Praktyczny trening z Taktyki Zielonej - utrwalenie wiedzy...

Zaproszenia, szkolenia, relacje, informacje...

Postprzez [SC] Shark » 2008-07-31, 13:41

Popieram..
[SC] Shark
 

Postprzez Roger » 2008-07-31, 19:24

Czyli 8:00 na Macu?

Jeśli chodzi o mnie - dam radę.
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez [SC] Shark » 2008-07-31, 22:32

Jeśli mamy być gotowi na 9:00 to chyba 8:30 wystarczy na Mc...
[SC] Shark
 

Postprzez Przemo » 2008-08-01, 19:43

panowie to może teraz Czarków :-) na tym terenie normalnie graja chłopaki z ASG i popierdzelaja terenówkami.
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Roger » 2008-08-02, 12:05

Przemo, miejscówka wygląda super.
Można jutro spróbować, tylko żeby się właśnie nie spotkać z chłopakami z ASG.
Daj jakieś namiary na to miejsce, to może da radę na jutro jakieś mapki przygotować, abo cuś.

Tak przy okazji:)
Da ktoś radę zawinąć mnie na miejsce z dworca w Tychach.
W Tychach jestem 8.10. Jakby co mogę być wcześniej.
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez MrHyde » 2008-08-03, 17:50

Panowie dziękuję za wszystko było bardzo fajnie i profesjonalnie jeśli mozna tak napisać konkretne przypomnienie zagadnień z zielonej oraz parę nowych bardzo przydatnych, które zostały nam podane przez (Już moę to oficjalnie napisać ;-]) naszych dowodzących Sharka i Przema.

Po za tym wrescie było wiadomo kogo słuchać i moim zdaniem to sprawiło że było wszystko bardziej zgrane (Dyscyplina przede wszystkim ;-]), pierwsze ściągniecie Pmk i tylko 2 rannych których opatrzyłem potem tylko do przodu osaczenie kolegi któremu w pewnym momęcie zabrakło ammo ;-] zakończyło to nierówną choć interesującą potyczkę. Gdyby nie niespodzianki czyli miny pozostawione przez wroga było by jeszcze lepiej.

Po za tym jeszcze jedno byliśmy podzieleni na 2 grupy więc jeżeli ginie dowodzący jedną z nich powinien wykrzyczeć po DOSTAłEM!!! jak już oczywiście nie ma bandaży Ksywę np. ROGER DOWODZISZ!!! wtedy grupa wie co dalej robić i kogo dalej słuchać.

To moje skromne zdanie mogę się mylić

Jeszcze raz dzięki i do następnego razu.

Ps. Jak będziemy tak działać na Saltusie to będzie wypasik.
MrHyde
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-08-04, 07:44

Co do dowodzenia po "śmierci" dowódcy to przypominam, że czwórka dzieli się na diw dwójki jedną dwójką dowodzi dowódca (całej czwórki), a drugą jego zastępca (których to trzeba wybrać)...
[SC] Shark
 

Poprzednia strona

Powrót do Inne imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron