MINIMILISIM ASG w Mierzęcicach 25.03.2012.

Symulacje działań militarnych

Postprzez voytec » 2012-03-26, 19:05

Edi, nie obrażaj się jak baba. Napisałem komentarz bo byłem rozczarowany imprezą na którą czekałem długo. Do której z przyjemnością się przygotowywałem i pędziłem o 4 rano żeby zdążyć na czas.
I właśnie dlatego że nie bierzesz pieniędzy to traktuje takie imprezy bardzo poważnie i dyskutuje o niej bo po imprezie komercyjnej zapominam w piec sekund.

I nie widzę niczego złego w negatywnych opiniach i "moim wielkim błędzie" po imprezie które raczej powinny być konstruktywne. Ale pewnie za mało byliśmy razem w terenie i to zrozumiałe.

Może nie potrzebnie wyraziłem opinie swoją i innych ludzi którzy zamiast wypluwać to na stacji mogli by to napisać tutaj.

temat zamknięty.
voytec
 

Postprzez Fizyk » 2012-03-27, 16:32

Ja też uważam że impreza była udana, a to co np. piszę Ja ..to dlatego by może jakoś podpowiedzieć co można by zmieniać.

Zgadzam się Edi z tym, że na milSimach trzeba być gotowym na wszystko.. dlatego pomimo zmian nadal Was tropiliśmy ( przynajmniej mój oddział ). Gotowym trzeba być także ze ktoś popełni błędy o których mówiłeś, ale także popełnia się błędy przy rozpoznaniu.

Ja osobiście czuje niedosyt..bo naprawdę było fajnie.
Avatar użytkownika
Fizyk
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2011-10-27, 14:22
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do MILSIM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron