postrzelamy ?

wszystko co chcecie wiedzieć, a boicie się zapytać

Re: postrzelamy ?

Postprzez Feldgrau » 2014-09-11, 12:59

Edi będę chciał załatwić to jak najbardziej legalnie lub choćby za tzw flachę na przymknięcie oka - jak będzie z kim , jeśli trenig i gra nam wyjdzie ( w sensi - spodoba się, mniej niż30 % replik nawali :-P itp) to pociągniemy temat potem w Żorach bo i aura będzie już kiepska pod gaziaki i ilość ludzi będzie mniejsza plus odległości skutecznego strzelania . Jak zakupie jeszcze kilka METSów to przejdę na milsimową emeryturę i będe "odwalał szkolenia " może współpraca z quejkiem czy "kolegami" z Lblińca ( jak to już AC3 zauważył wpiszesz w ogłoszeniu że szkolenie robi specjals i masz komplet kursantów )
Hala w Ligocie ma jeden plus - stojąc od strony ulicy ( z kamerą ) jest doskonały widok na kondygnacje i schody po przez duże wyrwy po oknach - może być zrobione bardzo ciekawe ujęcie z przybliżenia ( ja ma się statyw )gdy ekipa wpada po schodach na piętro lub gdy wpada do pomieszczenia i kroi
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: postrzelamy ?

Postprzez kufel_wro » 2014-09-15, 22:22

Dalszy ciąg off-topu jest tu:
viewtopic.php?f=143&t=2034
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015,2017,SpecOps; MA2017

Obrazek
Avatar użytkownika
kufel_wro
Administrator
 
Posty: 2901
Dołączył(a): 2009-06-28, 22:03
Lokalizacja: Wrocław

Re: postrzelamy ?

Postprzez Feldgrau » 2014-09-25, 19:40

Panowie właśnie wróciłem ( 25 minut temu ) i borę się za temat . Czasu mało bo raptem jutrzejszy dzień tylko . Proszę o info jutro do 16 tej kto z tych którzy mieli przybyć 27 na trening/grę na RAMach odpadł , zrezygnował lub nie może być . chodzi o to by się zoriętować ilu jest chętnych i czy lepiej nie przełożyć terminu - nadal nie zbadałem drugiego budynku i nie mam żadnej oficjalnej zgody - będę działał jutro ale może być zbyt mało czasu . Moje dwa RAMy nadal są u Spidiego ale obiecał do jutra zrobić . Po 16 tej będę dzwonił do wszystkich i tu zostawie wiadomość gdyby trening miał nie dojść do skutku . Od rana też postaram się wykonać pare telefonów do was i omówić sytuację. A teraz panowie wybaczą idę pod prysznic :-)
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: postrzelamy ?

Postprzez Pmk » 2014-09-26, 05:04

27go - odpadam.

Pmk
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!
J.Piłsudski
Avatar użytkownika
Pmk
moderator
 
Posty: 1427
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:55
Lokalizacja: Tychy

Re: postrzelamy ?

Postprzez Feldgrau » 2014-09-26, 10:08

Trening/gra odwołany
Panowie podzwoniłem do ludzi ( nie dodzwoniłem się do Ediego ) i sytuacja wygląda tak że :
nie każdemu pasuje termin
klamki moje będą zrobione ( podobno ) dziś na wieczór
jedna z klamek Bolka przestała działać- on sam jest chory
teren nie załatwiony legalnie ( nie znalazłem tam nawet ciecia który wydałby chocby ustną zgode )
Nie chcę robić tego tak na pałe ( nie chcę nikogo zrazić po takim treningu ) , chcę by to było coś ciekawego - dobrze zorganizowanego i przygotowanego .
Padła sugestia by zrobić to w jakąś niedziele ( lepszy termin niż sobota )
Zamierzam :
- dobrze przygotować teren ( potrzebny czas)
- dozbroić swój arsenał RAMów ( chcę dokupić łącznie do 10 sztuk "broni" długiej z kompletem magazynków ) bym miał co zaoferować i wypożyczać
Kriss jak twoja MP5 pzestanie ci się podobać - jestem pierwszy do odkupienia
Bolek chętnie łykne twojego kałacha

- przygotować ( z kimś kto ma pojęcie ) program/konspekt szkoleniowy konkretnie pod repliki RAM

Poszukuję ( jak ktoś trafi przypadkiem proszę o info ) replik ram ( "broń długa ") o niskiej cenie :-D , skrzyń wojskowych dużych do transportu tych replik ( po odpowiednim zmodyfikowaniu tych skrzynek ) na pace samuraja - myślę że do jednej wejdzie 5 replik więc dwie skrzynie są mi potrzebne
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: postrzelamy ?

Postprzez Feldgrau » 2014-09-26, 11:45

skrzynki już znalazłem ( na wymiar paki samuraja) http://allegro.pl/skrzynia-skrzynka-woj ... 64133.html
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: postrzelamy ?

Postprzez Kris2 » 2014-09-27, 09:48

Feldziu, bardzo mi przykro, ale pierwszy w kolejce był Krzychu i jestem zobowiązany obietnicą. Poza tym, Krzychu nie ma jeszcze RAMa, więć będzie to pożytek dla wszystkich.
Co do miejsca, Żory to bardzo dobra lokalizacja, tylko jeżeli chcemy robić foty / materiał marketingowo promocyjny, to nie wyjdzie tam nic fajnego - światło :(
Avatar użytkownika
Kris2
 
Posty: 1002
Dołączył(a): 2010-06-19, 21:38
Lokalizacja: Radzionków

Re: postrzelamy ?

Postprzez Feldgrau » 2014-09-27, 10:24

ha Kriss walnąłem się w moim tekscie - wiem że mp 5 jest zarezerwowany dla Krzycha i właściwie tekst był do niego :-D ( pomyliłem ksywki ) , chodziło mi o to że gdy Krzychowi się znudzi - bo wiem że i Bolek ma chrapke na niego
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: postrzelamy ?

Postprzez Feldgrau » 2014-10-01, 10:33

skrzynie już nie aktualne - właśnie kurier dostarczył komplecik - teraz muszę znależć dużą grubą gąbkę do wyłożenia hmm
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: postrzelamy ?

Postprzez Ace » 2014-10-01, 10:45

Kup najtańsze karimaty zielone.
Avatar użytkownika
Ace
 
Posty: 1216
Dołączył(a): 2012-02-21, 21:06
Lokalizacja: Katowice/Sosnowiec

Re: postrzelamy ?

Postprzez Feldgrau » 2014-10-01, 11:50

chcę grubą gąbkę lub styropian i w tym materiale wycięte kontury danej repliki ( taki bajerek bardziej )
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do MILSIM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron