[S] !!!OKAZJA!!! AK 47S za mała kasę!!!

[S] !!!OKAZJA!!! AK 47S za mała kasę!!!

Postprzez Broda » 2012-12-19, 15:16

Witam
Dziś na sprzedaż idzie moja kolejna replika a mianowicie AK 47S (CM. 028B) Z Cymy, oryginalne pudełko oraz papiery. Karabinek ma 2 latka ale nikt by mu tyle nie dał. Jest bardzo celny. Jak go ostatnio mierzyłem na chrono miał 340fps. Na umowie jest napisane że ma 360fps. Aktualnie jest dalej eksploatowany i jest stokowy nic nie było wymieniane. Koledzy jak z niego strzelają mówią że naprawdę dobry wypust trafiłem i szkoda co kol wiek w nim wymieniać bo strzela jak szalony. Ma ślady użytkowania w postaci rys. Są też dwa minusy które nie przeszkadzają w ogóle w strzelaniu. Mianowicie jak widać na zdjęciach, z przodu jest ułamany jeden ząbek od chwytu niby wyciora , oraz z tyłu przy zawiasie składania kolby zginęła mi zaślepka od śruby. Za kolbę spiąłem trytytkami i się trzyma oraz nie przeszkadza podczas rozgrywek. Chwyt przedni i tylni pomalowany na jasny oliwkowy i specjalnie poprzecierany tam i tu, oraz została prze zemnie zamontowana "dodana" szyna ris na pokrywę baterii. Magazynek mieści 600 kuleczek i jest aluminiowy jak i karabin. Bateria trzyma 5-6 godzin strzelania. Nigdy nie narzekałem na tą replikę. Cena 350zł, przesyłka będzie kosztować 15zł. Więc proszę ją doliczyć do ceny karabinu.

Nie przyjmuję zwrotów oraz reklamacji.

Dane kontaktowe: Nr. Kom. 665-791-290 E-mail: b_boy19@o2.pl GG: 3082791 (Jestem na niewidocznym często)

Odpowiadam na smsy. Możliwy odbiór osobisty i sprawdzenie na terenie Jawora Woj. Dolnośląskie

Link do Allegro:
http://allegro.pl/show_item.php?item=2885202550
Broda
 

Powrót do SPRZEDAM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron