LARP'y a Armia Poludnie

Postprzez Rafi » 2009-03-17, 22:36

[SC] Shark napisał(a):Mo standard zawsze zbiorowy atak...


Tak działa ekipa JARHEADS :D

Tak wychodzi w grze i potem się przenosi Kwestia zgrania :D
Rafi
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-03-17, 22:37

I tak wam gratuluj, że tak długo ukrywaliście swoje prawdziwe oblicze, dalej piszcie co macie na myśli niech inni zobaczą czym tak naprawdę jest JH
[SC] Shark
 

Postprzez [JH] waboo » 2009-03-17, 22:39

Szarik, napisz lepiej o co kaman z inicjatywą Armii Południe bo jest to ośmieszanie się na skalę krajowa a nie odszczekuj tutaj

weÂź chłopie popatrz sobie na ten filmik coście stworzyli i powiedz mi co to ma wspólnego z grą w painta i z czym kolwiek?
co to jest za przykucanie na drodze i strzelanie? co Wy tam siku robiliście?
do siku to nawet trzeba krzaczka poszukać

gdzie tak się gra?
tak walczy wojsko?
tak wygląda paintball militarny?

tak jak ten filmik - taki poziom prezentujecie i wpajacie ludziom o jakimś zjednoczeniu południa paintballowego
Ostatnio edytowano 2009-03-17, 22:40 przez [JH] waboo, łącznie edytowano 1 raz
[JH] waboo
 

Postprzez [JH] Martin » 2009-03-17, 22:39

[SC] Shark napisał(a):Hohol nie mówił/pisał Ci tego jeszcze ?

HoHoL, HoHol...? coś mi to mówi... to ten piłkarz? :-)
[JH] Martin
 

Postprzez [JH] Lahim » 2009-03-17, 22:40

Czym - zgraną, miłą i znaną w całej Polsce ekipą paintballową zajefajnych ludzi, których dane mi było poznać i z którymi mam przyjemność tworzyć ten team.
Jesteśmy otwarci na nowe gry, nowych ludzi i ciekawe propozycje.
Gramy (nie mylić z chodzeniem) i bawimy się czerpiąc frajdę z paintballa.

Czym jest SC?
[JH] Lahim
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-03-17, 22:42

żal mi was.. szczerze.. dyskusja z Wami jest dla mnie bezsensowna. Nie ten poziom, nie ta forma nie ta kultura.. Chyba, że u Was tak się dyskutuje to sorry..

Dla mnie to koniec wszelkich tematów z Wami..
[SC] Shark
 

Postprzez [JH] waboo » 2009-03-17, 22:44

[SC] Shark napisał(a):Nie ten poziom, nie ta forma nie ta kultura..
no fakt, w kulturze to chyba innej żyjemy
kamień łupany już dawno temu skończył się...
Ostatnio edytowano 2009-03-17, 22:47 przez [JH] waboo, łącznie edytowano 1 raz
[JH] waboo
 

Postprzez [JH] Martin » 2009-03-17, 22:45

[SC] Shark napisał(a):I tak wam gratuluj, że tak długo ukrywaliście swoje prawdziwe oblicze, dalej piszcie co macie na myśli niech inni zobaczą czym tak naprawdę jest JH


Apropos prawdziwego oblicza, jak się wabi ten piesek: http://forum.armiapoludnie.pl/images/ph ... e20da4.jpg? ;-)
[JH] Martin
 

Postprzez [JH] Lahim » 2009-03-17, 22:46

Shark - bez żadnych argumentów to możesz dyskutować sobie i wydawać rozkazy swoim ludziom.

My pisaliśmy posty w jednym celu - aby uzmysłowić WAM, że AP trzeba odciąć od SC i L13.
To tyle. Nie mieliśmy i mieć nie będziemy pretensji, że lubicie, gracie i tworzycie gry, które Wam pasują. Jednak zapomnieliście, że AP widzi cała Polska i nowi ludzie z południa.
I właśnie ci nowi pytają czy jest szansa na inną grę niż LARP bo podoba im się paintball ale nie w wydaniu, które wy proponujecie a niestety innego nie dane było im spróbować.

To tyle. Myślę, że w końcu zrozumiałeś to co każdy z nas (niezależnie) próbuje tu wytłumaczyć.
[JH] Lahim
 

Postprzez [JH] waboo » 2009-03-17, 22:49

[JH] Lahim napisał(a):Nie mieliśmy i mieć nie będziemy pretensji, że lubicie, gracie i tworzycie gry, które Wam pasują. Jednak zapomnieliście, że AP widzi cała Polska i nowi ludzie z południa.
I właśnie ci nowi pytają czy jest szansa na inną grę niż LARP bo podoba im się paintball ale nie w wydaniu, które wy proponujecie a niestety innego nie dane było im spróbować.
no właśnie o to nam chodzi
a zrobiliście sobie prywatny folwark z AP pokazując, że tak wygląda paintball
TAK NIE WYGLąDA!


[..]
Ukłoń się świrom
żyj nie umieraj

Gruby jak armata Sz... czepan błąkał się po kuli ziemskiej
Trafił do Armii Południe prosto z Legii Cudzoziemskiej [...]
[JH] waboo
 

Postprzez MrHyde » 2009-03-18, 05:27

[JH] Lahim napisał(a):Jesteśmy otwarci na nowe gry, nowych ludzi i ciekawe propozycje.


I tu kolego zakłamanie sięgło zenitu bo jakby to była prawda nie było by tej dyskusji.

[JH] waboo napisał(a):Szarik, napisz lepiej o co kaman z inicjatywą Armii Południe bo jest to ośmieszanie się na skalę krajowa


Moim skromnym zdaniem właśnie dlatego tak to widzisz bo wy jesteście zamknięci na inne spojżenie na paintball nikt was nie namawia ani nie ma pretensji że nie jesteście militarni itp. możecie robić co wam się żywnie podoba wasza sprawa byle sprawiała wam to frajdę nam sprawia krótka piłka.

Po za tym co wy macie z tym lansem? Nie trzeba grać z SC i L13 itp. LARPów żeby nosić naszywkę AP.

Naprawdę panowie przestańmy się atakować bo jak na początku rozkręcaliśmy projekt kto ktoś z Warszawki zadrościł nam zgody i wspólnej incjatywy itp. i napisał to na forum ale jeszcze tym starym.

Z tego co widać w Czechach panowie bawią się w painta tak jak w ASG albo i lepiej, nikt do nich nie ma pretensji bo nikt tam nie pisze ani nie gada o lansach i różnych takich pierdołach tylko ludzie robią coś razem.

Było by fajnie jakby każdy paintbalowiec leśny z południa czy to z ego czy to tipkiem czy z innym wynalazkiem miał skrzydełko AP na ramieniu było by fajnie panowie naprawdę aż się przykro robi od tego czytania.

Ps. Waboo myślalem że jesteś gościu na poziomie ale po tym co napisałeś to poprostu żenada po za tym żaden członek SC nie obraża, nie pbraził i nie będzie obrażał nikogo.
MrHyde
 

Postprzez MrHyde » 2009-03-18, 05:48

[JH] waboo napisał(a):
[JH] Lahim napisał(a):Nie mieliśmy i mieć nie będziemy pretensji, że lubicie, gracie i tworzycie gry, które Wam pasują. Jednak zapomnieliście, że AP widzi cała Polska i nowi ludzie z południa.
I właśnie ci nowi pytają czy jest szansa na inną grę niż LARP bo podoba im się paintball ale nie w wydaniu, które wy proponujecie a niestety innego nie dane było im spróbować.
no właśnie o to nam chodzi
a zrobiliście sobie prywatny folwark z AP pokazując, że tak wygląda paintball
TAK NIE WYGLąDA!


[..]
Ukłoń się świrom
żyj nie umieraj

Gruby jak armata Sz... czepan błąkał się po kuli ziemskiej
Trafił do Armii Południe prosto z Legii Cudzoziemskiej [...]


Waboo przecież możecie pisać na tym forum dzałów jest do wyboru do koloru od popularnych gier do milsimów larpów itp. my mamy taką działkę a nie inną czemu ma cie do nas o to pretensję nilkomu nie pokazujemy ani nie wmawiamy jak wygląda paintball ludzie spokojnie.

Tytuł sławetnego filmiku to "Shadows Corps (Manewry Zimowe)" gdzie tu wmawianie ludzią że tak wygląda paintball na południu kęćcie swoje filmiki i wżucajcie na forum przecież nikt wam nie broni.

Nie rozumię czemu my za aktywność na forum zostajemy atakowani piszcie o swoich swoich przemyśleniach ale żeby to było konstruktywne i prowadziło do jakiegoś wspulnego celu a nie tylko do niepotrzebnych niesnasek.

Naprawdę napewno nie szydził bym jagdy JH nakręcili filmik z przysłowiowej strzelanki na prochowni może nie dokońca podoba mi się taki rodzaj zabawy ale to nie upoważnia mnie do obrażania kogokolwiek.
MrHyde
 

Postprzez [JH] waboo » 2009-03-18, 09:17

MrHyde napisał(a):Naprawdę napewno nie szydził bym jagdy JH nakręcili filmik z przysłowiowej strzelanki na prochowni może nie dokońca podoba mi się taki rodzaj zabawy ale to nie upoważnia mnie do obrażania kogokolwiek.
ja nie szydzę z Waszego filmiku tylko pytam co to ma współnego z paintballem?
nic!

dalej nie kumacie o co chodzi - Armia Południe to miał być zlepek drużyn które mają wspólny cel, grają w paintball i prezentują taki styl, który może być dostosowany do gier z innymi drużynami

to co Wy prezentujecie to endemit i nijak nie da się tego połączyć z całością
to nie jest forum Armii Południe tylko forum SC gdzie Wy zaczęliście się odcinać od tego jak w 99% wygląda paintball w Polsce

Hyde? o jakiej aktywności Ty mówisz skoro jesteście w stanie grać tylko między soba praktycznie, nie pojedziecie na żaden scenariusz ogólnopolski bo scenariusze nie są militarnę, jest nadupcanka, jest mało ambitnie i są be

co nas łączy?
nic nas nie łączy....
może inaczej - nic Was nie łączy z resztą świata paintballowego przez swoje negacje, że wszystko inne jest be

więc nie wiem dlaczego chcecie występować pod czymś takim jak Armia Południe


MrHyde napisał(a):Ps. Waboo myślalem że jesteś gościu na poziomie ale po tym co napisałeś to poprostu żenada po za tym żaden członek SC nie obraża, nie pbraził i nie będzie obrażał nikogo.
widocznie masz problem z interpretacją tego co pisze skoro tak uważasz

my się odcinamy od innego spojrzenia na paintball? co Ty Hyde bredzisz?
podaj przykład od czego się odcięlismy np ?
chłopie podawaj konkrety jak chcesz dyskutować bo na razie to Ty obrażasz ludzi mówiąc komuś, że ktoś nie jest na poziomie

chłopaki od nas spróbowali LARP'A Waszego i zdanie było jedno - nikt nic nie wiedział o co chodzi w pseudo ambitnej gierce z 9 stronami konfliktu - nawet sami organizatorzy


WY SIÊ ODCIÊLIśCIE OD GIER SCENARIUSZOWYCH, OD TDL'A OD WIELU INNYCH TEMATÓW, KTÓRE WAM NIE ODPOWIADAJą!!
TO WY POWTARZACIE, żE TO CZY TAMTO WAM NIE ODPOWIADA, TEGO NIE LUBICIE WIÊÆ NIE PIEPRZ TU ZA PRZEPROSZENIEM O ODCINANIU SIÊ Z NASZEJ STRONY OD CZEGOś!

każdy z nas, z naszej drużyny przeszedł fascynacje militariami i mu to przeszło, były fajne czasy i skończyły się
i tak się składa, że znajdujemy wspólny język z wszystkimi drużynami w Polsce oprócz Waszej
Ostatnio edytowano 2009-03-18, 09:25 przez [JH] waboo, łącznie edytowano 1 raz
[JH] waboo
 

Postprzez Sephiroth » 2009-03-18, 11:38

O ile dobrze zrozumiałem, wasze zarzuty można podsumować zdaniem:
"Nie podoba się nam kierunek w którym idzie projekt AP i odbiega naszym zdaniem znacznie od pierwotnych założeń, z powodu......."
Brak mi tylko czegoś w stylu:
"W związku z tym, my jako JH podejmujemy takie a takie działania se swej strony, aby AP to był portal dla wszystkich młośników paintballa leśnego z południa."
(wiem, wiem - brzmi jak fragment manifestu PKWN)

PS: Propozycja na koniec: Zakopać marker wojenny, wypalić zioło pokoju. PEACE.

Edit: Zamiast Peace miało być Amen :-D.
Sephiroth
 

Postprzez [JH] waboo » 2009-03-18, 13:08

Sephiroth napisał(a):"W związku z tym, my jako JH podejmujemy takie a takie działania se swej strony, aby AP to był portal dla wszystkich młośników paintballa leśnego z południa."
no chcielibyśmy i podejmujemy
chcielibyśmy żeby była większa otwartość na inne rodzaje gier skoro jest coś takiego jak AP
oraganizujemy scenariusz w kwietniu - słyszymy "nie jest powiedzane, że tam będziemy"
TDL - to jest spidbol, nas to nie interesuje

przypuszczam, że jakikolwiek wyjazd wspólnie na scenariusz w stylu Wesoła, Nadarzyn, RedStorm całkowicie odpada
[JH] waboo
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SPRAWY ORGANIZACYJNE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron