5th MOG - dyskusja

Re: 5th MOG - dyskusja

Postprzez Ace » 2014-07-07, 08:50

Foty :-)
Avatar użytkownika
Ace
 
Posty: 1216
Dołączył(a): 2012-02-21, 21:06
Lokalizacja: Katowice/Sosnowiec

Re: 5th MOG - dyskusja

Postprzez GwizdeK & Newt » 2014-07-08, 12:24

Udało się chwilę odpocząć i wrócić do żywych, więc skrobniemy coś! J

Na początku bardzo dziękujemy MagFed Poland za możliwość wykazania się w organizacji 5-tego MOG-a J Mamy nadzieję, że nie zawiedliśmy ani Waszych oczekiwań, ani oczekiwań graczy J
Podziękowania i ukłony kierujemy również w stronę:
- Hunters Team: Suseł, Ilan, Agrus – bez Was na pewno nie dalibyśmy rady! Odwaliliście ogrom świetnej roboty.
- Wszystkich osób z Killer Joke (Grzesiu, Nat, Mariusz, Pik, Tomek, Kuba, Artur, Mieszko), które pomagały w sprzątaniu terenu oraz innych przygotowaniach do tej edycji MOG-a! J
- Bożenki – za partycypowanie w kosztach, dzięki czemu mogliśmy zrobić to, co chcieliśmy nie podwyższając wpisowego, za załatwienie wypaśnego toi-toia (pachnącego! :P) oraz siatek, które chroniły naszego bezpieczeństwa.
- Drewniaka za dostawę pysznej grochówki! J
- firmy SILT, która udostępniła nam teren do gry
- Horse Team za megafon oraz matkę (mówimy o butli ;)! J

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie w tym, jakże niesprzyjającym, okresie wakacji – przybyło 43 magfedowców, co nas niezmiernie cieszy J Było trochę nowych twarzy, co cieszy jeszcze bardziej – oby tak dalej! J
Po rozmowach ze sporą rzeszą ludzi serce mamy uradowane, że scenariusze i ich dopasowanie do terenu przypadły prawie wszystkim do gustu! Mamy nadzieję, że przy kolejnej imprezie będzie jeszcze lepiejJ Przepraszamy za delikatne opóźnienie w rozpoczęciu pierwszego scenariusza L nasza wina L ale miejmy nadzieję, że mapki, ID, granaty, grochówka i inne atrakcje, które dostaliście w ramach wpisowego zadowoliły Wasze twarzyczki, jak i brzuchy J Granatów zużyliście/zebraliście/znaleźliście na polu 37 z 40, które były dla Was przeznaczone – i tutaj nasza prośba o info zwrotne jak się spisały?


Trochę zdjęć będzie wrzuconych dzisiaj wieczorem J

Pozdrawiamy,
GwizdeK & Newt
GwizdeK & Newt
 
Posty: 83
Dołączył(a): 2014-02-25, 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: 5th MOG - dyskusja

Postprzez Lloyd » 2014-07-08, 17:52

Dzięki za świetna zabawę
i za przygarniecie mnie pod wasze skrzydła
pozdrawiam

;]


https://plus.google.com/photos/11183131 ... 9933137009
Avatar użytkownika
Lloyd
 
Posty: 108
Dołączył(a): 2014-02-17, 21:39

Re: 5th MOG - dyskusja

Postprzez Feldgrau » 2014-07-08, 18:51

" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: 5th MOG - dyskusja

Postprzez Lloyd » 2014-07-08, 20:02

Avatar użytkownika
Lloyd
 
Posty: 108
Dołączył(a): 2014-02-17, 21:39

Re: 5th MOG - dyskusja

Postprzez GwizdeK & Newt » 2014-07-08, 22:56

GwizdeK & Newt
 
Posty: 83
Dołączył(a): 2014-02-25, 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: 5th MOG - dyskusja

Postprzez Majster JH » 2014-07-09, 19:06

Wielkie dzięki dla wszystkich uczestników - impreza wypaliła idealnie nawet okres wakacyjny jej nie zaszkodził , ale może dlatego ze jest nas coraz więcej :)dodaje to energii do pracy .
Teren ....bardzo ciekawy las i wspaniały budynek było co robić nie wspomnę o zużytej pirotechnice - rekord .
Osobne podziękowania dla organizatorów i wszystkich zaangażowanych w przygotowania -MOG5 wypas :)
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: 5th MOG - dyskusja

Postprzez Feldgrau » 2014-07-11, 14:50

na PSI Jubszy napisał co nieco . W sprawie bezpieczeństwa i czystości na polu i parkingu - Bandyci z LOKmilsim mam nadzieje że żaden z nas dupy nie dał w temacie każdy swoje graty i śmieci pozabierał , na polu też każdy miał osłonę facjaty i nikt głośno ryja nie darł na kolege po drugiej stronie lufy jak coś nie pasowało na ten temat porozmawiamy w swoim wątku
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: 5th MOG - dyskusja

Postprzez GwizdeK & Newt » 2014-07-11, 15:32

Tutaj chodziło głównie o strzelanie przy autach, chodzenie bez bareli etc. :) strzelanie w stronę domu przy wjeździe (w którymś ktoś urzęduje z cywilów) Oczywiście podwaliną do tego była odprawa na 3th MOG-u, więc na najbliższym MOG-u trzeba zmienić to na rzecz oddawania strzałów tylko w wyznaczonym miejscu specjalnie do tego celu wyznaczonym, zakładania bareli etc.

Była również sytuacja na tym MOG-u, że gracz z ONZ przy punktach strategicznych w lesie (tych dwóch koło siebie, blisko szpitala Rebeliantów) nie zszedł i grał dalej, bo nie miał "splata"... niestety żaden z naszych nie rozpoznał kto to taki mądry był, co by mu na parkingu wytłumaczyć... ludzi nie zrzeszonych było raczej mało(tylko Red?)... a my z Asią akurat byliśmy daleko od zaistniałej sytuacji :(

Nasza prośbą - widzicie jakąś podejrzaną sytuację np. Wasz kolega stojący obok ewidentnie dostał (dźwięk etc.) ale gra dalej jak gdyby nigdy nic to zgłaszajcie...w przerwie lub od razu się z taką osobą porozmawia. Mamy się wyróżniać nieskazitelną uczciwością - nie chcemy chyba głosów, że na MOG-ach się oszukuje jak na scenariuszach...
GwizdeK & Newt
 
Posty: 83
Dołączył(a): 2014-02-25, 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: 5th MOG - dyskusja

Postprzez Flemming » 2014-07-11, 16:24

Ze strony LOK-u nic takiego (raczej) nie miało miejsca, przynajmniej nic takiego nie widziałem, ale skoro już wylewamy żale (rozumiem w celu oczyszczenia atmosfery) to ja też pozdrowię kolegę z Rebeliantów, który w ostatnim sceno przy ostatnim budynku gdy opadł dym najpierw mnie ślicznie trafił - chwała mu za to bo seria siadła koncertowo - a potem JAK JUŻ miałem założoną na głowę żółtą kamizelkę wywalił mi jeszcze jedną serię w ramię. Wtedy wiązanka pod adresem kolegi była nieparlamentarna - ale moim zdaniem w pełni zasłużona. Schodząc spotkałem dwóch kolegów z KillerJoke którzy oznaczeni jak ja siedzieli sobie w pewnej odległości od budynku i nikt z naszych do nich nie strzelał - bo u nas nie ma zwyczaju strzelania do trupów ;-)
Ostatnio edytowano 2014-07-11, 17:30 przez Flemming, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Flemming
 
Posty: 445
Dołączył(a): 2009-09-02, 15:52
Lokalizacja: Żory

Re: 5th MOG - dyskusja

Postprzez GwizdeK & Newt » 2014-07-11, 16:55

Nie chodzi tutaj o wylewanie żali - tylko o to by takie sytuacje nie miały miejsca, bo po co się wkurzać? :) Ma to być dla nas przyjemność i lepiej takie sytuacje wyjaśniać od razu niż po fakcie :) podbij następnym razem do razu

Zgodnie z uzyskanymi info: osoba w Atacs, od nas Mariusz i Pik - mijałeś, Grzesiu nie grał w 3 sceno i my nie graliśmy z Newt :) reszta nie w atacs - usprawiedliwieni ;]
Ostatnio edytowano 2014-07-11, 17:56 przez GwizdeK & Newt, łącznie edytowano 2 razy
GwizdeK & Newt
 
Posty: 83
Dołączył(a): 2014-02-25, 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: 5th MOG - dyskusja

Postprzez Flemming » 2014-07-11, 17:22

Whoever, napisałem tylko, że do tamtych problemów można jeszcze dołożyć overshooting no i koniecznie przed wyjściem grup przejście WSZYSTKICH przez chrono. Ja wiem, że każdy miał to zrobić we własnym zakresie i że sobie ufamy i że większość klamek np. TGR-ów ma ograniczone możliwości regulacji (wymiana sprężyn) - itd. ale dla zachowania przyzwoitości (i żeby zdjęcia pokazywały naszą troskę o bezpieczeństwo) chyba warto.
Avatar użytkownika
Flemming
 
Posty: 445
Dołączył(a): 2009-09-02, 15:52
Lokalizacja: Żory

Re: 5th MOG - dyskusja

Postprzez GwizdeK & Newt » 2014-07-11, 17:54

Flemming napisał(a):koniecznie przed wyjściem grup przejście WSZYSTKICH przez chrono


ZA! :)
GwizdeK & Newt
 
Posty: 83
Dołączył(a): 2014-02-25, 15:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: 5th MOG - dyskusja

Postprzez ChaoS » 2014-07-12, 10:42

Gratulacje dla Killer Joke, słyszałem od kolegów, że bardzo ładnie zorganizowaliście tą edycję! Tak trzymać w przyszłości! Szkoda, że nie mogłem się zjawić.
www.jarheads.pl - MIL-SIM
Avatar użytkownika
ChaoS
 
Posty: 23
Dołączył(a): 2013-12-17, 16:53
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: 5th MOG - dyskusja

Postprzez Flemming » 2014-07-12, 20:32

ChaoS napisał(a):Gratulacje dla Killer Joke, słyszałem od kolegów, że bardzo ładnie zorganizowaliście tą edycję! Tak trzymać w przyszłości! Szkoda, że nie mogłem się zjawić.

Żałuj ChaoS, organizacyjnie majstersztyk - i poprzeczka wysoko postawiona przed organizatorami kolejnego MOG-a.
Avatar użytkownika
Flemming
 
Posty: 445
Dołączył(a): 2009-09-02, 15:52
Lokalizacja: Żory

Poprzednia strona

Powrót do Gry MOG

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości