Saltus XIII - plotki i inne takie

wszystko co chcecie wiedzieć, a boicie się zapytać

Postprzez skura » 2012-05-30, 18:22

Nooo, widzę że Feldgrau się nie chwali, to ja powiem co i jak. SXIII udał się jak nigdy dotąd a North Troopers wsparci przez Feldgrau-a odegrali niepoślednią rolę w tej edycji, co zostało uznane przez dowództwo Balibanu złotą odznaką.
Reasumując, wiemy że Zuchy z APdp nie są w ciemię bici (pamiętamy SXII i nasze wspólne bytowanie namiot w namiot) więc serdecznie zachęcam szanownych Kolegów do udziału w następnej edycji Saltusa. Feldgrau to dla Was najlepsza, żywa i chodząca reklama! Tak sympatycznego a za razem zdyscyplinowanego wojaka każdy może sobie życzyć!
Avatar użytkownika
skura
 
Posty: 61
Dołączył(a): 2008-12-04, 22:26
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Feldgrau » 2012-05-30, 20:15

dziękuję Skura za słowa uznania ze zdobytej złotej odznaki dla grupy cieszę się na równi z wami - saltus był wymagający fizycznie i przełomowy w eskalacji zadań na następną edycję już mam wolne zaplanowane . Eskapady w toważystwie North Troopers mi przypadły do gustu zwłaszcza walka ramie w ramię z Gyverem na dwa tiberiusy tak mi sie spodobała że do mojego krótkiego zakupiłem wersje długą Tiberiusa taką jak ma Gyver . Jeśli na następną edycję pojedziemy ze skladem LOKmilsim to rezerwuję sobie już jeden wypadzik wspólny z Gyverem na komplet tiberiusów :mrgreen: Jeśli on i nasze dowództwo się zgodzi .
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Feldgrau » 2012-05-30, 20:33

tu fragment ściągnięty z forum AC opis naszego ataku na ich patrol - cytuję :
...Nuda nic się nie dzieje tylko wpatrujesz się w choinki i coraz częściej identyfikujesz je jako kontakt. Wreszcie jakiś budujący rozkaz PG i Leon na zmianę czujek przy moście. Doprowadza nas tam Vojciechu odprowadzając poprzednią dwójkę. Rozlokowaliśmy się tak by mieć jak najlepsze punkty obserwacyjne.
-Ja pierdziele- pomyślał PG- znów nudne zadanie- zwłaszcza iż meldunki od dowódcy (skorpiona ) mówią o przejęciu przeprawy przez nasze wojska i jedyny możliwy kontakt to nasze oddziały.
Nie minęło 10 min nudy gdy na mostku pojawia się 3 osobowy oddział, którego zauważa dalej wysunięty Leon .
- Skorpion dla PG, skorpion dla PG- melduje że na mostku zauważyliśmy trzyosobowy oddział odległość nie pozwala na identyfikację
- Tu skorpion, to nasi powtarzam w ten rejon jest zabezpieczony to na pewno nasz patrol .
Trzyosobowy oddział rośnie już do 6 osób i przechodzą most.
-skorpion dla pg –oddział przeszedł most i podążył drogą w górę przez lunetę nie zauważyłem żadnych naszywek.
- Tu skorpion to jeden z naszych patroli teren zabezpieczony nie nawiązywać kontaktu
Komunikat nie dobiegł jeszcze końca gdy na drodze pojawia się jeden z przepuszczonych żołnierzy PG szybko przyjmuje pozycję strzelecką i obserwuje przez lunetę, brak naszywek kto to k.. jest dziwnie jakoś się rozgląda cś nadaje przez radio o ja pier… to skóra
-skorpion dla PG rozpoznany wróg to skóra – w tej samej chwili trzask za plecami PG oznajmił niebezpieczeństwo szybki obrót trzech ludzi tylko kto rozpoznanie może to wsparcie nie kurwa to Balibowie
- QRF potrzebny QRF grat kul sypie się z każdej strony nie było szans PG obrywa od snajpera Balibów Gayvera. Leon ukryty dalej pada chwilę póÂźniej, wzorowa akcja NT obeszli nas z każdej strony , ale przecież teren zabezpieczony. – Przyjazne powitanie z chłopakami z NT i heja do HQ. Tu szybkie odzyskanie zdolności bojowych i Rybka zezwala na powrót do swoich ...

i trochę fotek z Balibanu
https://picasaweb.google.com/ligapaintb ... irectlink#
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do MILSIM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron