MINIMILISIM ASG w Mierzęcicach 25.03.2012.

Symulacje działań militarnych

Postprzez Feldgrau » 2012-03-10, 17:34

kurcze mój remington ma uszkodzony tłok oddałem do naprawy "swojemu specowi od klamek" ale jest problem z dorobieniem zamiennika i watpię by mi zrobił klameczkę do milsima - zostane tylko z bronia krótką a to lekko osłabia naszą "siłę ognia" :cry:
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez voytec » 2012-03-10, 17:54

ja będę strzelał za dwóch :-) mój G36 wypluwa 25 kulek na sek, potrzeba tylko kogoś kto łopatką dosypuje kulek.
voytec
 

Postprzez Edi » 2012-03-10, 22:04

Feld, Wasze zadanie znasz.

W ostateczności i tak skończy sie na walkach w którymś z budynków.
Wtedy krótka Ci wystarczy. Poza tym jesteś dowódcą.



Voytec, jeżeli masz tak szybkostrzelną klamkę to musisz uważać.
Pamiętaj o zoasadach: tylko magi LOW i MID CUP załadowane jak ostra + 5.
Czyli dla G36 masz magi po 35 kulek. Bez amunicji dodatkowej luzem!
Nie wolno inaczej! Dowódcy drużyn będą zobbowiązani sprawdzić magazynki przed grą.
Edi
 

Postprzez voytec » 2012-03-10, 22:14

gdzie jest pełny regulamin/zasady bo nie mogę się doszukać ?
voytec
 

Postprzez Feldgrau » 2012-03-11, 06:41

voytec zasady gry i wszystko inne były rozsyłane na maila - wysłałem ci również daj znać czy doszło
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez voytec » 2012-03-11, 07:11

Doszlo. Dzieki.
voytec
 

Postprzez Fizyk » 2012-03-14, 20:27

Chciałem przypomnieć że w nocy 24-25 marca zmieniamy czas na letni ..( z 2:00 na 3:00 ) :)
Avatar użytkownika
Fizyk
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2011-10-27, 14:22
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Edi » 2012-03-16, 09:32

Panowie, jeszcze jedna informacja.
Na terenie gdzie odbywa się MILSIM mogą znajdować się cywile ale to się zdarza na wszystkich MILISIMach i wiecie co robić.
Mogą także się pojawić grupy grające w PAINTBALL.
Z reguły grają oni stacjonarnie np. w okolicy jednego z budynków.
Prosze Feld miej telefon włączony - dam Ci znać na temat sytuacji tak około 10.00.
Edi
 

Postprzez Feldgrau » 2012-03-16, 10:50

Edi ja zrobie odprawe naszych oddziałów i bedę wszystko tłumaczył , sam też do nas przecież zawitasz bo klamke muszisz dostarczyć :mrgreen:
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Edi » 2012-03-16, 11:24

Feldgrau napisał(a):Edi ja zrobie odprawe naszych oddziałów i bedę wszystko tłumaczył , sam też do nas przecież zawitasz bo klamke muszisz dostarczyć :mrgreen:



Będę Was szukał około 08.30 na drodze prowadzącej do Waszego punktu START.
Edi
 

Postprzez Feldgrau » 2012-03-25, 15:35

Dziękuję wszystkim za grę jak dla mnie było super bawilłem się fajne . Grupa "Ranges" i grupa "Delta" wykonały część ustalonych wcześniej zadań , dotarli do punktów które miały obsadzić i rozpoczać obserwację i w dogodnym czasie zlikwidowanie braci Sanchez . Niestety częściowe zdemaskowanie się oraz zlikwidowanie jednej kwoki ( ochrony braci Sanchez ) przyspieszyło cały cykl wydarzeń i dwie grupy "Delta" nie zdąrzyły zająć stanowisk obserwacyjnych - jajka ( bracia ) uciekły z kurnika . Niestety biały wywiad zawiódł . Według wywiadu Bracia mieli udać się w na lotnisko i opuścić teren , według wywiadu braci miały ochraniać kilku niezbyt bitnych wojaków okazało się że byli chronieni przez liczną dobrze wyszkolona grupę najemników którzy ewakuowali braci w nie do końca ustalonym kierunku . w czasie poszukiwań i potem w trakcie przeszukiwania wioski dosło do wymiany ognia między jednym z "Delty" i dwoma snajperami "Rangersów" . W czasie II światowej zdarzały się przypadki że oddziały niby przez przypadek zabijały swoich dowódców sadystów :mrgreen: co daje mi sporo do myślenia :-P .

a tak mniej obrazowo :
zmiana decyzji dotycząca oddalenia się grupy uciekających która nie miała zamiaru udać się na lotnisko ( wypadkowa całego ciągu zdarzeń po ujawnieniu się części grupy Rangers) zmieniła grę w poszukiwanie uciekinierów po całym lesie i to chyba nie do końca przypadło wszystkim do gustu - realia gry zmieniły się ( jak to w życiu bywa ) i to jest chyba jedyny minus dzisiejszej gry .
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez voytec » 2012-03-25, 16:47

podsumowując scenariusz to niewypał, którego gwoÂździem do trumny była zmiana głównego założenia w czasie trwania misji, a szkoda bo większość uczestników to zaawansowani gracze z tutaj niewykorzystanym potencjałem.
voytec
 

Postprzez Fizyk » 2012-03-25, 18:55

Panowie w imieniu GhostSqad dziękuje za miło spędzoną niedziele. Oczywiście mały niedosyt jest ..jedyną wadą jaka była dnia dzisiejszego była moim zdaniem zbyt duża ingerencja Orga w wcześniej ustalony scenariusz.
Avatar użytkownika
Fizyk
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2011-10-27, 14:22
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Edi » 2012-03-26, 16:56

Dziękuję również za udział w MILISIMie.

Przepraszam za zamieszanie ale to po prostu wynikło w czasie gry.
Dowódca zdecydował nie prowdzić grupy uciekinierów na lotnisko bo uznał to za niebezpieczne. Zakładał,że lotnisko jest opanowane poniewaz atak nastąpił właśnie od strony lotniska. Nie mogłem mu nakazać: idÂź bo tak jest w scenariuszu bo to już nie jest MILISIM.
Panowie Z GhostSqad i LOK MILISIM jesteście milisimowcami i wiecie,że na milisimach różne rzeczy wychodzą w trakcie gry.

Na prawdę starałem się jak org zorganizować dobre i realne waruki obecności najemników w wiosce. Nie leżeliśmy w krzakach zamaskowani czekając na Was. Staraliśmy się udawać że nic nie wiemy choć to trudne bo wiadomo że będzie atak.
Rozdzieliłem grupę parami po czterech narożnikach wioski i to miało Wam pomóc.

Niestety Panowie popełniliście błąd na początku i weszliście w niezamierzony kontakt ogniowy z najemnikami. Podeszliście za blisko wioski bez wcześniejszego rozpoznania. Zaalarmowani najemnicy przegrupowali się i opuścili wioskę niezauważeni. Wg mni to gdzie uciekli ma drugorzędne znaczenie.

Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie wszystkich których zaprosiłem na ten MILISIM.

@Voytec a ty popełniłeś błąd pisząc komentarz po MILSIMIe.
Nie masz prawa pisać takich rzeczy bo nikt cie na MILISIM nie zapraszał.
Ja nie biorę pieniędzy za oranizowanie gry i nie rzyczę sobie takich komentarzy.
Edi
 

Postprzez twbolek83 » 2012-03-26, 19:05

sory edi
ale twoje zachowanie wobec Voytec jest troche za ostre

poczytaj co pisales wyzej
Ostatnio edytowano 2012-03-26, 19:32 przez twbolek83, łącznie edytowano 1 raz
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy
A. Einstein
Avatar użytkownika
twbolek83
Administrator
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 2009-12-28, 14:53
Lokalizacja: olkusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do MILSIM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość