Kopalnia Piekary śląskie

Archiwalne wątki

Kopalnia Piekary śląskie

Postprzez [SC] Shark » 2008-03-17, 01:33

Witam.
Na forum PSI w dziale "śląsk" chłopaki organizują się na grę na Kopalni w Piekarach śląskich jest ich już 15 osób. Będą rozegrane jakieś bardzo proste scenariusze:
scenariusze do wyboru:

1 team deathmatch to podstawa ale pokusiłbym się o coś bardziej skomplikowanego
2 obrona/atak (stopwach - gra na czas. najpierw 1 drużyna zdobywa budynek potem druga ma pobić ten czas). obrońcy 1 życie. atakujący kilka/nieskończenie - resp w szpitalu. czyli atak musi się udać kwestia tylko jak szybko. Monte Cassino, Westerplatte i te klimaty
3 "terytoria" wpadłem na ten pomysł skopiowany trochę z gier. obszar podzielony na na kilka "terytoriów". W centrum każdego terenu znajduje się miejsce na flagę specjalnie oznakowane oraz 2 flagi. wygrywa drużyna która po ustalonym czasie zajmie więcej terytoriów. zajęcie to położenie wrogiej obok i postawienie własnej. po grze zliczamy flagi i ogłaszamy zwycięzców Smile
miejsca już mam, choć można ustalić przed grą. resp - w szpitalu.
Zalety:
- liczy się agresywna i szybka gra a nie kampienie i czekanie - jak dla mnie największą wadę normalnych gier.
- zgranie ! tutaj trzeba podzielić się na mniejsze 2-3-5 osobowe drużyny mające na celu zajmowanie konkretnych terenów. samemu nie wiele się zdziała no i nie ma tłoku Smile
- gra zmienia się w trakcie. nowe tereny zmieniają linę frontu oraz kierunki natarć.
- trzeba umieć dostosować się do warunków - np. po zajęciu terenu zadecydować co dalej. ile osób broni a ile atakuje kolejny i który. A może zostawić teren bez obrony i zaryzykować maksymalny atak ? Wink
- każde terytorium ma kilka dróg dojścia (minimum 2) więc można kombinować z atakami.
- kondycyjnie bardzo atrakcyjna gra Very Happy - można biegać od flagi do flagi i walczyć. albo odpoczywać broniąc.

Można powiedzieć że jest to połączenie typowych pojedynków, ataku obrony i flag. dla każdego coś miłego Very Happy
Wiele zasad jest płynnych i do ustalenia.
Dokładną mapkę z tym, scenariuszem lada dzień dodam - zaznaczone szpitale, terytoria, drogi dojścia

No z tego co czytam to scenariusze nie bardzo pod Nas, bo to będzie taki mały speed na budynku...
Ale przyznam szczerze, że mam słabość do tego obiektu ma niebywały potencjał i można by się tam spróbować, może nie dla samej gry ale przy okazji poznacie ten teren i w przyszłości będziemy mogli tam ostro trenować/grać, bo naprawdę kompleks budynków jest 1 klasa !!

Chyba, że robimy drugą część treningu zielonej na Kobiórze ??
Piekary to tylko propozycja bardzo luÂźna...
[SC] Shark
 

Powrót do MUZEUM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron