Tiberius T8 sprzedam

Tiberius T8 sprzedam

Postprzez Feldgrau » 2013-02-15, 12:22

Jak w temacie sprzedam swojego Tiberiusa T8 , do przestrzelania na Facro , odbiór preferuje osobisty . Klameczka w stanie dobrym , jestem drugim właścicielem , z klamką jak z terenówką jesli ktoś pisze że tylko od święta jeÂździł to albo kłamie albo cipa nie kierowca . Klamka uzywana na wszelkich milsimach , Saltusach i gdzie się tylko dało , najczęściej wystrzeliwuje kulki pudrowe i zrobiła nimi nieco spustoszenia :D .

Sprzedaję bo przezbrajam się na nieco inny sprzęcik . W zestawie Tiberius T8 serwisowany przez Spidiego , magazynek plus przejścówka do niego na mambę , walizka transportowa

za całość 350 zł
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Feldgrau » 2013-02-16, 07:33

na jednym z for wywiązała się mała dyskusja na temat RAM a klameczki typu Tiberius a więc i tu przekleję to co tam napisałem .
A teraz kilka za i przeciw RAM vs Tiberius

RAM jest idealny do prawdziwego milsimu , do treningów strzeleckich sprawdza się jako „broń” dla kierowcy , do cqb czy MOUNT można go używać na grach Pb i asg ale tu podkreślam słowo można , na saltusa bym go nie zabrał , na żadną grę scenariuszową ani taką gdzie gra się na splaty na pewno nie . powód ? RAM strzela kulkami gumowymi ( treningi ) kulkami pudrowymi ( milsim ) kulkami clear ( treningi , milsim , asg) i kulkami z farbą – ale to są kulki kalibru 0,43 cala kulki z farbą bardzo rzadko się rozbijają za mały kaliber i siła uderzenia , Na Saltusie musiałbym za każdym razem udowadniać delikwentowi że dostał itp. . na milsimie gdzie gra się na trafienia to już lepiej . RAM typu desert gdzie po wystrzeleniu wypadają łuski ma jeszcze klimat odpowiedni ale P99 czy Glock do tych imprez się nie nadaje . Nadaje się na Unit czy Black Ops gdzie są zadania w mieście gdzie liczy się waga całego sprzętu itp.
Tiberius/TPX/BT ich wadą jest wielkość i waga , po kilku godzinach chodzenia odczuwa się to na udzie , można zamontować na pasie czy kamizelce taktycznej , ja po prostu zakupiłem sobie szelki transportowe do noszy ( szerokie pasy i wygodne ) i do nich podpinam kaburę i dopiero idzie ona na udo .
Dużą zaletą jest rozmiar kulki – 0,68 cala nie musisz nosić dwóch różnych kalibrów , z tego jak przypierdolisz to delikwent odczuje nawet jak splata nie ma do gość zejdzie z pola gry , puder do tej klamki to idealna kulka jeśli pozwala na to organizator imprezy ( strzelasz na bliższe dystanse łatwiej trafić w cel nawet gdy puder nie jest tak celny jak kula turniejowa ). Na Saltusa się doskonale nadaje na Unit też ( jak masz kondycje )nawet na gry scenariuszowe ( wesoła strike )czy Facro ( widziałem gościa który grał na dwa krótkie tiberiusy ) . dobry marker w miejscach z ograniczonym zasięgiem ( kierowca auta , budynek , okop ) . dobra alternatywa na nocny patrol , lub pilnowanie PS na saltusie .
Możliwość rozbudowy ( niestety droga inwestycja i jest to opcja dla maniaków ) do krótkiej szturmowej broni – w Kansusie mod kosztuje 650 http://www.kansus.pl/product_info.php?products_id=1433
na allegro pojedyncze elementy można wychaczyć za 1/3 ceny

właściwie gdy już przeczytałem to co tu napisałem to zaczynam się mocno zastanawiać czy chcę sprzedać tego T8
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Edi » 2013-02-16, 09:41

Zanim zaczniecie cokolwiek kupować czy sprzedawać zastanówcie sie czego oczekujecie.

RAM jest do ćwiczeń / symulacji posługiwania sie bronią krótką.
Tiberius NIE.
Bez sensu jest rozważanie czy zabrać RAMa na Saltus.
RAM jest dla osób które oprócz zabawy w żołnierza chcą się jeszcze czegoś nauczyć co in się przyda w przypadku potrzeby obsługi broni palnej.

Jeżeli chodzi wam tylko o strtzelanie to Tiberius jest lepszy.
RAM ma zasięg max.15m nie nadaje sie do lasu.
Edi
 

Postprzez Ace » 2013-02-16, 13:53

Zależy jak go traktujemy. Jeśli jako "broń" typowo wyjściową/główną to się zgadzam ,nie nadaje się. Jeśli jako broń zapasową w razie "W" to RAM się nadaje według mnie.
Avatar użytkownika
Ace
 
Posty: 1216
Dołączył(a): 2012-02-21, 21:06
Lokalizacja: Katowice/Sosnowiec

Postprzez Edi » 2013-02-16, 13:58

Ac3 napisał(a):Zależy jak go traktujemy. Jeśli jako "broń" typowo wyjściową/główną to się zgadzam ,nie nadaje się. Jeśli jako broń zapasową w razie "W" to RAM się nadaje według mnie.


Ac3 ja mam na każdym MILISIMie RAMa przy sobie jako zapas.
Również uważam że się przydaje w razie W.

Chodziło mi bardziej o porównanie RAMa i Tiberiusa.
Edi
 

Postprzez Ace » 2013-02-16, 14:00

Nie chcesz sprzedać :mrgreen:
Avatar użytkownika
Ace
 
Posty: 1216
Dołączył(a): 2012-02-21, 21:06
Lokalizacja: Katowice/Sosnowiec

Postprzez Edi » 2013-02-16, 14:04

CHciałem sprzedac Desert Eagle ale niestety "przecieka" na jednej uszczelce.
Pogadam z Krisem albo pojade do www.bron.pl może coś poradzą.

Jak go naprawie to będzie do sprzedania.

Drugiego RAMa P99 używam.
Edi
 

Postprzez Feldgrau » 2013-02-16, 16:00

Edi napisałem wcześniej że RAM na saltusa się nie nadaje , tam odpowiedni jest tiberius czy tpx , dziś odebrałem swojego RAMa i jestem nim bardzo mile zaskoczony , nadal uwazam że na Unit czy BO i jaki kolwiek LARP będzie odpowiednim sprzętem . Dla osób nie jeżdżacych na Unity ale lubiących milsim , Saltusy i gry scenariuszowe Tiberius jest odpowiedni i dlatego zamiesciłem tu ogłoszenie o sprzedaży mojego Tiberiusa .
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do SPRZEDAM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron