Poszukiwani autorzy materialow

Poszukiwani autorzy materialow

Postprzez omnipotentus » 2010-09-20, 21:05

Jak w temacie szukamy osob ktore moga i chca przygotowywac materialy do portalu military-paintball.pl
Szczegolnie poszukiwane sa:
- relacje z imprez,
- recenzje imprez itp
- artykuly techniczne o sprzecie,
- artykuly o taktyce,
- poradniki,

Oprocz tego potrzebujemy ludzi ktorzy zajma sie:
- monitorowanie polskich i zagranicznych imprez w celu utrzymania aktualnego kalaendarza imprez,
- przygotowaniem systemu odznaczen i wyroznien dla graczy, (kwestie merytoryczne)

Portal ma w zalozeniu spelniac role informacyjne, nie bedzie to kolejne forum dyskusyjne...
Czekam na wasze pomysly i uwagi..

Piszcie do mnie na priva..
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez dziusek » 2010-09-20, 21:18

kurczę mamy:
dział na paintball.info.pl
www.armiapoludnie.pl
www.paintwars.pl
www.specarmory.pl

jest grających raptem może 60-100 w całej Polsce a tworzy się piąty twór internetowy. Jak dla mnie za duże rozdrobnienie. Zresztą będzie to powielanie informacji z jednego Âźródła do drugiego. Ludzi męczy otwieranie otwieranie iluś tam stron. Pany, jedno Âźródło ale silne!
dziusek
 

Postprzez omnipotentus » 2010-09-20, 21:59

nie sadze abysmy otwierali kolejne forum... dla mnie wymienione przez ciebie strony do tego sie ograniczaja, sam sobie popatrz obiektywni na liste ktora podales...
bedziemy sie starac aby zrobic cos innego..
zreszta czas pokarze ..

A z innej beczki dla mnie kazdy kto cos robi wnosi cos nowego i przy rym jest pozytywnie nakrecony zasluguje na poparcie....
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Rommel » 2010-09-21, 07:37

A ja Panowie wejde miedzy was bo z jednej strony uważam ze jest dużo stron o paintballu ale o paintballu militarnym znacznie mniej.... Poza tym jak już kiedyś pisałem brak mi jednolitych ogolnokrajowych bądÂź europejskich zasad gry w paincie militarnym, tak aby każdy kto znajdzie się na takiej imprezie (paint militarnych) nie był jakimś japiszonem tylko wiedział jak i co tu robimy.
Odnośnie odznaczeń i stopni wojskowych itp to pisałem na zastrzezonyn forum SC.
Temat materiałów szkoleniowych, szkoleń itp to myśle ze mógłbym pomoc.
Poza tym chciałbym zwrocic uwagę na kilka rzeczy a mianowicie jako Shadows Corps nie mamy podzadnej strony która mogłaby ściągać do nas wartościowych soldierow.
Ponadto mamy zbyt mało i zbyt rzadko treningów, na dodatek głownie w scenerii leśnej, praktycznie brak taktyki czarnej która zbliża i bardziej dogrywa zespół...taki brak treningów itp powoduje ze nie mamy materiałów wideo i foto którymi można się pochwalić na stronie.
Większość graczy nie zna nawet podstawowych sygnałów dowodzenia, formacji wojskowych a wszystko jest w niecie i można poczytać........zanim narobi się wstydu na leśnym spotkaniu:)
Nikt nie wprowadził nawet tak zwanego ABC które zawsze każdy powinien mieć na treningu (imprezie) dostosowanego do funkcji.....
Ale dość krytyki... Chętnie pomoge w zbieraniu materiałów....
Rommel
 

Postprzez omnipotentus » 2010-09-21, 14:53

strona SC sie robi na to potrzeba czasu..
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy


Powrót do TABLICA OGłOSZEÑ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron