PENTAGON MilSim

wszystko co chcecie wiedzieć, a boicie się zapytać

PENTAGON MilSim

Postprzez Przemo » 2008-03-23, 21:35

Pentagon to zbiór drużyn Paintballowych i ASG biorących udział w misjach MILSIM rozgrywanych w systemie CCS-P (zasady CCS-P dopiero powstają zresztą jak cały projekt Pentagon)

Drużyny będące zarejestrowane w PENTAGONIE otrzymują na skrzynkę e-mail dowódcy misje do wykonania.

Misje są punktowane i trwają od jednego do x dni. Rozróżniamy cztery rodzaje misji:

1. Bojowa
- zlikwidować
- wysadzić
- schwytać
- zdobyć
- zniszczyć

2. Zwiadowcze
- stworzyć mapę
- sfotografować
- określić położenie
- podać namiar dla lotnictwa lub artylerii
- podać liczbę osób

3. Ratunkowe
- odbić
- odnaleÂźć
- doprowadzić

4. Defensywne
- bronić
- chronić
- doprowadzić dowieść

za wykonanie misji w 100% drużyna otrzymuje 10 pkt. Punkty na koniec roku są sumowane i drużyna zwycięska otrzymuje Elitarny tytuł:

SPECIAL A.S.G. lub SPECIAL PAINTBALL

oraz naszywki na ramie z chwalebnie zdobytym tytułem.

Podczas tych misji będą też misje dla Snajperów zgłoszonych przez dowódców drużyn. Snajperzy podczas wykonywania misji będą zdobywać punkty dla drużyny oraz dla siebie samych i na koniec roku zostanie wybrany najlepszy tzw.:

SNIPER ELIT

a na jego ramieniu pojawi się naszywka budząca respekt i szacunek wszystkich wtajemniczonych maniaków.

KTo by chciał w to wejść?
To taka sonda czy warto ślęczeć dalej nad Misjami.

Jak się zapatrujemy na taką zabawę ?

zródło -- http://www.nfpl.pl/forum/
temat zarzucił KULO - Sekcja68
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Miodzik » 2008-03-24, 11:14

No tak, juz widzę minę żony jak jej powiem:
Kochanie, właśnie dostałem meila. Nie będzie mnie przez tydzień. Zrozum proszę taka służba.
Oj za stary jestem na takie jazdy.
Miodzik
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-03-24, 12:23

No mi się pomysł bardzo podoba.. trzeba poznać szczegóły ale ogólnie pomysł jest bardzo dobry i może to być niezła zabawa...
[SC] Shark
 

Postprzez MrHyde » 2008-03-24, 13:23

Może być ciekawie ale tak jak Miodzik napisal że jak to bedą jakieś dłuższe wypady to bedzie lipa. Jak bedą znane szczegóły to zobaczymy na razie wstępnie na tak.
MrHyde
 

Postprzez Pentagram » 2008-04-02, 21:21

Generalnie świetny pomysł , porusze temat z dowódcą na następnej zbiórce - hmm, ale jak wiadomo wiele imprez i cykli(jak naprzyklad ten pomysl) ma zasady wiekowe. A u Nas średnia wieku to 17,18 lat, jak Wy - dorośli maniacy,patrzycie na coś takiego, gryzie mnie to od dawna - czy wolicie patrzec na wiek,oraz twarze jak ze Smurfow czy Muminkow czy na nasze zdolności bojowe?
Pentagram
 

Postprzez Rozan » 2008-04-02, 21:31

Ja powiem tak, nie wiek i wygląd świadczy o osobie a jego sposób zachowania itd..
Do czego chcę nawiązać, otóż nie raz, nie dwa widziałem na grach "dorosłych" którzy celowali do siebie bez masek i nie mieli barelbaga na gunie.. Ja myślę, że jak ktoś podchodzi do sprawy poważnie i wie czym grozi "głupia zabawa" to nie widzę przeciwwskazań aby uczestniczył w grach..
wiadomo, że zawsze nieletni powinien wziąć zaświadczenie od rodzica, że ten wyraża zgodę na uczestnictwo swojego dziecka na grze..

A teraz niech resztą sie wypowie ;-)
Rozan
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-04-02, 22:23

Ja powiem tak:
Jeżeli dana osoba lub osoby prezentują swoim zachowaniem pewien poziom a dodatkowo są posiadaczami pewnych umiejętności bojowych to dla mnie są w 100% cennymi partnerami do paintballowych rozgrywek, nawet tych na najwyższym poziomie..
[SC] Shark
 

Postprzez Roger » 2008-04-02, 22:29

Nie ma reguły. I wśród dorosłych i młodzieży młodszej (jak to ładnie brzmi:) zdarzają sie "oszołomy". Czasami nawet częściej wśród dorosłych. Wiek nie ma w tym wypadku znaczenia. Liczy się podejście do zagadnienia. Są dorośli którzy nie potrafią słuchać i jest młodzież, która czasami przywraca do porządku dorosłych. Problemy zaczynają sie chyba tylko wtedy, jeśli coś sie stanie osobie nieletniej (w sumie nie tylko nieletniej), kwestia odpowiedzialności itd.
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez Pentagram » 2008-04-03, 14:46

Panowie zaskoczyliście mnie, na PSI - moze nie czesto,ale w wielu przypadkach negowano osoby niepełnoletnie mimo ze mialy dosyc dlugi staż i umiejętności a ich wypowiedzi byly jak najbardziej dojrzale. Nic tylko spotkać się z Wami na polu walki :) pozdrawiam
Pentagram
 

Postprzez MrHyde » 2008-04-03, 20:58

Bo na PSI czasami piszą zakompleksieńcy którzy się nie mają gdzie wyżyć więc się podniecają krytykując bądÂź szydząc z niewiedzy innych (żal mi ich) ja już całkiem nie rozumię jak już można negować kogoś tylko za to że jest młody porażka.
Po za tym poznalem ludzi którzy mimo swoich lat zachowywali sie jak by byli niedorozwinięci umysłowo itp.
MrHyde
 

Postprzez partyzant P » 2008-04-17, 18:43

Mnie ten pomysł tez się podoba, byłoby to ciekawe urozmaicenie wszystkich gier milssim’owych. Tylko musiałoby być organizowane więcej takich gier w paitballa, bo w ASG jest tego pełno a w pentball niewiele.
partyzant P
 


Powrót do MILSIM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron