co nieco o nas

Postprzez Rommel » 2011-04-23, 14:23

uwazam ze kazda impreza milsim powinna miec charakter imprezy edukacyjnow-militarnej z elemantami zabawy i relaksu!
np. czesc czasu szalejemy z gnatami, czesc doswiadczamy lekcji hoistorii lub strategii czy taktyki, czesc integrujemy sie w klimacie zapalencó lub rodzinnym......np dobry pomsył to:

http://forum.armiapoludnie.pl/viewtopic ... 4124#14124
Rommel
 

Postprzez Rommel » 2011-04-23, 14:24

oczywiscie pisze z telefonu wiec sorki za literówke:)
Rommel
 

Postprzez Feldgrau » 2011-04-23, 18:51

Rommel bardzo cię lubię , zajebiście mi się gra w twoim towarzystwie lubię cię mieć w swojej bandzie w czasie gry wiem że masz niezłego pierdolca na punkcie militarnego painta więc z góry przepraszam że tu na ciebie naskoczę troszkę ale odpowiem na twoje pytania tak jak ja to widzę :

Ad. 1 z pierwszego postu :
Stare jest zagmatwane osoby które tu czasem zaglądają mają problem z poruszaniem się po tym forum i to ich odstrasza . Czasem lepiej jest coś zrobić od nowa niż dłubać w starym ( żona , samochód itp. ) to tego by zrobić rewolucje trzeba by osoby które zarządzają forum miały na to czas . Ja wiem na przykładzie forum w którym jestem pierwszym po Bogu ( www.tigra-team.pl) że zmiany całkowicie na nowe nie zawsze przynoszą oczekiwany skótek – ale czasem nie da się inaczej.
Ad. 2 z pierwszego postu :
Aby były takie bannery musi być na nie odpowiednie miejsce lub jakiś rotacyjny banner – musi być do tego osoba która wie jak to robić i się tym zajmować – pozyskiwać itp. Ale pomysł twój jest dobry .

Ad. 3 z pierwszego postu :
Zgadzam się całkowicie mam 3 mundury i powoli wyglądają jak mój dawny harcerski obszyty sprawnościami
Ad. 4 z pierwszego postu :
Utajnione forum jest potrzebne by omawiać na nich sprawy o których nie powinny wiedzie osoby które zaglądają na AP np. saltus czy przed unitem i inne .
Nowe osoby które wejdą w ten klimat też będą się musiały nauczyć podstaw i kolejnych etapów poruszania się leśnego – dlatego cały czas trenujemy po lesie bo 90% naszych gier i dużych poligonów to gry w lesie bardzo rzadko gramy w budynkach a tam jak wiesz jest zupełnie inny zakres szkolenia – jeśli chciałbyś poćwiczyć i pograć w tym klimacie polecam ci forum raidersów
Też trochę mnie zastanawiało dlaczego ćwiczymy często to samo ale jak pojechałem na trening do czechów – miałem treme tyle się nasłuchałem tu na forum o nich o ich fachowości wyszkoleniu a to ( nie obrażając ich za bardzo ) są cipy nie fachowcy – nasze wyszkolenie przebijało ich o głowę – ja robiłem po kilku treningach z 8KPG wszystko z automatu a czesi nie znali nawet znaków patrolowych do szturmu szli jak volksturm i pospolite ruszenie .

Ad. 5 z pierwszego postu :
Zdobycie bunkra , budynku – by to ćwiczyć trzeba dobrych instruktorów , inny sprzęt (uzbrojenie) . Można stworzyć taką sekcję i ćwiczyć jak choćby Raidersi ale trzeba mieć tych ludzi do tego – i tu wychodzi że potrzebujemy właśnie świeżej krwi .

Ad. 6 z pierwszego postu :
Wystarczy rozejrzeć się po forach – Rommel jest sezon i jest dużo chętnych – chcesz organizować i ściągnąć ekipę – podajesz miejsce – termin , zasady gry –i lista się zapełnia – nie wystarczy napisać : gramy coś w najbliższą niedziele ? – tak nic z tego nie wyjdzie.
Chcesz grać wystarczy rozejrzeć się po sąsiadach – ja od kwietnia do listopada mam zawalony cały kalendarz jeśli chodzi o gry , spotkania , treningi – własny klub tigry zaniedbałem nawet . Wystarczy zajrzeć na forum raidersów – organizują gry na budynkach co tydzień – nie było gry u nas zgarnąłem chłopaków z AP i pojechaliśmy do nich , Teraz na 15 tego maja ściągnąłem ich na trening do nas ( będziesz miał możliwość zaatakowania ich w budynkach ). Wyczytałem że Zomo ma trening nocny z Jarhedsami – pojechałem a był to trening przed saltusem na który jedziesz . itd. Itp.
Ad. 7 z pierwszego postu :
Tu niestety pier…lisz . Rommel jedÂź na te imprezy – zagraj i dopiero oceń . Bardzo trudno jest namówić kogoś na dowodzenie na takiej imprezie . to zupełnie inna odpowiedzialność niż na zwykłej strzelance.
Ad. 8 z pierwszego postu :
Te spotkania są potrzebne – nie ma frekwencji to rozmawia sięi o dupie maryny ale na ostatnich omówiliśmy np. wizne ( i już się temat na forum rozwija ) saltusa ( jedziesz na niego a masz ogromne zaległości jeśli chodzi o planowanie ) , treningi w czechach , treningi w Polsce i inne imprezy . a więc całkiem sporo informacji
Ad. 9 z pierwszego postu :
Nie mam zdania na ten temat mnie osobiście teoretyczne rozważania na forum raczej nie interesują – wolę by mi to ktoś pokazał w terenie na treningu
Ad. 10 z pierwszego postu :
No właśnie – jak mam czas – tak do tematu podchodzi każdy – w końcu forum skupia miłosników tej rozrywki nie jest to nasza praca tylko hobby – niestety jest nas za mało i każdy ma czas w innym terminie . Dlatego TRZEBA NAM śWIERZEJ KRWI i kilka hostess
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Feldgrau » 2011-04-23, 18:55

A to co piszesz w swoim drugim poście to jest do zrobienia za 2-3 lata jak zdobędziemy nowych młodych napalonych użytkowników forum i gdy liczba udzielających się graczy wzrośnie do 30 tu . Na razie trzeba się otworzyć na zewnatrz i jak syrenka 105 otworzyć drzwi i zgarniać wszystko po drodze potem robiąc selekcje i przesiew .
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez kufel_wro » 2011-04-23, 19:10

Miałem coś napisać, ale nie będę dublował wypowiedzi Felda.
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015,2017,SpecOps; MA2017

Obrazek
Avatar użytkownika
kufel_wro
Administrator
 
Posty: 2901
Dołączył(a): 2009-06-28, 22:03
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez dominikk74 » 2011-04-24, 10:55

fleld... rośniesz nam na prawdziwego mówcę ;-)
_________________________________________________
"W czasie wojny rządzi strach, dlatego odwaga jest najważniejszą cechą żołnierza"
dominikk74
 
Posty: 401
Dołączył(a): 2008-10-27, 20:21
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Postprzez twbolek83 » 2011-04-24, 20:02

pamietajcie ze kazdy ma prawo do zaprezentowania wlasnego stanowiska
i nie wazne czy ono podoba sie innym
wiec nie brac wszystkiego do siebie
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy
A. Einstein
Avatar użytkownika
twbolek83
Administrator
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 2009-12-28, 14:53
Lokalizacja: olkusz

Postprzez kufel_wro » 2011-04-24, 20:10

oczywista oczywistość
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015,2017,SpecOps; MA2017

Obrazek
Avatar użytkownika
kufel_wro
Administrator
 
Posty: 2901
Dołączył(a): 2009-06-28, 22:03
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Rommel » 2011-04-25, 11:58

Feld no ja to sie nie obrazam........przynajmniej jakas dyskusja sie wywiązała:)
Rommel
 

Postprzez Rommel » 2011-05-07, 19:03

Kufel podaj mi linka do tego nowego forum które miało działać od 3 maja......No chyba ze złe doczytalem:)
Rommel
 

Postprzez kufel_wro » 2011-05-07, 19:05

jak już będzie gotowe, to wszyscy dostaną
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015,2017,SpecOps; MA2017

Obrazek
Avatar użytkownika
kufel_wro
Administrator
 
Posty: 2901
Dołączył(a): 2009-06-28, 22:03
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Rommel » 2011-05-09, 12:33

Oki tylko zaproponowane przez ciebie terminy kiedy i co być zrobione już minely
Rommel
 

Poprzednia strona

Powrót do SPRAWY ORGANIZACYJNE

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron