LARP'y a Armia Poludnie

Postprzez [JH] waboo » 2009-03-19, 09:23

MrHyde napisał(a):ale panowie czemu od razu nie pisaliście takich postów jest konkretnie, konstruktywnie i na temat

Hyde, proszę dostosuj się do tego co Shark napisał
[JH] waboo
 

Postprzez płakol » 2009-03-19, 18:04

Dzien dobry wieczor...

Zakladajac ten temat wlasnie chodzilo mi o to co jest po srodku miedy tym co mowi SC a tym co mowi JH..

Z jednej strony nie lubie spidbola z drugiej strony nie lubie lapra :D hehe

Kazda prawdziwa wojna jest prosta trzeba zabic wroga.. co do czestego czepiania sie wyrazu "militarny" to proste - nie bieganie w kolorowych ubraniach miedzy balonami .. tylko tyle i tak naprawde tylko to.

Mimo wszystko AP mialo oprocz zamyslu jednoczenia druzyn PB (taki mi sie wydaje) małe ukierunkowanie na ten wysmiany wyraz militarny paintball (co to znaczy w pisze powyzej)

Dam sobie reke uciac ze nie chodzilo tu po prostu o osobny odłam forum ktory tak naprawde nie roznil by sie niczym od "PSI - dzial Poludnie"

JH las wam nie smierdzi, nie biegacie po nim ubrani na niebiesko np :) to faktycznie powinniście jako stare psy juz w sumie pchac AP do przodu.

Mimo wszystko "typowego" speedball'a czyli balony i zamkniety teren nalezy zostawic na PSI i tyle bo po co robic strone/forum ktore juz istnieje.

A i jeszcze sprawa tematu w "na wesolo" to na wesolo i tyle jesli komus przyjdzie ochota sie posmiac z militarnego pb prosze bardzo niech zaklada temat i jesli bedzie mial poczucie humoru to chetnie poleje z Taktycznych - butow latarek scyzorykow czapek okularow itd :)

pozdro


ps2. osobiscie dla mnie NAPIERDALANKA to absolutnie nic powiazanego z iloscia wystrzeliwanych kul a jedynie cos takiego

" dzien dobry
-dzien dobry
prosze to opaska niebieska, musisz strzelac do tych z opaska czerwona.. no leć
- dziekuje
"

ps3.

Czy jest złoty srodek .. tak jest

bo.. szczeze na tym forum Speedball i LARP'y nie łaczą ludzi a dzielą

fajne w miare proste SCENO jest tym srodkiem bez limitu kul i 19 stron konfliktu..
Kazdy znajdzie cos dla siebie typowi milsimowcy moga sie skradac kombinowac, trenowac jednoczesnie a ci co lubia "wejscie z buta" moga napiedalac ile wlezie :) i dla kazdego bedzie to czyms innym, kazdy musi byc zadowolony bo kazda z gupek moze sobie rozegrac na wlasny sposob. Jesli jedna grupa chce sobie wprowadzic limity np dla urealnienia nic nie stoi na przeszkodzie ...

innego wyjscia nie widze ale wydaje mi sie ze to jest to co pozwolilo by nam wszystkim swietnie sie bawic "po swojemu" ale razem :)

chyba ze nie ? ehheh
płakol
 

Postprzez PIECZARKA007 » 2009-03-20, 22:04

PłAKOL DODAM TYLKO... AMEN :)
PIECZARKA007
 

Poprzednia strona

Powrót do SPRAWY ORGANIZACYJNE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron