Reklama armiapoludnie.pl

Reklama armiapoludnie.pl

Postprzez Rozan » 2008-05-15, 22:14

Zaczynamy brać się do roboty, czas na reklamę i dalszy rozwój forum powiązany z naborem ludzi..

• kto może niech pogada z innymi administratorami aby zrobić wymianę bannerów, buttonów itd i ewentualnie da znać

tutaj banner nr1(póÂźniej będzie animowany):

Obrazek

• zrobimy grafikę na ulotki

• no i czas zrobić portal i podpiąć do niego forum, powoli zabieram się do pracy...

PS. w miarę możliwości proszę o polecanie/ reklamowanie strony AP
Rozan
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-05-20, 11:16

Portal jakiś tam jest trzeba go tylko dopracować..
[SC] Shark
 

Postprzez DiaKum » 2008-09-14, 20:55

Witam,

postanowilismy z Omnim troszke podzialac w temacie propagowania armii...
Okres moze nie jest najszczesliwszy bo zaczyna sie robic zimno i dla wielu (co2) w zwiazku z tym sezon paintballowy bedzie sie konczyl, ale moze to dobra okazja wylowic najwytrwalszych :) czy tez wskrzesic forumowe dyskusje nad pomyslami na nadchodzacy sezon ?

W zwiazku z tym AKCJA przygotowalem - co prawda na szybko, bo na szybko, ale tez czasu za duzo nie bylo, bo chcielismy sie uwinac do niedzieli - ulotke propagandowa AP.

Wyglada nastepujaco :

Obrazek

Chcielismy wykorzystac motyw wujka Sama, dlatego moze malo militarny design samej ulotki... ewentualne sugestie mile widziane!

Dzis po sceno w Gliwicach odwiedzilismy Dzikiego na fakro wedle zapowiedzi. Rozdalismy kilkadziesiat ulotek, pohalasowalismy troche ATS'em ;) (bylo "paru" gapiow) i w koncu wkroczylismy na budynek ze spray'ami nanoszac hasla propagandowe na sciany ;P

Z tego co da sie zaobserwowac, pare osob sie dzis zarejestrowalo, co prawda nie idziemy na ilosc... bardziej w strone jakosci, ale przesiew zawsze jakis musi byc - sa teraz przynajmniej jakies podstawy zeby kogos ZWABIC :)

Podczas ostatniej wizyty w Kansusie rozmawialismy z przemem na temat podrzucenia im ulotek, temat z tego co mi wiadomo byl juz wczesniej poruszany lacznie z wymiana banerow na stronach www, takze nie ma problemu, trzebaby to tylko pchnac!

Pomysly? Sugestie?

zapraszam do wzmowienia propagandowej dysputy :)
gg 806940
gsm 660 735 948
Avatar użytkownika
DiaKum
 
Posty: 302
Dołączył(a): 2008-05-24, 17:47
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez DiaKum » 2008-09-14, 21:11

pare fotek z akcji malowania fakro:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
gg 806940
gsm 660 735 948
Avatar użytkownika
DiaKum
 
Posty: 302
Dołączył(a): 2008-05-24, 17:47
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Rozan » 2008-09-15, 12:54

Super pomysł ;)
Rozan
 

Postprzez omnipotentus » 2008-09-15, 20:27

Szukamy kolejnych obiektow do PODPISANIA ... piszcie miejsca gdzie brac paintballowa czesto maluje...
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Gość » 2008-09-22, 20:57

Wydaje mi się, że aby projekt AP nieco mocniej zakorzenił się w swiadomości braci paintballowej potrzeba trochę wiecej PR-rowskiej roboty. Jest to temat chyba na następny juz sezon, warto zorganizować grę scenariuszową , z sedziowaniem, zapleczem gastronomicznym i technicznym. Z jakimiś nagrodami dla wyrózniających się graczy, np tego co zdobędzie flagę, kość dinozaura czy zdjęcie nagiej Pameli A. :) Sceno nie może być nadmiernie skomplikowane, szpital/respawn blisko, i mozliwość wywalenia kartonu kulek, a jednocześnie zbudować tak, aby wymuszało one zastosowanie taktyki wyszukanej niż symulacja najazdu mongolskiej hordy, premiujące wykonywanie zadań a nie sieczkę. Można dorzucić jakies atrakcje jakich na co dzień gracze nie mają.
Temat do przedyskutowania.
Gość
 

Postprzez Sephiroth » 2008-09-22, 20:59

To pisałem ja, Sephiroth z trzeciej zmiany :)
Sephiroth
 

Postprzez Rexerus » 2008-09-23, 22:56

Ciekawy pomysł. Ważne, aby:
1. Pokazać jakim stylem my gramy (taktyka, rodzaje gier).
2. Dać ludziom możliwość zagrać tak jak grali do tej pory (tony kulek).

Czyli ogólnie rzecz biorąc coś w stylu milsima z elementami deadmatcha.
Rexerus
 

Postprzez Pentagram » 2008-09-24, 14:39

Reklama reklamą ale w takim razie jak potem takich ludzi oduczyc strzelania toną kulek.
Pentagram
 

Postprzez omnipotentus » 2008-09-24, 15:19

Dac im limit np 100 kulasow :P
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Sephiroth » 2008-09-24, 18:54

Nie róbmy z ilości kulek problemu natury egzystencjalnej :)
Pisząc mojego posta chodziło mi o to, że impreza skierowana do graczy z tzw zbieranek-jebanek musi byc atrakcyjna, jak sie zapoda ludziom temat marszu kilometr do respa, godzine kampienia i 200 kulek na osobe to wiekszosć sie przerazi. Patrze z punktu widzenia mojej skromnej osoby gdy przed ponad rokiem sam zaczynałem. Ideą tej imprezy ma być pokazanie, że umiemy koncepcyjnie i organizacyjnie zrobic dobrą zabawę. Oczywiste jest że nawet po najlepszym sceno w galaktyce i tak stosunkowo niewiele osób zasili szeregi Armii Południe, ale chyba nie o ilość chodzi. Jeżeli choć paru złapie właściwy klimat to kwestia ilości kulek nie będzie problemem.
Sephiroth
 

Postprzez PIECZARKA007 » 2008-09-25, 14:05

BYłEM 14.09 NA FAKRO I POWIEM JEDNO - NIGDY WIÊCEJ.
APROPOS PROPAGOWANIA AP PROPONUJÊ W TEJ KWESTII NP. NAKLEJKI NA AUTO .
SAM CHETNIE TAKOWą PRZYKLEJÊ.
POZDRAWIAM
PIECZARKA007
 

Postprzez omnipotentus » 2008-09-25, 17:46

No na autko to jest dobra mysl, musze cos wykabinowac... taki lisc AP :P
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Wilczasty » 2008-09-26, 07:40

PIECZARKA007 - rozwin prosze slowa " BYłEM 14.09 NA FAKRO I POWIEM JEDNO - NIGDY WIÊCEJ." niebylo mnie wtedy ale chetnie dowiem sie czemu to nigdy wiecej.
Wilczasty
 

Następna strona

Powrót do SPRAWY ORGANIZACYJNE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron