Sprzedam RAMy używane

Re: Sprzedam RAMy używane

Postprzez dejv_ » 2014-02-09, 20:11

Wtrącę i swoje trzy grosze. Zwroty typu trening na samych Ramach czy tylko Asg to jest to co mnie tu najbardziej irytuje. Ale każdy ma swoją wizję. Po co więc się dziwić że Ram nie jest dopuszczony na imprezach ASG?
Zawsze jest dalej niż wygląda. Zawsze jest wyżej niż wygląda. Oczywiście zawsze jest trudniej niż wygląda...
dejv_
 
Posty: 223
Dołączył(a): 2011-05-25, 23:24
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Sprzedam RAMy używane

Postprzez Edi » 2014-02-09, 22:17

Ale dlaczego Cie irytuje Dejv?
Ja jak gram w ASG to mam na twarzy tylko okulary balistyczne.
Dlatego nie zgadzam się aby do mnie wtedy strzelano z PB lub RAM.

To samo dotyczy pozostałych graczy ASG.
Dlatego RAM nigdy nie będzie stosowany na grach ASG.
I nigdy nie będzie gier mieszanych ASG na PB.

RAM i PB wymagają kompletnej ochrony twarzy.
Edi
 

Re: Sprzedam RAMy używane

Postprzez Przemo » 2014-02-09, 22:40

można polemizować :-)

37 sekunda

http://www.youtube.com/watch?v=IDqH3fILDqI

Kris sprzedales trochę tego sprzętu do armii jakiego zabezpiecznia używaja na treninagach wiesz?
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Sprzedam RAMy używane

Postprzez Gebel » 2014-02-09, 23:01

Panowie.Ramy i PB to wartosci dochodzace do 10-12 Juli.Asg to ok 1,5-2J. Dlatego mozna uzywac okularow bo pomijajac cqb nic sie nie stanie.Strzal z PB z rozpryskujaca sie i raniaca kulka w twarz nawet z 20 m pozostawia slad na wiele miesiecy.Wiec na zadnych grach asg nie dopuszcza ramow bo to tak naprawde wariacja na temat klamki pb i znacznie wieksza energia wymagajaca lepszej ochrony twarzy. Problem jest taki ze prawie kazdego boli wizja i sensownosc wydatku na klamota w innym systemie niz ma.Montezuma Tobie juz twarz poprawiali jak pamietam ;-)
Saltus XIV,XV,XVI,XVII; Unit 06,07; Blackops I,II,III; RedFall 2013; NWN 2014, 2015; SALAMANDRA; GreenCoat II; GF POint 2015
Avatar użytkownika
Gebel
 
Posty: 2014
Dołączył(a): 2011-10-12, 22:31

Re: Sprzedam RAMy używane

Postprzez dejv_ » 2014-02-09, 23:22

Nie no chodziło mi o Ram w konweresji ASG ale mniejsza z tym bo znam tylko kilka faktów, 550 fps itd. Na treningach nie zawsze wygoda jest przecież najważniejsza dlatego czasami trzeba wybrać pomiędzy frekwencją a innymi czynnikami wpływającymi na trening. W większości wypadków można przecież połączyć kilka rodzajów ammo. Oczywiście gdybym miał 6 mm nie wdawałbym się w tą dyskusję, zaś kiedy będę miał i tak nie wszystko zrozumiem :D Podziałów jest zbyt wiele ale wizja treningu na samych Ramach z pominięciem Magfed :D grzech.
Zawsze jest dalej niż wygląda. Zawsze jest wyżej niż wygląda. Oczywiście zawsze jest trudniej niż wygląda...
dejv_
 
Posty: 223
Dołączył(a): 2011-05-25, 23:24
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Sprzedam RAMy używane

Postprzez Gebel » 2014-02-10, 00:07

Trening jeszcze jestem w stanie zrozumiec (bo i sam bralem udzial) pod warunkiem ze cwiczymy manuala i strzelanie do tarcz ale gry bym nie zaakceptowal z racji preferowanej oslony twarzy w obu systemach.
Saltus XIV,XV,XVI,XVII; Unit 06,07; Blackops I,II,III; RedFall 2013; NWN 2014, 2015; SALAMANDRA; GreenCoat II; GF POint 2015
Avatar użytkownika
Gebel
 
Posty: 2014
Dołączył(a): 2011-10-12, 22:31

Re: Sprzedam RAMy używane

Postprzez Feldgrau » 2014-02-10, 07:14

dejv_ napisał(a):...Podziałów jest zbyt wiele ale wizja treningu na samych Ramach z pominięciem Magfed :D grzech.

nie do końca , ale też ja nie precyzyjne się wyraziłem . chciałbym zrobić trening na RAMach ( tylko) bo to zupełnie inna specyfika i strzelanie - łuski , zasięg ,celność , manual .
To jest tak jak trening z bronią krótką - wiadomo że będą tylko ci ci ją mają - tu jakoś nie bylo problemów że jak mam tylko długą i jest to dyskryminacja .
Ja oczywiście nigdy nie będę nikogo zmuszał do kupna RAMa ( namawiał owszem ). wiem jakie są to koszty , teraz trafia się okazja kupić bardzo tanio to i stąd ten temat . Wiem że mimo to dodatkowy wydatek kilku stówek też się nikomu nie uśmiecha .
Ja mówię jednak o treningu - nie cyklu treningów , dla chętnych w wolnym czasie . A czy jak jest organizowany wypad w góry to też ktoś się pluje że to dyskryminacja bo ja np. nie mam odpowiednich butów ?? . To panowie tylko alternatywa . Ja jestem ogromnie zadowolony że S3 a więc i LOK ma tyle magfedów , jesteśmy chyba najlepiej wyposarzoną grupą w PL w ten sprzęt , super , teraz będziemy ciągnąć ten temat by zarazić jak największą grupę ludzi . RAM to tylko dodatek inna alternatywa .
Można zrobić wspólne treningi RAM i magfed , można i z asg ( choć nie widzę sensu ) bo patrząc w ten sposób to dopuśćmy do treningów i wiarówki ( ja chętnie pobiegam z berettą storm) .
Niestety w tym hobby jeden rodzaj klamek nie wystarczy . Jest nas trochę i u nas "króluje" PB ja sam osobiście nie lubię asg choć mam najwięcej tych klamotów na metr kwadratowy w mojej piwnicy . Jednak rozum podpowiada mi że asg to przyszłość , sercem jednak jestem przy magfedach ale duszą przy replikach RAM i do tego będę namawiał , polecał . Może jednak kiedyś spełni się moja wizja i zrobimy piękną grę z wykorzystaniem RAMów , pojazdów, Miasta , lub starej kopalni .
Panowie pomażyć można .
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Sprzedam RAMy używane

Postprzez Kris2 » 2014-02-10, 18:24

Feld, u mnie jest podobnie z tą duszą RAM'ową bo to było główne założenie tworzenia firmy. Jednak z tym rozumem ja się skłaniam ku magfed a dlaczego ? Każdy malarz wie co to groszek, ale nie każdy miłośnik groszku wie, że paintball to nie tylko wiadra, spłuczki i hydraulika, ale jest coś nowego, coś bardziej PRO wykraczającego poza speed leśny. To jest właśnie magfed i ja w tym kierunku spodziewam się ruchów.

Przemo - różnie zarówno maski jak i gogle balistyczne - w zależności od założeń ćwiczenia i jednostki.

A teraz kurna do brzegu, bo już wszędzie o tym pv Vs asg Vs ram biadolimy, a ja tutaj chcę dać ludziom za śmieszną kasę RAMy !
Panowie, pogadałem z Alkiem i moja propozycja przypadła mu jak najbardziej do gustu, tak więc w środę wpada do mnie z wypełnionym po dach Landroverem za którego zawartość płacę 1500pln. Tak jak wcześniej pisałem 5 zestawów typu marker + magazynki + butle i chyba jeszcze jakieś amo. Potrzebuję czas do końca tygodnia by to przejrzeć i w razie potrzeby ogarnąć. Biorąc pod uwagę kolejność zgłoszeń i prośby wygląda totak:
1) MP5 x 1 - Kris ( dlatego, że jak tylko mogę zwalczam powiedzenie szewc bez butów chodzi :P)
2) MP5 x 1 - Feldgrau (bo już w zeszłym roku ślinił się na MP5)
3) AK74 x 1 Bolek (bo chce :P)
4) AK74 x 1 Flemming (bardzo się cieszę - nie będzie dyskusji ani kontrowersji na Magfed Poland) :D:D
5) M4 x 1 Warhammer (czyli nasz kolejny snajper wzbogaca się o automat )

Patrząc po posiadanym uzbrojeniu sądzę, że jesteśmy w stanie zagrać już koncert w 10osób na RAMach :)
Avatar użytkownika
Kris2
 
Posty: 1002
Dołączył(a): 2010-06-19, 21:38
Lokalizacja: Radzionków

Re: Sprzedam RAMy używane

Postprzez Feldgrau » 2014-02-10, 21:04

no i pięknie - juz mam wizję na trening Ramowy , strzelanie z pojazdów do wybranych celów , następnie strzelanie w zadymionym budynku do konkretnych tarcz i potem strzelanie do ruchomego celu ( kukła na samuraju ). Potem mała przerwa i to samo na magfedowych klameczkach 0.68 cala
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Sprzedam RAMy używane

Postprzez Majster JH » 2014-02-10, 21:17

Do tego właśnie uruchamiamy DPSC - (masz regulamin i zasady) wiem czekał ponad pół roku w niezamorzeniu ale już czas .
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Sprzedam RAMy używane

Postprzez Feldgrau » 2014-02-10, 21:20

termi Majster - termin pierwszej edycji i walczymy :)
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Sprzedam RAMy używane

Postprzez Majster JH » 2014-02-10, 21:29

Wypadł termin larpa 22- 23 Lutego ?
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Sprzedam RAMy używane

Postprzez Feldgrau » 2014-02-11, 04:57

tak LARPa nie ma w tym terminie , ale LOKmilsim ma w tym czasie "inną robotę"
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Sprzedam RAMy używane

Postprzez Kris2 » 2014-02-12, 21:54

Mam sprzęt u siebie, kurna ile tego.... :) Jutro zacznę to przestrzeliwać i zabieram na konwój kto będzie, dlatego proszę o zagospodarowanie kwoty 300pln, mile widziane na konto :)
Avatar użytkownika
Kris2
 
Posty: 1002
Dołączył(a): 2010-06-19, 21:38
Lokalizacja: Radzionków

Re: Sprzedam RAMy używane

Postprzez Feldgrau » 2014-02-12, 22:00

Kris zapomniałem spytać to na łuski czy bezłuskowe bestie są ?
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SPRZEDAM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości