[S] Kamizelka taktyczna dla początkującego.

[S] Kamizelka taktyczna dla początkującego.

Postprzez Broda » 2013-05-27, 11:29

Witam wszystkich.

Do sprzedania kamizelka taktyczna taka jak ta http://www.taiwangun.com/plate-carrier- ... ve-8fields tylko w innym odcieniu bardziej ciemniejszym. Zadbana nie zniszczona. Zakupiona na www.taiwangun.com. Mam ja 1,5 roku. Z racji że mam nową tą sprzedaje. Brak "utylity pouch". Stan wizualny i mechaniczny bardzo dobry co widać na zdjęciach. Cena jaka mnie interesuje już z przesyłka to 80zł. A oto opis ze strony taiwangun.

Kamizelka modułowa wzorowana na produkcie Plate Carrier Harness firm Blackhawk i Eagle.
Z założenia miała to być lekka platforma z ochroną balistyczną do przenoszenia oporządzenia. Stosowana była między innymi przez Navy Seals, operatorów SF oraz PMC (Private Military Contractor).
Kamizelka jest wyposażona w „palsy” pozwalające na montaż oporządzenia kompatybilnego z Molle, posiada kieszeń w części przedniej i tylnej na płytę-wkład SAPI (Small Arms Protective Insersts).

Na wyposażeniu kamizelki znajdują się:
- 1x moduł z trzema podwójnymi ładownicami na magazynki M4/M16,
- 1x moduł typu admin pouch z ładownicą na latarkę lub pistoletowy magazynek,

Lokalizacja tych ładownic jest do dowolnej konfiguracji przez użytkownika, żadna z ich nie jest trwale związana z kamizelką i może być zamieniona w razie konieczności. Kamizelka jest wyposażona w uchwyt ratunkowy.
Kamizelka pozwala na pełną regulację i dopasowanie do sylwetki i rozmiarów jej operatora.

Chętnych proszę o kontakt na PRIV, GG: 3082791, Tel: 665-791-290
Pozdrawiam
Broda
 

Powrót do SPRZEDAM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron