Koncepcja plakatu

Postprzez [SC] Shark » 2008-10-17, 22:28

Panowie co do koncepcji plakatu już nie ma co dyskutować. Numer jeden jest wyśmienity i mówi o Nas wszystko.
Zastanówmy się w jakim formacie go drukujemy, proponuję A3, na jakim papierze ? Czy zwykłym czy śliskim takim plakatowym ? Ile ilości robimy i gdzie te plakaty będziemy umieszczać ? Za jakie pieniądze będziemy to wszystko robić ? Czy kasa SC ze składek czy robimy jakąś oddzielną ściepę ?
Może przy tej okazji nie głupim pomysłem było by utworzenie Konta Bankowego Armii południe i np. każdy mógłby tam przelewać kasę jeśli by miał taką ochotę, albo iść krok dalej i zobligować drużyny biorące udział w projekcie AP do systematycznych i regularnych składek na rzecz AP.

Panowie jestem co raz bardziej świadom, że jest co raz więcej kwestii związanych z projektem Armii Południe wymagających uregulowania, jest tego naprawdę sporo i wszystko to mam na uwadze, niestety w obecnym czaso-okresie mojego ziemskiego życia nie mam czasu by się za to wszystko zabrać w sposób który by mnie osobiście zadowolił, więc te kwestie sobie tak wiszą w czaso-przestrzeni i czekają na lepsze czasy. Ale czy to teraz czy też za kilka miesięcy wszystko to będzie się działo i pomalutku cały projekt Armii południe będzie się stawał co raz bardziej przejrzysty i uregulowany rożnego rodzaju zasadami o wytycznymi.
[SC] Shark
 

Postprzez Hudy » 2008-10-17, 22:36

Z mojego skromnego doswiadczenia z plakatami wiem, że na papierze- gramaturze, fakturze i formacie nie ma co oszczędzać. Tym bardziej, że jak na razie ma on wisieć tylko w Kansusie a koszty druku naprawde nie są wysokie. A3 to minimum ale trzeba tez wziąć pod uwagę że w sklepie nie będzie pewnie miejsca na A0 :-)
Hudy
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-10-17, 22:41

Myślę sobie, że dobrym pomysłem było by gdyby każdy z Nas w swojej okolicy znalazł miejsca w których owy plakat mógłby zawisnąć i postarał się to załatwić. Ja sam mam już w głowie co najmniej trzy miejsca w których mógłby wisieć Nasz plakat, a wcale się nad tym nie zastanawiałem. Jeśli pomnożymy to przez ilość Nas zainteresowanych to wyjdzie całkiem sympatyczna liczba plakatów i co za tym idzie miejsc w których będą mogły wisieć. Wystarczy tylko trochę chęci i zaangażowania z Naszej strony. I efekty będą murowane...


Na początek jednak trzeba znaleÂźć drukarnię która Nam wydrukuje nasze plakaty, jak ktoś ma jakieś możliwości znajomości (już nawet nie chodzi o kasę tylko o jakość i pewność usług) to czekam na informację..
[SC] Shark
 

Postprzez Hudy » 2008-10-17, 22:42

U mnie w pokoju mógłby wisiec na przykład... :-P

Ja mam pewna drukarnię w Kraku... może nie znajomą, ale kilkanascie rzeczy tam drukowałem i jakość jest w porządku. Mogą nam wydrukować na papierze, płótnie, pcv itd. Taka moja sugestia, że w formacie A3 dłuższy bok powinien miec tak ze 2000px a przed drukowaniem wyostrzyć us albo ss. Jesli walnąłem jakis banał to nie zwracajcie na mnie uwagi.
Hudy
 

Postprzez draż » 2008-10-19, 10:00

DiaKum napisał(a):hej, jesli mowisz o plakacie numer dwa, czyli mojej fotce markerow to jakos twoja wypowiedz sie kupy nie trzyma, albo ja po prostu jej nie rozumiem ... :) ???

hyhy a pisałem w południe, więc trzeÂźwy z pewnością ;) ok, ok pomyłka 2 z 3 przy czym 3 plakat to chodzilo o grafike od Płakola. Twoj plakat DiaKum jest fajny, tylko że ogólny odbiór byłby 'karabiny' a nie 'armia poludnie', ze z paintballem to juz laikom wogole sie nie skojarzy ;)

Jeden czy dwa mogę w Myślenicach umieścić też. Ale zastanówcie się gdzie i jak, bo przecież plakat na zewnątrz z reguły 2-3 tygodnia trzyma i to jak nie pada. To akurat doświadczenie z akcji promocyjnych ;P W różnych miejscach lepiej sie sprawdzaja naklejki-przylepki ale wtedy trzeba by znowu zmodyfikowac troche wizje graficzna...
draż
 

Postprzez DiaKum » 2008-10-19, 16:09

Moja propozycja wtracona zostala mimo chodem - akurat skladalem fotki moich gnatow, kiedy pojawil sie ten topic i z glupa wrzucilem to foto, tyle.

Inna sprawa jest fakt ze nie celujemy w byle kogo, tylko do ludzi w militarnym klimacie, a to akurat militarne klamki, ale coz nikomu sie nie skojarzy przeciez... ;)

Musimy wiec zrobic komputerowo (bo nas samych narazie nie ma tyle) ARMIE i wstawic konturowa mape polski ze strzalka wskazujaca poludnie - wtedy moze i laicy skojarza ze chodzi o ARMIE POLUDNIE... szkoda gadac. EOT
gg 806940
gsm 660 735 948
Avatar użytkownika
DiaKum
 
Posty: 302
Dołączył(a): 2008-05-24, 17:47
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez płakol » 2008-10-20, 19:44

draż napisał(a):
DiaKum napisał(a):hej, jesli mowisz o plakacie numer dwa, czyli mojej fotce markerow to jakos twoja wypowiedz sie kupy nie trzyma, albo ja po prostu jej nie rozumiem ... :) ???

hyhy a pisałem w południe, więc trzeÂźwy z pewnością ;) ok, ok pomyłka 2 z 3 przy czym 3 plakat to chodzilo o grafike od Płakola. Twoj plakat DiaKum jest fajny, tylko że ogólny odbiór byłby 'karabiny' a nie 'armia poludnie', ze z paintballem to juz laikom wogole sie nie skojarzy ;)

Jeden czy dwa mogę w Myślenicach umieścić też. Ale zastanówcie się gdzie i jak, bo przecież plakat na zewnątrz z reguły 2-3 tygodnia trzyma i to jak nie pada. To akurat doświadczenie z akcji promocyjnych ;P W różnych miejscach lepiej sie sprawdzaja naklejki-przylepki ale wtedy trzeba by znowu zmodyfikowac troche wizje graficzna...


:D wygralem diakum :P ehehe

To klatka ze scenariusza jaka gralismy u nas...
jak cala armia poludnie to nie propagowanie wojny (tylko ze na kulki z farba) to nie wiem, ogolnie to zeby nie wprowadzac konfliktu powiem ze zgadzam sie z toba w 100% :D

a moj plakat byl raczej dla klimatu i ci co grali KONGO u nas mam nadzieje ze sie wam podobalo :)

pozd
płakol
 

Postprzez MrHyde » 2008-11-16, 08:09

Te zdjęcie powinno się znaleÂźć na plakacie albo banerze Shadows Corps bo naprawdę kolega w tle to poprostu czysty Shadow ;-].
Moim zdaniem jedno z bardziej klimatowych zdjęć z S.I.D. ;-].

Obrazek
MrHyde
 

Poprzednia strona

Powrót do SPRAWY ORGANIZACYJNE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron