Inwentaryzacja

Inwentaryzacja

Postprzez Sephiroth » 2008-10-21, 08:24

Podczas omawiania w SCC ostatniego scenariusza padł pomysł aby spisać wszystkie gadżety jakie posiadamy, które mogą być przydatne.
Ułatwi to wszystkim, zarówno organizatorom jak i uczestnikom zaplanowanie działań na sceno. Wpisujcie wszystko co może być przydatne waszym zdaniem, nawet kauczukowe noże, moÂździerze z rur PCV, ect.
Sephiroth
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-10-21, 14:48

Myślałem ostatnio o tym sporo i wpadło mi do głowy zorganizowanie na te wszystkie akcesoria jakiegoś miejsca składowego, jakaś piwnica czy garaż.. Jak ktoś ma takie pomieszczenie to czekam na info..
[SC] Shark
 

Postprzez Pmk » 2008-10-21, 17:07

A niech Ludziska trzymają gadżety po domach.
Tylko jest potrzebna lista wszelkiego dobra, żeby wiedzieć co jest i zwrócić się do magazynującego o dsotarczenie np. tydzień wcześniej przy okazji zwykłej strzelance lub spotkania.
A tak w ogóle to można też ten temat omówić we wtorek...
Pmk
Avatar użytkownika
Pmk
moderator
 
Posty: 1427
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:55
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Rafi » 2008-10-22, 18:40

Jeśli chodzi o mnie to:

Ponton 3 osobowy wytrzymały
sprzęt alpinistyczny liny, uprzęże dla 3 osób pełen komplet jak chłopaki na robocie nie będą potrzebowali.
piła spalinowa jak byśmy cos budowali
op1 dwa komplety
2 maski gazowe ale nie słonie

jak sobie cos jeszcze przypomnę to napisze
Rafi
 

Postprzez Miodzik » 2008-10-27, 08:49

Panowie,

Proszę o info kto jest w posiadaniu pozostałych worków, czy wszystkie są na umocnieniach posterunku milicji?
Miodzik
 

Postprzez Przemo » 2008-10-28, 06:27

worki + gwozdzie itp wszystko co zostało nie wykorzystane jest u mnie.
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec


Powrót do SPRAWY ORGANIZACYJNE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron