Unit06 - dziusek radzi ;)

Symulacje działań militarnych

Unit06 - dziusek radzi ;)

Postprzez kufel_wro » 2011-10-11, 18:23

dziusek napisał(a):Nie każda grupa musi być grupą SF. Wszyscy chcą wykonywać spec zadania, ale niestety wymaga to przygotowania ekipy m.in z nawigacji i łączności. Tak pracujcie nad swoją ekipą by każdy indywidualnie potrafił dojść do wybranego przez Was pkt. Pamiętajcie, że na grze wszystko może się zdarzyć i Wasz żołnierz zostanie sam. Wy jako dowódcy bierzecie odpowiedzialność za przygotowanie sprzętowe i merytoryczne Waszych ludzi. SprawdÂźcie ilu ma przyrządy nawigacyjne, czy umie czytać mapę, czy umie poruszać się z nią w terenie. Pamiętajcie, że Wasz oddział jest tak silny jak jego najsłabsze ogniwo.
W grach potrzebne również są oddziały liniowe. Dla tych których nudzą procedury zapraszamy do wypełniania zadań nie mniej ciekawych a nie wymagających tak wielu umiejętności.

Prośba moja jest następująca:
1. Przyjrzeć materiał oraz prezentację jaką dostaliście ode mnie
2. Niech IC poszczególnych poddziałów zaplanują swoją misję jeszcze raz i wypełnią tak jak się to należy
3. Obejrzeć koniecznie Bravo Two Zero z nastawieniem wyłapania procedur jakie tam są pokazane
4. Kto może niech jedzie do Ramaka na szkolenie.

Kto wie może zrobimy gdzieś w centralnej Polsce KDSa. Na U6 jest zapotrzebowanie na naprawdę dobrze przygotowane grupy do działania na tyłach wroga...

Pozdrawiam!
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015,2017,SpecOps; MA2017

Obrazek
Avatar użytkownika
kufel_wro
Administrator
 
Posty: 2901
Dołączył(a): 2009-06-28, 22:03
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Feldgrau » 2011-10-11, 19:12

Tu zapomniałeś dodać że Dziusek wstawił to na forum PaintWars i to co jest napisane powyżej tyczy się wszystkich uczestników Unita . Bo teraz wklejone to na nasze forum brzmi tak jakby tyczyło sie tylko nas. Nie wiem o jakich materiałach pisze Dziusek do ponownego przeanalizowania bo jakoś nie kojarzę byśmy jakieś dostali . Sprzętowo jesteśmy przygotowani barzo dobrze , czytanie mapy - tu gorzej jest , ale rozpoznaie ,poruszanie się w terenie , bytowanie w terenie , przebywanie na "wrogim" terytorium - to mamy dość dobrze opanowane , łącznośc - tu troszkę kulejemy .
Na kolejnym Unicie mogę być psem gończym nie muszę być zwiezyną .
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do MILSIM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron