30.03 niedziela

Zaproszenia, szkolenia, relacje, informacje...

30.03 niedziela

Postprzez Rafi » 2008-03-26, 22:15

jak w temacie robimy coś??
Rafi
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-03-27, 19:24

Jak już wcześniej mówiłem ja jestem w Zakopcu, więc odpadam.. Bawcie się dobrze..
[SC] Shark
 

Postprzez Rafi » 2008-03-27, 22:13

Z tego względu że nie ma sensu trenowanie CQB poczekamy z tym do treningu z hohołem proponuje szlifowanie działania w grupie. I tu porpozycja i pytanie.
Trenujemy miedzy sobą bądz jedziemy do Brzeszcz niedaleko tychów gdzie gra fajna klimatyczna ekipa i mogli byśmy pograc przeciwko nim.

Wstępna lista
1. Rafi
2. Białko (koleś który był z nami na redstormie kupił BT delte i chce wstąpic do SC)
3. Mój brat
4.
Rafi
 

Postprzez [JH] Martin » 2008-03-27, 22:24

Wpadnijcie do nas, na Prochownię - zapraszamy.
[JH] Martin
 

Postprzez Rafi » 2008-03-28, 06:51

a gdzie jest ta prochownia?? ze mna jak z dzieckiem mówisz i masz
Rafi
 

Postprzez Rafi » 2008-03-28, 08:38

Martin, a że masz dzis urodziny :D życzę wszystkiego naj samych trafień i miękich kul w lufach wrogów.
Odemnie masz splata w niedziele :D
Rafi
 

Postprzez MrHyde » 2008-03-28, 09:22

Wstępna lista
1. Rafi
2. Białko (koleś który był z nami na redstormie kupił BT delte i chce wstąpic do SC)
3. Mój brat
4. Hyde (Tylko dajcie namiarar gdzie dokładnie albo Prochownia albo Brzeszcz)

I wsztstkiego najleprzego Martin
MrHyde
 

Postprzez Rafi » 2008-03-28, 12:29

jutro się zdzwonimy w razie czego
Rafi
 

Postprzez Miodzik » 2008-03-28, 14:46

Wstępna lista
1. Rafi
2. Białko (koleś który był z nami na redstormie kupił BT delte i chce wstąpic do SC)
3. Mój brat
4. Hyde (Tylko dajcie namiarar gdzie dokładnie albo Prochownia albo Brzeszcz)
5. Miodzik (Jestem za grą z JH)
Miodzik
 

Postprzez Rafi » 2008-03-28, 22:06

Hyde a to uzaleznione jest miejsce od tego czy jedziesz czy nie??
jedz stary bedzie fajnie
Ja proponuje jednak brzeszcze ponieważ mojego brata białka pojedzie jeszcze jeden nowy chłopak z nami. Wiec nie chciałbym odrazu wystawiac ich pod celne lufy JH :D
Do JH Wpadniemy jak pojedziemy większa ekipą SC mam nadzieje że wtedy tez dostaniem zaproszenie na gre.
Co wy na to ??
Rafi
 

Postprzez MrHyde » 2008-03-29, 06:11

Rafi jak bedziesz miał plac w autku to jak coś to mógłbyś mnie wziąść po drodze oczywiście na paliwko dam. Daj znac co i jak, jak coś to w tym samym miejscu co ostatnio.
MrHyde
 

Postprzez Drakon » 2008-03-29, 08:26

Rafi napisał(a):a gdzie jest ta prochownia?? ze mna jak z dzieckiem mówisz i masz


buhaha Rafi ty jestes dobry.Jak z tobą jak z dzieckiem :co do rączki to do buzi :mrgreen:
Drakon
 

Postprzez Roger » 2008-03-29, 18:15

Ja jutro odpadam, dzisiaj byłem na strzelance w Parku, nie mogę przeginać, muszę pozałatwiać sprawy rodzinne po świętach.
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez MrHyde » 2008-03-30, 12:04

Panowie było zajebiaszcie ;-] wentylek wlasnej konstrukcji na mojej masce sprawdził sie w 100% koszt patentu okolo 30zl zero parowanka nawet w spoconej kominiarce.
Po za tym chłopaki z Brzeszcza są klimatowi oraz bardzo weseli było naprawdę fajnie każdy po 30 kulek w loaderze i taktyka w tym momęcia to podstawa czasem bylismy górą czasem chłopaki. Jak na cudzym terenie to chyba i tak dobrze wypadliśmy.
Rafi miał znowu niestety problemy ze sprzętem przy końcu i się troche zdenerwował mam nadzieję że na następny raz bedzie wszystko śmigało.
Jeszcze raz dzieki wszystkim za strzelanie było bardzo fajnie.
Ps. Strzelał się znami świeży kolega z Mikołowa i powiedział że mu się bardzo podobało oraz że rajcują go takie taktyczno militarne zajawki hehe ;-] (Wyraził chęć dołączenia do [SC]).
MrHyde
 

Postprzez Miodzik » 2008-03-30, 12:29

30 kulek :O. No ładnie, spóÂźniłem się i nikt mnie nie poinformował. Sorry chłopaki nie wiedziałem! Biorąc pod uwagę fakt że wywaliłem niecałe 250 szt. to chyba za bardzo od limitu nie odbiegłem.
Poza tym było fajnie. Klimaciarsko.

P.S. w drodze powrotnej z Hyde'm sprawdzaliśmy radyjka. 1.6 km na lekko pofalowanym terenie niezabudowanym robią bez niczego. 1.9 km w terenie lekko zabudowanym (przedmiaście) to już wyzwanie. Test w samochodach.
Miodzik
 

Następna strona

Powrót do Inne imprezy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron