LARP'y a Armia Poludnie

Postprzez MrHyde » 2009-03-18, 13:37

Ale Waboo chyba SC to nie jest cała AP że nie ma nas na większości gierek to nie znaczy że są do dupy itp. mamy trochę inne podejście sory.

[JH] waboo napisał(a):przypuszczam, że jakikolwiek wyjazd wspólnie na scenariusz w stylu Wesoła, Nadarzyn, RedStorm całkowicie odpada


Wcale tak nie jest częsciowo przez taką atmoswere jaka się wytwożyła przynajmniej ja nie mam ochoty narazie na wyjazdy, a na prochowni byłem u was 2 razy dyło dardzo fajnie było parę zgrzytów ale ogólnie malina, więc czemu ma się to zmienić?

[JH] waboo napisał(a):każdy z nas, z naszej drużyny przeszedł fascynacje militariami i mu to przeszło, były fajne czasy i skończyły się
i tak się składa, że znajdujemy wspólny język z wszystkimi drużynami w Polsce oprócz Waszej


Dobre podsumowanie Waboo jak byłem leszczem to zjawisko nazywało sę "sezon" nie mam o to do was pretensji bo to normalna sprawa ale z jednej strony troszkę szkoda że przeszła wam ta fascynacja.
Szkoda tylko że za brak tego syndromu jesteśmy atakowani tylko w sumie prze część JH, piszecie o kompromitacji przed całą polską jak narazie nikt oprucz was nie pisze nic w tym temacie.

[JH] waboo napisał(a):chłopaki od nas spróbowali LARP'A Waszego i zdanie było jedno - nikt nic nie wiedział o co chodzi w pseudo ambitnej gierce z 9 stronami konfliktu - nawet sami organizatorzy


Waboo nie czepiajmy się szczegułów bo nawet na satusie jest czasem zamieszanie ;-p.

Sephiroth napisał(a):PS: Propozycja na koniec: Zakopać marker wojenny, wypalić zioło pokoju. PEACE.

Edit: Zamiast Peace miało być Amen .


Wpełni popieram panowie przestańmy podsycać tą niezdrową atmoswerę taka jest prawda że Jh to jeden z największych jak nie największy klub paintballowy na południu i moim skromnym zdaniem powinniście być głównym motorem napędowym projetku AP a zamiast tego go chamujecie niestety.
Nikt nie chce wam czegokolwiek nażucać ani krytykować więc mam nadzieję że niesnaski odejdą w niepamięć i zaczniemy się poprostu cieszyć z tego co robimy.

Ps. Waboo może mnie poniosło jeśli chodzi o te poziomy itp. ale sie delikatniej mówiąc zdenerwowałem jak czytam pewne rzeczy (Nie będe już cytował itp. bo to nie ma sensu) w swoim imieniu sorki mam nadzieję że ochłoniemy i rozpoczniemy konstruktywny dialog oraz zdrową współpracę.

Z uszanowaniem Hyde.
MrHyde
 

Postprzez [JH] waboo » 2009-03-18, 14:50

MrHyde napisał(a):Ale Waboo chyba SC to nie jest cała AP że nie ma nas na większości gierek to nie znaczy że są do dupy itp. mamy trochę inne podejście sory.
to znaczy, że nie jesteście tak naprawdę w AP bo odbiegacie z tym co prezentujecie od tego jak wyglądają gry, z kim chcecie konfrontować swoje umiejętności w takim razie?
MrHyde napisał(a):Wcale tak nie jest częsciowo przez taką atmoswere jaka się wytwożyła przynajmniej ja nie mam ochoty narazie na wyjazdy
nie wyjeżdżaliście nigdy na gry ogólnopolskie, turnieje leśnie itp bez względu na to jaka była atmosfera
MrHyde napisał(a):Szkoda tylko że za brak tego syndromu jesteśmy atakowani tylko w sumie prze część JH
nie jesteście atakowani za brak żadnego syndromu bo gramy z wieloma drużynami, które uważają się za militarne (cokolwiek to znaczy), czytasz Hyde naprawdę to co my piszemy? czy ktoś ma do Ciebie/Was żal, że gracie w Larpy? lub lubicie to co lubicie?
Boże..., przeczytajże to co jest napisane i chciej zrozumieć co ktoś chce powiedzieć

chodzi o to, że Armia Południe została stworzona (podobno) aby zintegrować graczy painta, pokazać się wspólnie - ludzi, którzy chcą grać, wspólnie grać, a Wy akceptujecie i gracie tylko to co sie Wam podoba, tylko o tym rozmawiacie, tylko swoje pkt widzenia posiadacie
Wy zamknęliście się na reszte świata paintballowego nie próbując nawet niektórych rozwiązań...

chodzi o to, że zrobiło się z tego forum zamknięte grono ludzi grających w SC o zamkniętych poglądach, a nie forum ludzi grających w painta pod szyldem AP

jeżeli chodzi o film - powiedz mi, czy kiedykolwiek na jakimś scenariuszu coś takiego zostanie użyte? czy na Saltusie ktoś się ogarnie i tak będzie grał?
czy kiedykolwiek zastosowaliście to w grze?
[JH] waboo
 

Postprzez lordmarcel » 2009-03-18, 15:23

Czemu boli tak was to, że nie uczestniczymy w grach które nas nie bawią. My wam nie każemy przyjeżdżać na nasze gry. Nie obchodzi nas to co robi te 99% paintballistów w Polsce. My robimy swoje i jesteśmy z tego dumni. Mówicie że nie jesteśmy otwarci. Nie o to chodzi że nie jesteśmy otwarci bo ostatnio zrobiliśmy 2 bardzo luÂźne gierki z chłopakami z żor (i proszę nie wyjeżdżać z tekstami: proste czyli co, tylko 5 stron konfliktu ?). Zrobiliśmy je w głównej mierze po to by pokazać właśnie swoją otwartość na inne teamy, a skoro chłopaki z żor przyjechali do nas już 2 raz to śmiem twierdzić iż im się podobało. Nie robimy tego często, bo nas to nie kręci. Poza tym większość scenariuszy w Polsce to czysta komercja !

A co do szacunku to nie wiem czy jest sens poruszać ten temat, ale teksty w stylu "te szarik" itd. to jest szczyt chamstwa.
Przepraszam ale czy 18 -latek ma uczyć dorosłych chłopów dobrego wychowania ?
Zastanówcie się nad tym co piszecie bo mnie by było głupio pisać takie teksty.
Poza tym co mają znaczyć te prowokacje ?!! To już jest oznaka braku szacunku. Nie darzycie nas im i to widać ! Aż dziwie się moim kolegom że jeszcze oni go do was mają ! Ja mam go tylko z tego powodu, że tak wypada, bo argumentów do obalenia go mam w tym temacie już wystarczająco dużo.

Poza tym Martin co mają znaczyć te teksty na temat Hohola ? Może zastanów się najpierw 5 razy zanim coś napiszesz. Moim zdaniem Hohol to człowiek, któremu należy się szacunek nie tylko za to co robi, ale zwyczajnie dlatego, że jest człowiekiem, a powinieneś wiedzieć że każdemu człowiekowi należy się szacunek (zwłaszcza tym, którzy na niego zasłużyli).
Co do pieska to wabi się on Max i jest psem koleżanki, która wzięła go na obóz harcerski (stamtąd też pochodzi moje zdjęcie) więc nie rozumiem twojego zaczepnego tekściku.

Co do naszego filmu to za przeproszeniem co Cię obchodzi czy z tego korzystamy czy nie. Oceniłeś - nie podoba się, dziękuję ! Proste ? Dla mnie tak, a unika się uszczypliwości.

Podsumowując. Warto czasem pomyśleć parę razy zanim się coś napisze. Dobrze też czasem pamiętać o kulturze osobistej !

POZDRO
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Pentagram » 2009-03-18, 15:30

... zwracam sie teraz do wszystkich! CZY NIE ZAUWAZYLISCIE, ZE CIAGLE PISZECIE O TYM SAMYM? Szanowne grono JH - AP moze tworzyć każdy, wystarczy pomysl i inicjatywa -> piszecie do admina proszac np. o dodanie jakiegoś działu i moderatora tam, w tym dziale informujecie ze sa takie i takie gry w takim i takim czasie. Naprawde nie widze najmniejszego problemu.
Spidbol lesny? A co mnie to obchodzi, po co zaczynacie odrazu dyskusje na ten temat? Ja np. uwazam ze TDL to Wigilia Bożego Narodzenia dla państw prawosławnych z górnej części delty nilu i co kolejne 8 stron pisania o tym ze "NIE"? co za roznica. Podoba Wam sie to jedzcie! Bedzie szerokie grono ludzi, pogracie w milej atmosferze i tyle.
Odnosnie larpow i milsimow, nikomu nie bronimi i nikogo nie zmuszamy do gry w taki a nie inny sposób, pamiętam jak ja się wkrecilem LARP od Sz.P. Sephirotha ok 35osob,swietna zabawa ->chodzenie,myslenie,strzelanie i masa akcji typu 10kul/s/m kw wiec dla kazdego cos milego. Skończcie juz ten temat. Naprawde uprzejmie się zwracam do obu stron, niech juz ktoraś przestanie odpisywać! Pozdrawiam serdecznie wszystkich niezależnie od wyznania. Amen
Pentagram
 

Postprzez [JH] waboo » 2009-03-18, 15:41

lordmarcel napisał(a):Co do naszego filmu to za przeproszeniem co Cię obchodzi czy z tego korzystamy czy nie. Oceniłeś - nie podoba się, dziękuję ! Proste ? Dla mnie tak, a unika się uszczypliwości.
skoro filmik jest na forum publicznym to sądziłem, że można o nim dyskutować i pytać gdzie to wykorzystacie, skoro masz tyle argumentów na wszystko to może odpowiedz gdzie, a nie pytaj co mnie to obchodzi (przyganiał kocioł garnkowi na temat myślenia zanim się coś napisze...)

do filmiku nawiązałem po jednej z wypowiedzi MrHyda o kampieniu i grzaniu kulkami - że to takie proste
więc ustosunkowałem się do tego co widzę, do przyklęku i strzelaniu na środku drogi bez przeszkody, bez zasłony etc
do glebienia i strzelania z kampery "ile wlezie"

upubliczniasz coś - licz się z pytaniami i krytyką pozytywną jak i negatywną, a nie skacz bo Cię coś zabolało

lordmarcel napisał(a):Czemu boli tak was to, że nie uczestniczymy w grach które nas nie bawią.
Ty też nie rozumiesz za bardzo co zostało napisane młodzieńcze...
nas to nie boli w ogóle
ale raz - nie piszcie, że my od czegoś sie odcinamy bo sam teraz potwierdziłeś, że Wy to robicie
dwa - skoro Was to nie interesuje co Polska robi to na czym polega fenomen integracji ludzi paintballa z południa pod szyldem AP skoro jest to twór nie wpasowany w świat painta "bo robicie to na co macie ochotę" (nikt Wam nie broni)
trzy - skoro Wy robicie co chcecie bo macie ku temu prawo to bądÂźcie sobie SC a nie AP, bo z forum AP zrobił się prywatny folwark Shadows'ów o czym już pisałem


Pentagram napisał(a):Odnosnie larpow i milsimow, nikomu nie bronimi i nikogo nie zmuszamy do gry w taki a nie inny sposób
ale to jest sposób na życie SC a nie Armii Południe,
widzę, że nadal nie dotarło o co chodzi...

to tak jakbyśmy się tutaj JH umawiali na turnieje speedballowe na forum Armii Południe..
[JH] waboo
 

Postprzez ryb@ » 2009-03-18, 15:50

Myślę, że tego tematu i tak nie da się rozwiązać (albo będzie bardzo trudno) z bardzo prostego powodu, ani Wy jako SC ani my: JH i moja skromna osoba (bo w dużej mierze popieram to co oni mówią) nie przekonamy siebie nawzajem co do podejścia do paintballa. Wy oburzacie się, że nie akceptujemy waszego stylu gry, My, że wszystko staracie się upraszczać do speedballa. Prawda jest taka, że zarówno Wy jak i My nauczylibyśmy się od "baloniarzy" wiiiieeelllleeee, a na pierwszym lepszym sparingu dostalibyśmy w dupsko w ciągu pierwszych 30 sekund. Nam zarzucacie, że niejako negujemy wasz styl gry, co nie do końca jest prawdą. Prawdą jest natomiast to, że logując się na tą stronę, miałem całkiem inne oczekiwania co do tego, jak będzie ona wyglądała. Prawdę powiedziawszy od początku strona została niejako opanowana, przez Milsim i wierzcie lub nie, ale dużo osób zraziło się z tego powodu do tej strony. Sam mówiąc o tym, żeby ludzie z mojej drużyny zarejestrowały się na tym forum, powiedziały krótko: za dużo Milsimu.
Hyde mówisz, że tylko JH Was atakują. No to popatrz:
[ZT] ZOMO Team • MOSKITO • BAGERA TEAM • Greenball • FALKON • TETA • Boixos Nois TEAM • BLACK CROSS • Złośnik Sqad • ż.G.P • UPA
to są teamy, które są tu zarejestrowane. Ile osób ostatnio widziałeś?
Cała dyskusja, w moim odczuciu narodziła się dlatego, że każdy z nas oczekiwał od tej strony czegoś innego. Kazdy oczekiwał tego, że ta strona będzie jednoczyć WSZYSTKICH paintballistów Południowej Polski. Tymczasem stała się ona Waszym forum. No nie czarujmy się tak jest. I pewnie zaraz powiecie: "To nie nasza wina, trzeba było działać." Dla kogo? Skoro tu uczęszczają tylko SC. Od początku zostało to zaniedbane przez Wszystkich i bardzo trudno będzie to naprawić. Projekt był bardzo dobry ale nie został dopracowany do końca, takie jest moje zdanie. Możecie się z tym zgodzić albo nie, ale może warto się nad tym zastanowić
ryb@
 

Postprzez [JH] waboo » 2009-03-18, 15:59

ryb@ - esencja tego o co nam chodzi..
[JH] waboo
 

Postprzez [JH] Lahim » 2009-03-18, 18:00

Mam nadzieję, że niejako obcy głos w tej sprawie wyjaśni Wam to o czym piszemy.

Ryb - masz rację, bardzo ciężko będzie naprawić to ale zawsze można spróbować.

Zatem - wspólne wyjazdy i gra razem - po prostu zgrywanie się i pokazanie, że tworzymy jakąś wspólną organizacje a nie przyjeżdzają tylko SC, JH i ktoś tam jeszcze.

Co do forum - za długo już siedzę bym wiedział co kogoś interesuje a co nie. Bynajmniej jak dla mnie forum jest za długie tj zbyt rozlazłe.
Część dla ZOMO TEAM. można chyba ukryć - tj ukryć subfora tak aby nie były one widoczne dla ludzi nie będących członkami ZOMO TEAM.

Może podobnie możecie zrobić z LARPami /MILSIMAMI - ukryć subfora tak aby przeciętny użytkownik nie dostawał oczokwiku na dzień dobry.

Ewentualnie tworzymy nowe forum - czyste forum armii południe - będą tam informacje o najbliżych grach, wiadomości, przedstawienia nowych teamów ze śląska i wszelkie ogłoszenia.
To forum będzie wtedy należało do SC i L13 w niezmienionej formie.

To są propozycje.

Co do Twojego postu Lordzie Marcel - "ale teksty w stylu "te szarik" - zacytuj mi proszę gdzie i kto tak napisał. Ja widzę tylko tekst Martina, ale napisał bez "te" i "Szarik" z dużej literki. Tak napisany tekst zupełnie inaczej brzmi od tego co Ty napisałeś. Zgadzam się, że przekręcił nieco nicka i to tyle. Jeśli piszesz coś to trzymaj się jakiś standardów i faktów, a zwłaszcza jeśli rozmawiasz ze starszymi.
[JH] Lahim
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-03-18, 18:00

Dobra Panowie pomijając wszytko co powyżej, rozumiem o co Wam chodzi i chciałbym by Jh jako drużyna, a nie poszczególne osoby zajęła jakieś stanowisko w tej kwestii. Myślę, że dobrom osobą by wypowiedzieć się w imieniu imieniu JH będzie Lahim. A teraz wyjaśniam o co mi chodzi:
Pytanie czy drużyna JH jest w stanie zrobić coś by AP nie wyglądała tylko tak jak wygląda teraz i by pojawiły się tutaj działy, tematy dotyczące innych, a może wszystkich odmian Paintballa jakie znamy w Polsce. Czy może jednak JH odcinają się od AP i nie chcą w tym wszystkim uczestniczyć i mieć cokolwiek z tym wspólnego ?


Panowie z JH proszę Was byście już indywidualnie nie kontynuowali tego tematu tylko wspólnie jako drużyna podyskutowali gdzieś na osobności (Wasze forum, GG lub inne miejsca) i za dzień, dwa czy też trzy Lahim niech napisze oficjalne stanowisko jakie prezentuje drużyna JH w tej kwestii, mam nadzieję, że Was bardzo skromnie naprowadziłem na drogę o jaką mi chodzi i Waszego w niej udziału.

Mam nadzieję, że moja prośba zostanie przez Was uszanowana i pojawi się tu tylko oficjalne stanowisko JH
[SC] Shark
 

Postprzez [JH] Lahim » 2009-03-18, 18:23

Dobrze,

Porozmawiamy we własnym gronie i po naszych ustaleniach napiszę nasze zdanie i ewentualne plany na scalenie śląskiej sceny paintballowej.

W międzyczasie proszę również Was o zastanowienie się nad forum i wyodębnieniem ewentualnie części dla AP i części dla Was (SC i L13) tak aby forum było jasne, czytelne i nie przytłaczające ilością forum/subforum dla każdego świeżaka, który tu zawita.
[JH] Lahim
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-03-18, 18:28

No Lahim gdybym nie miał takiego jasnego planu to bym w ogóle tego Wam nie pisał.. Wszystko jest wstępnie zaplanowane, jak zobaczę co jesteście w stanie zrobić to się wszystkim podzielę i dojdziemy do porozumienia..
tylko proszę raz jeszcze by dyskusja w powyższym stylu i klimacie już nie miała miejsca bo to błędne koło chyba oboje o tym wiemy..
[SC] Shark
 

Postprzez [JH] waboo » 2009-03-18, 19:13

a jednak się opłacało ;)
[JH] waboo
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-03-18, 19:19

Prosiłem..
[SC] Shark
 

Postprzez [JH] waboo » 2009-03-18, 19:22

ok :)
[JH] waboo
 

Postprzez MrHyde » 2009-03-19, 08:18

ryb@ napisał(a):Hyde mówisz, że tylko JH Was atakują. No to popatrz:
[ZT] ZOMO Team • MOSKITO • BAGERA TEAM • Greenball • FALKON • TETA • Boixos Nois TEAM • BLACK CROSS • Złośnik Sqad • ż.G.P • UPA


Przyznaje 100% racji ale panowie czemu od razu nie pisaliście takich postów jest konkretnie, konstruktywnie i na temat.

Ryba poprostu napisał 1 posta i pogodził wszystkich, szacunek.

Poprostu można, aż miło cholercia się zrobiło ;-].

Z uszanowaniem Hyde.
MrHyde
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SPRAWY ORGANIZACYJNE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron