®ELEZNÝ TROJÚHELNÍK `67 30.4.-1.5.2010

Imprezy poza granicami kraju

Postprzez rastafara » 2010-03-13, 09:45

co do zasad - czy ktos moglby mi je przetlumaczyc? tlumacz google jest daremny - nadal niewiele rozumiem - szczegolnie jesli chodzi o zasady trafien i amunicji...
rastafara
 

Postprzez Edi » 2010-03-15, 12:47

Panowie,

Marty zwiększył nasz kontyngent do 15 ludzi.
DO 21 marca wszyscy zdecydowani na 100% muszą być zalogowani na stronie gry.
Na obecną chwile jest 7 osób. Po 21 nie będziemy już dopisywać.
Taki jest wymóg ze strony organizatora.
Edi
 

Postprzez rastafara » 2010-03-18, 08:29

Tak sie cieszylem na ten wyjazd, ale niestety musze zrezygnowac :(
Od 30.04 do 10.05 nie ma drugiego brygadzisty a mamy inwentaryzacje - musze zostac w pracy :(
rastafara
 

Postprzez Maksiu » 2010-03-18, 11:17

Wczoraj Marty napisał mi na PW co następuje:

marty+ napisał(a):Witaj,
Ta gra ma status ZAMKNIÊTY GRA!
Jest to system, w Czechach i Słowacji tylko dla zaproszonych zespołów, aby uniknąć problemów z nowicjuszy i woodbalisty.
SC musisz zrobić wybór na to wydarzenie!
Zaproszenie jest ważne tylko dla SC i swoim bardzo dobrym kolegą wybranym Ciebie i Edi.
Gra może przyjść nikt którego zatwierdzenie!
Nikt inny w Polska zostaną dopuszczone do gry, włącznie z nazwami, które wysyłają mnie do rejestracji!

Rozgrywka odbywa się poprzez e-mail w następujący sposób:
Zarejestruj się jak najszybciej, aby wysłać e-mail: info@martyplus.cz poniższy formularz:
Nazwa zespołu:
Commander + przedstawiciel:
Liczba graczy:
Zastępcy:
Przyjazd: Czwartek wieczorem lub piątek przed grą?
Wyjazd: w sobotę po grze, czy w niedzielę Afterparty
Jesteśmy zainteresowani w strzelaniu niedzieli na strzelnicy: Tak / Nie

WYBÓR GRACZY wykonane: Maksim i Edi
Dzięki


Rozumiesz?

marty +



W związku z tym Jestem dowódcą tej ekipy która pojedzie a Edi jest moim zastępcą.
Niniejszym zamykam listę chętnych i nikogo już nie dopiszę.

Jeżeli ci z tej listy która jest u góry w postach chcą pojechać ze mną i Edim do Czech MUSZą BYÆ OBOWIąZKOWO NA TRENINGU W Tą NIEDZIELÊ 21.03.2010 JEżELI KTOś SIÊ NIE POJAWI NA TRENINGU NIE JEDZIE Z NAMI DO CZECH.

Trening odbędzie się na terenie dróżyny Demolition Unit i spotykamy się o 10:00 na stacji BP koło lotniska w Pyrzowicach (jak ktoś nie wie gdzie to jest niech se sprawdzi na Google).

Organizator czyli Marty chce żebym wzioł odpowiedzialność za ludzi którzy przyjadą.
Po pierwasze nie birę ludzi których nie znam. Po drugie są zasady od razu mówie, że będę konsekwentnie egzekwował.
1. Subordynacja - niewykonywanie rozkazów... dowidzenia
2. Zasady organizatora - nieprzestrzeganie zasad... dowidzenia.

TEN MILSIM TO POWAżNA SPRAWA - MARTY, JA, EDI I KOLEDZY Z CZECH TRAKTUJą TO POWARZNIE!!! JEżELI DLA CIEBIE TO ZABAWA TO JAK NAJSZYBCIEJ WYPISZ SIÊ Z LISTY!!!

Resztę podstawowych rzeczy powiem na treningu.
Maksiu
 

Postprzez Maksiu » 2010-03-18, 11:27

Ja wyślę do Marty listę ludzi którzy pojadą z nami oraz zrobię dróżynowy formulaż i mu wyślę. Informację będę zbierał w niedzielę na treningu.

Trening będzie na sucho, weÂźcie ze sobą markery i gaz... bez kulek

Nikogo spoza górnej listy oraz ludzi z DU nie wpuszczam na trening.


TEMAT JEST ZAMKNIÊTY!!! RESZTÊ RZECZY O MILSIMIE W CZECHACH PROSZÊ PISAÆ DO MNIE NA PW LUB DO EDIego
Maksiu
 

Postprzez Przemo » 2010-03-18, 23:06

co ma byc na sucho to bedzie na koniec abstrahując można zrobić podsumowanie z wykorzystaniem ammo , wiedza praktyczna zweryfikowana w taki sposób lepiej się utrwala
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Maksiu » 2010-03-19, 09:20

Nie obraÂź się Przemo, ale trening prowadzę ja... i będzie on tak jak zaplanowałem.

Naprawdę nie mówię tego by cię obrażać albo coś w tym stylu, ale poprostu daj mi zrobić trening tak jak ja go zaplanowałem.
Trening nie będzie nudny.
Jak kto chce wziąść kilki niech weÂźmi ale nie planuje ich wykożystania.
Maksiu
 

Postprzez Przemo » 2010-03-19, 10:35

Nie mam uwag co do treningu myslałem o tym zeby pozniej kto bedzie chciał zostac to zostanie i mozemy cos powalczyc
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez MrHyde » 2010-03-20, 10:31

Ja jadę mogę kogoś zabrać jak coś ;-].
MrHyde
 

Postprzez KURZY » 2010-03-20, 14:21

oo ja bym sie pisał ;]
KURZY
 

Postprzez BluE » 2010-03-20, 15:13

A ja bym mogł sie wkrecic na ten trening ?? Bo wkoncu bym chcial przyjsc do was ;)
BluE
 

Postprzez Przemo » 2010-03-20, 15:43

spotkanie 10.00 BP koło lotniska w Pyrzowicach (jak ktoś nie wie gdzie to jest niech se sprawdzi na Google).
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez BluE » 2010-03-20, 16:02

A ja moge przyjechac też ????
BluE
 

Postprzez DiaKum » 2010-03-20, 16:35

zasady były wyzej dosc jasno chyba opisanne - masz watpliwosci, dzwon do maksia, on organizuje zabawe (numer telefonu ma w podpisie)...
gg 806940
gsm 660 735 948
Avatar użytkownika
DiaKum
 
Posty: 302
Dołączył(a): 2008-05-24, 17:47
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez BluE » 2010-03-20, 19:28

Nie moge sie dodzownic bo mowi ze niema takiego numeru....
BluE
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Misje zagraniczne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron