LARP'y a Armia Poludnie

Postprzez lordmarcel » 2009-01-28, 00:49

lol, nie macie o czym pisać ?! Jak się komuś nudzi to do spania bo jest przed 1.00

POZDRO
Ostatnio edytowano 2009-01-28, 00:50 przez lordmarcel, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice

Postprzez [SC] Shark » 2009-01-28, 00:49

LOL miło, że znalazłeś drugą połówkę.. Pozdrów ją (mam nadzieję) od Nas.
[SC] Shark
 

Postprzez Kamil » 2009-01-28, 10:54

Hmm. Chyba Âźle zrobiłem odgrzebując temat...
Kamil
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-01-28, 11:11

Ustosunkuje się do twoich trzech punktów.

Ad. 1

Skoro czytałeś cały watek to już to czytałeś ale chyba muszę przypomnieć. Nie rozumiem dlaczego są pretensje do SC i L13 że organizują LARPy i MILSIMy (gry które lubimy grać) ? I dlaczego to do Nas kierujecie pretensje, że nie ma innych gier ? Skoro chcecie by były inne gry to dlaczego sami ich nie zorganizujecie tylko krytykujecie to, że ktoś inny takich gier nie robi ? Tutaj nie piszę bezpośrednio do ciebie Kamil tylko do wszystkich którzy to wypominają na forum.


Ad.2

tutaj dokładnie ta sama kwestia, skoro niema gier które chciało by grać szerze grono to dlaczego nie ma osób/teamów które takie gry zorganizują ? I znowu pretensje do SC i L13, że nie robią takich gier. Skoro my takich gier nie lubimy za bardzo to dlaczego mamy takie organizować tylko dla uciechy innych kosztem swojej ? To nie jest firma komercyjna, że robi to co sobie klient zażyczy !!


Ad.3

Zgadzam się, że jest brak dużych scenariuszy, ale tutaj znowu jest ta sama kwestia co wyżej, dlaczego inne ekipy nie mogą zorganizować dużego scenariusza i zaprosić szersze grono ? SC nie ma terenu dla liczby większej niż 40-50 osób i ja nie zaproszę na nasz teren typowo leśny ( cześć lasu) nie znajomych osób za których nie będę w 100% pewny, że będą potrafili się w sposób godny zachować w lesie ze względu na szacunek do tego miejsca i osób odpowiedzialnych za polskie lasy, które na nas patrzą przychylnym okiem i pozwalają nam tam grać. Nie zaryzyjuję tego wszystkiego poprzez duży scenariusz dla osób których nawet nie znam i nie wiem co sobą prezentują. dlatego też SC i L13 organizuje scenariusz i inne gry (LARP i MILSIM) tylko dla znajomych i osób sprawdzonych lub za czyimś poparciem.
[SC] Shark
 

Postprzez [JH] Lahim » 2009-03-17, 21:35

@Shark - Kamil świetnie to ujął - AP = SC i L13. Inne kluby to już nie AP - to jest właśnie problem. Celem Przema, jako założyciela niniejszego forum była integracja teamów z południa Polski a niestety stało się to głównie Waszym forum.

Wypadałoby teraz ogłosić, że Armia Południe to nie zrzeszenie klubów paintballowych z tego regionu Polski a jedynie zrzeszenie 2 teamów. Wtedy też ludzie zrozumieją o co w tym wszystkich biega.

Niestety, ale np Armia Północ gra - tj. nie organizują tylko Larpów czy milsimów i uczestniczą w nich ale grają i reprezentują swój region na waszych znienawidzonych "napierdalankach".
Wy tego niestety nie robicie. A przynajmniej zupełnie Was nie widać.
Jeśli taką drogę sobie obraliście to dobrze, każdy robi to na co ma ochotę ale skoro robicie to pod szyldem Armii Południe (tj jako drużyny z południowej Polski) to przepraszam, ale to do czegoś zobowiązuje.

Samo bieganie z naszywką AP to po prostu lans. Szkoda, że oglądają je sarenki a nie paintballiści z innych regionów Polski.

@Kamil, podtrzymuje słowa Martina i Majstra - przygotowywujemy scenariusze i mamy nadzieję, że będą co najmniej tak udane jak te, które zorganiozowaliśmy w 2008 roku. Fakt faktem były tylko 2 ale na ponad 100 osób więc jest to nieco roboty a i sami często bywamy na wyjazdowych grach.

@Shark
Cytacik z twojej wypowiedzi: "Ad.2
tutaj dokładnie ta sama kwestia, skoro niema gier które chciało by grać szerze grono to dlaczego nie ma osób/teamów które takie gry zorganizują "
Było organizowanych wiele gier i limitów osób nie było - Bagera, Goro, Fakro, kopalnia, JH itd itp. Wystarczy nieco się rozejżeć i chcieć gdzieś pograć. Nie wprowadzaj zatem nowego kolegi w błąd.

Co do Ad1
Hm, nie wiem czy ktoś ma do was pretensje, że organizujecie LARPy i Milsimy, ale pewnie ci których masz na myśli sami organizują imprezy dla innych i będą to robić tak aby każdy mógł spróbować czym jest paint i jaki to zajefajny sposób na spędzenie wolnego czasu.

Tak btw to naucz się pls edytować swoje posty bo pisanie jeden pod drugim uwłacza funkcji administratora forum.
[JH] Lahim
 

Postprzez lordmarcel » 2009-03-17, 21:49

To może zamiast wypisywać tutaj swoje żale zróbcie sceno, napiszcie tutaj o nim i zachęćcie ludzi by na nie przyjechali. Nie mówię że my jako SC tam będziemy, bo nie kręci nas to co was i szanujemy to, ale spróbujcie tutaj także rozkręcić swoją wizję painta, a nie tylko narzekać, narzekać, narzekać.
Narzekać każdy może, ale żeby już coś zrobić to trzeba trochę wysiłku ! My staramy się jak możemy by rozwijać typowo militarny paintball przynajmniej na razie na śląsku. Forum tylko czeka by zaprezentować wizję innych teamów. Czemu do tej pory tego nie ma ? Sami siebie zapytajcie. I mówię tu o wszystkich teamach przykładających tylko formalnie rękę do projektu Armii Południe ! Nie wytykajcie nam, że na forum AP jest tylko o milsimach i larpach jak nikt inny nic nie proponuje ! My robimy swoje, co robi reszta - sami widzicie !

POZDRO
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice

Postprzez [JH] Lahim » 2009-03-17, 22:00

A już mogę Ci odpowiedzieć - nikt nie wylewa tu swoich żali.
To zdefiniuj mi co to jest paintball militarny?? Camo i klamki zmodowane tak by wyglądały na "militarne"??
Oczywiście szanuję Wasze podejście do gier "militarnych" (cokolwiek one oznaczają) ale nie sądzisz czasem, że robią się z Was więksi żołnierze od tych, którzy służą w Wojsku Polskim?? A nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu niestety.

Oczywiście, że podwiesimy info o scenariuszu jak tylko będziemy mieli już dokładnie sprecyzowany termin.

Pytasz " Czemu do tej pory tego nie ma ? Sami siebie zapytajcie." - bo od początku to forum zostało zdominowane przez Was. Niestety ale chyba nie macie swojego forum więc podpieliście się pod AP i kropka.

Bynajmniej ciężko jest rozawiać z kimś, kto z założenia twierdzi, że nadupcanka jest zła i leci za dużo kulek.
Jeśli jednak czytasz posty to i pewnie zauważyłeś, że np Majster i Martin dosyć często się udzielają i próbują dyskutować.

I jeszcze raz - nikt żali nie wylewa, nikt z nas o nic nie płacze. Mamy swój team, swoje forum. Niniejszym jeśli chcecie to tworzyć pod wspólnym szyldem to trzeba się z wszystkim porozumieć i stworzyć a nie stwierdzić, że kochamy LARPY i MILSIMY w lasach Kobióru i tu se będziemy spacerować.

Przykre ale prawdziwe


EDIT:
A czy admin mógłby włączyć podgląd postów podczas pisania odpowiedzi? Ułatwia i usprawnia to odpisywanie na zadane pytania. Z góry dziękuje
Ostatnio edytowano 2009-03-17, 22:04 przez [JH] Lahim, łącznie edytowano 1 raz
[JH] Lahim
 

Postprzez [JH] waboo » 2009-03-17, 22:02

w Polsce jest podział na:
-speedball
-paintball (z wyłączeniem typowego speeda) czyli cała reszta
-i armia południe, która z niczym się nie zgadza


my nie narzekamy tylko gramy i scenariusze organizujemy lordzie :)
a to, że nie przyjedziecie to podchodzi pod pkt 3 - bo jeszcze nawet nie wiesz co będzie a już jesteś na nie :)
negujecie wszystko inne bo to nie jest militarne

co Wam można niby innego zaproponować skoro nic innego dla Was nie istnieje jak trenowanie, trenowanie, LARPY zamotane jak... nie powiem co i z wszystkiego innego robicie sobie polewkę?

co to jest typowo militarny paintball?

wszystko jest be, scenariusze ogólnopolskie be, tdl be, gry u nas Was nie kręcą

jesteście Tworem, który nijak nie łączy ludzi paintballa w Polsce
przynajmniej ja się czuję tutaj średnio swojo


na sławetnym filmiku http://www.youtube.com/watch?v=x8wbaq49 ... annel_page
to jest ambitne przygotowanie do gry? czy spieprzanie przed przeciwnikiem?
chodzi mi o pierwsze 2 min gry?
totalna kampera, zero dostosowania do gry w painta
a strzelanie ze środka drogi na przyklęku to jakaś porażka
i na nas tu ktoś najeżdża, że gramy mało ambitnie
ja Was pronto...

spróbujcie coś takiego prziećwiczyć jak po drugiej stronie będzie jedna osoba chociaż ze 100 kulkami, nie pierdniecie
chciałbym widzieć czy kiedykolwiek zastosujecie coś takiego na Saltusie - NEVER!
tak właśnie wyglądało z SC zdobywanie bazy Alfa 2 Saltusy temu gdzie wszyscy pochowali się za krzakami 100 metrów za linią ognia :)
Ostatnio edytowano 2009-03-17, 22:18 przez [JH] waboo, łącznie edytowano 5 razy
[JH] waboo
 

Postprzez [JH] Lahim » 2009-03-17, 22:06

Ahi, tak teraz się przyjrzałem banerowi tego forum - ZJEDNOCZONA ARMIA POłUDNIE - ło co z tym chodzi Lordzie Marcel??
[JH] Lahim
 

Postprzez [JH] Martin » 2009-03-17, 22:21

To jeszcze ja :-) a potem Majster i będzie komplet :-)

Słuchajcie, nie sądzicie, że byłoby uczciwiej, gdybyście przenieśli to forum na domenę www.shadowscorps.pl? Wówczas moglibyście jednoczyć milsimowców i larpowców pod swoją marką, nie wprowadzając w błąd zbłąkanych paintballowców, że niby tak wygląda paintball na południu Polski. Pod Waszą wizją painta się nie podpisuję i choć ją szanuję, to uważam, że zamiast jednoczyć zamykacie się w getcie, skandując co rusz "speedowe klamki bee, speedball fuj".

P.S.
mogę komuś podarować naszywkę AP - aktualnie już jej nie używam...
[JH] Martin
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-03-17, 22:30

Mo standard zawsze zbiorowy atak...
[SC] Shark
 

Postprzez [JH] Martin » 2009-03-17, 22:32

[SC] Shark napisał(a):Mo standard zawsze zbiorowy atak...

nie mylić ze zbiorowym gwałtem :-) A jak atak to tylko zbiorowy :-) HoHoL nie uczył Was tego jeszcze? :-)
[JH] Martin
 

Postprzez [JH] Lahim » 2009-03-17, 22:33

Uczcie się zatem od nas :mrgreen:
[JH] Lahim
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-03-17, 22:33

Nie będę się zniżał do poziomu, Hohol nie mówił/pisał Ci tego jeszcze ?
[SC] Shark
 

Postprzez [JH] Lahim » 2009-03-17, 22:35

My zwykle gramy w pozycji pionowej, wy w leżącej więc kto tu i do czego się zniża.
[JH] Lahim
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SPRAWY ORGANIZACYJNE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości