SP 1

SP 1

Postprzez Feldgrau » 2012-06-06, 16:04

Sprzedam swoje SP1 w cammo "zieleń" z kolbą ( adoptowana z repliki ASG ) składaną na bok (abs) , marker pomalowany farbami Montana ( takimi jak mój samurai ) :
https://picasaweb.google.com/1010881074 ... 9623133458
na zdjęciu są inne elementy nie na sprzedaż . Nie sprzedaje również w zestawie latarki taktycznej .
SP1 to klameczka leśna dobra na saltusa czy Unita jak i Facro i milsim - lekka i fajna , strzela w 3 trybach więc na "siewnik" też się nadaje. Marker kupiłem od Milsimowca Kufla :-P , serwisowany przez Spidiego ( wymienione oringi i selenoid ) miał być alternatywnym markerem jako "broń" dla kierowcy samuraja ( mój "dragunov" za długi był ) chciałem zainwestować w q-loader by razem z podpiętą latarką stroboskopową był markerem na treningi CQB w zwartej obudowie ale jakoś dalej nie rozwinąłem tego projektu - niestety jego "wadą" jest to iż strzela na HP a ja używam tylko CO2 nie było problemu z tym ale zakupiłem tiberiusa rangera a więc nie bedę już raczej używał innych markerów z mojej stajni .
Cena 350 zł ( do niewielkiej negocjacji)
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Feldgrau » 2012-06-12, 15:02

Klamka znalazła nowego właściciela :mrgreen:
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do SPRZEDAM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron