Zmiany na forum

Postprzez [SC] Shark » 2008-10-28, 13:33

Panowie ruszam pomalutku z portalem, na razie sam kombinuje. Musze się umówić z kimś kto się na tym zna na jakąś sesje, czekam na ochotników..

Oto Nasz portal:

http://forum.armiapoludnie.pl/portal.php

P.S.

Liczę na współpracę i pomoc...

P.S. 2

już niebawem zamknę forum i przeprowadzę planowane zmiany, proszę się nie przestraszyć, że forum nie działa, będzie to celowe..
[SC] Shark
 

Postprzez Hudy » 2008-11-08, 21:42

Nie wiem czy to odpowiednie miejsce, w razie wątpliwości prosze o przesunięcie.
Pomyślałem że dobrze było by mieć coś w rodzaju kalendarza na forum, czy to w formie osobnego "okna" czy też działu gdzie spisywane byłyby proponowane spoty na najbliższy czas. Coś co pozwoliłoby szybko sie zorientować w najbliższych grach. Obok krótkiej notki znalazłby sie tam odnośnik do tematu na forum. Myślę że ułatwiłoby to życie osobom nie śledzącym forum na bieżąco.
To mówiłem ja, Albercik.
Hudy
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-11-08, 21:46

Będzie coś takiego podpięte pod portal...
[SC] Shark
 

Postprzez MrHyde » 2008-11-16, 07:55

Napiszę tylko moje propozycje co do zmian na forum:

Pod awatarem moim zdaniem jest za dużo niepotrzebnych danych wystarczy zostawić wiek, miejscowość pochodzenia, drużynę (ewentualnie typ markera) i wtedy można by było wstawić np. rangę która zależna by była od aktywności użytkownika i też można by było wprowadzić tak jak u pretorianów tarcze które się zdobywa za uczestnictwo w saltusie.
Też była kiedyś mowa o gwiazdkach itp. też to może być dobry pomysł.
MrHyde
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-11-16, 08:17

Słuszne uwagi popracuje dziś nad tym...
[SC] Shark
 

Poprzednia strona

Powrót do TABLICA OGłOSZEÑ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości