ASG 4-6.XI.2011, milsim, Konradów-Kamienna

Symulacje działań militarnych

Postprzez voytec » 2011-10-19, 20:10

po przeanalizowaniu regulaminu muszę się wstrzymać z decyzja wyjazdu....proponuje przeczytać ze zrozumieniem wszystkie punkty regulaminu....i mam nadzieje ze będą uaktualnienia regulaminu
voytec
 

Postprzez Pmk » 2011-10-19, 21:12

A konkretnie i bez zagadek?
Pmk
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!
J.Piłsudski
Avatar użytkownika
Pmk
moderator
 
Posty: 1427
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:55
Lokalizacja: Tychy

Postprzez kufel_wro » 2011-10-20, 06:19

chodzi o kwestię trupów.
AYss napisał(a):1. W przypadku, gdy gracz, który był już ranny, zostanie powtórnie trafiony, następuje jego ZGON i staje się trupem.

2. Gracz który w jakimkolwiek momencie rezygnuje z rozgrywki staje się trupem.

3. Rannego, któremu nie udzielono pomocy przez 30 min umiera i staje się trupem.

4. Trupy nie mówią (absolutnie milczą), nie chodzą i nie przeszkadzają, lecz LEżą NA ZIEMI do momentu zakończenia działań na danym terenie. Dopiero gdy jest absolutna pewność, że nikomu z żywych to w niczym nie przeszkodzi, trup powinien wstać i udać się do Nieba (patrz niżej).

5. Gracz, którego zgon nastąpił udaje się do Nieba (miejsce wyznaczone).

7. Uczestnik, który stał się trupem, może udać się w miejsce wcześniejszego złożenia sprzętu, w celu jego zabrania. Czas pobytu na terenie gry poza Niebem powinien być jednak jak najkrótszy.

8. Trup może oczywiście udać się prosto do domu, ale jego obowiązkiem jest powiadomienie o tym fakcie organizatora (tel, sms).


a co z tego wynika? to że jeśli zostałeś trupem masz udać się do "nieba",
czyli np. na swój parking i już nie wracasz z następnym życiem do gry.

Rasumując, na tym milsimie ma się tylko JEDNO życie.
I dla Voyeca to jest to problematyczne ;)
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015,2017,SpecOps; MA2017

Obrazek
Avatar użytkownika
kufel_wro
Administrator
 
Posty: 2901
Dołączył(a): 2009-06-28, 22:03
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Feldgrau » 2011-10-20, 07:17

No cóż i przez takie zapisy ( może to tylko plotki ) gracze nie przyznają się do trafienia - w pb widać przynajmniej splat :D - jeśli oberwe to po prostu resztę dnia spędzę w bazie ubrany w gustowną kamizelkę odblaskową - lub w "niebie" jeśli będą tam jakieś namioty - wcześniej zabierając swój szpej z macieżystej bazy - będę się wymieniał doświadczeniami z innymi trupami - ewentualnie śliną z graczami płci przeciwnej :mrgreen:
Ostatnio edytowano 2011-10-20, 11:22 przez Feldgrau, łącznie edytowano 1 raz
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Edi » 2011-10-20, 07:40

Owszem Feld ma rację ... Na grach ASG zawsze są ludzie, którzy oszukują.
Ale nie dlatego,że nie ma respawnu. Po prostu to są tacy ludzie. Prawdpopdobnie oszukują zawsze i wszędzie. Ja brałem udział w bardzo wielu grach ASG MILISIM i większość ludzi zaproszonych jest OK. Dlatego MILISIM to musi być gra na zaproszenia - dla wybranych ekip. Nie może się zapisywać ktoś kto nie ma serca do tego typu gier. To nie są gry dla ludzi, którzy muszą koniecznie postrzelać do innych.
Jeżeli zostałeś trafiony to znaczy,że popełniłeś błąd i wyciągasz wnioski i naukę ze sprawy.

A dla mnie respawn to głupi wymysł chociaż konieczny zwłaszcza gdy się jedzie setki kilometrów na grę.
Ja po respawnie nie potrafię już działać tak samo jak na początku na 100%.
Edi
 

Postprzez kufel_wro » 2011-10-23, 21:17

Na pytanie ilu będzie uczestników, ogranizator odpowiedział:

AYss napisał(a):Mogę zdradzić jedynie rząd wielkości: powyżej 50, poniżej 100.


TłUSTO :mrgreen:
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015,2017,SpecOps; MA2017

Obrazek
Avatar użytkownika
kufel_wro
Administrator
 
Posty: 2901
Dołączył(a): 2009-06-28, 22:03
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez voytec » 2011-10-24, 20:22

z mojego punktu widzenia resp jest ważny, bo lobię być na przodzie, w akcji, nawet wole się poświecić w celu ujawnienia przeciwnika....wtedy resp daje kolejne szanse....oczywiście rozsądny resp, w realiach też sie uzupełnia straty i wysyła kolejne oddziały.....brak kolejnej szansy powoduje zbytnią ostrożność i opieszałość ludzi....zwłaszcza ze są to dwa dni....

a tak do rzeczy to oczywiście jestem chętny, mam tylko na razie nawał pracy, jak to opanuje to stawie się na tym milsimie z przyjemnością...
voytec
 

Postprzez kufel_wro » 2011-10-27, 17:04

knucie rozpoczęte :arrow:
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015,2017,SpecOps; MA2017

Obrazek
Avatar użytkownika
kufel_wro
Administrator
 
Posty: 2901
Dołączył(a): 2009-06-28, 22:03
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Fizyk » 2011-10-27, 18:35

voytec napisał(a):z mojego punktu widzenia resp jest ważny, bo lobię być na przodzie, w akcji, nawet wole się poświecić w celu ujawnienia przeciwnika....wtedy resp daje kolejne szanse....oczywiście rozsądny resp, w realiach też sie uzupełnia straty i wysyła kolejne oddziały.....brak kolejnej szansy powoduje zbytnią ostrożność i opieszałość ludzi....zwłaszcza ze są to dwa dni....

a tak do rzeczy to oczywiście jestem chętny, mam tylko na razie nawał pracy, jak to opanuje to stawie się na tym milsimie z przyjemnością...


Kolego jeśli są respy..to niestety to już nie milSim :)
Avatar użytkownika
Fizyk
 
Posty: 100
Dołączył(a): 2011-10-27, 14:22
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez kufel_wro » 2011-10-31, 08:27

AYss napisał(a):Ostatnie ogłoszenia parafialne:

Przydziały rozesłane. Dowódcy skontaktują się z podkomendnymi. Jestem tylko człowiekiem, więc jeżeli o kimś zapomniałem, proszę o info, bo było trochę zamieszania. Rozkazy roześlę w środę.

Pogodynka mówi, że temperatury w rejonie będą oscylowały w okolicach 0-10, a nawet do 14C, możliwe zamglenia, a rankiem niskie chmury, ale bez deszczu. Niestety szans na śnieg brak. Wiosna!

Pozdr!
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015,2017,SpecOps; MA2017

Obrazek
Avatar użytkownika
kufel_wro
Administrator
 
Posty: 2901
Dołączył(a): 2009-06-28, 22:03
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia strona

Powrót do MILSIM

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron