek, jak "idź do tego miejsca".
- Wiadomości błyskawiczne, polecenia tekstowe i dostawa raportu - można wysyłać teksty.
- Koordynaty MGRS.
- Można tworzyć i dzielić się swoją mapę za pomocą strony internetowej producenta.
- Dostępne na innych platformach. Laptopie, smartfonie.


Wersja Lite jest w pełni funkcjonalna, wyświetla reklamy na ekranie.

Jak na razie sprawdziłem, że widzę wzajemnie swoje pozycje jedna podana na komputerze druga na smartfonie (ustawia się co ile czasu nadać swoją pozycje, jak na razie jedynie wskazałem na mapie gdzie jestem- bez gps bo siedzę w domu).
Mogę na mapie dodawać punkty na 1 urządzeniu, które widać od razu na 2 (mogła by to być pozycja wroga). Widzę na obu urządzeniach obie pozycje i mogę pisać do siebie między urządzeniami.

Może kiedyś to sprawdzimy jak działa to śledzenie pozycji w czasie rzeczywistym. Tylko pytanie jak długo podziała komórka :)
Avatar użytkownika
Grot_pl
 
Posty: 126
Dołączył(a): 2015-03-03, 22:21
Lokalizacja: Chrzanów

Re: Ciekawostka - BattleTac real-time GPS tracking

Postprzez Lloyd » 2015-03-22, 20:22

włącz gps + transmisje danych + wyświetlacz = komunikat ( zostało 4% baterii) ;]

ale są też plusy ;]
Avatar użytkownika
Lloyd
 
Posty: 108
Dołączył(a): 2014-02-17, 21:39


Powrót do SKRZYNKA POMYSłĂ“W

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron