Ghost Operation

Strzelanie, ale już z fabułą ;)

Postprzez Przemo » 2010-08-16, 18:54

Dziekuję wszystkim za przybycie i grę w sympatycznym gronie .Klimat który udało się stworzyć to wyłaczna zasługa uczestników mam nadzieje że będziemy spotykać się częsciej na takich imprezach.
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Przemo » 2010-08-16, 18:55

była prośba o numer konta więc przypominam , proszę przekazać dalej

ING BANK śLąSKI
Przemysław Cieśla

40 1050 1360 1000 0090 7380 2374
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez [JH] Martin » 2010-08-16, 21:02

kto wygrał? :-)
[JH] Martin
 

Postprzez Przemo » 2010-08-16, 21:10

snajperzy :-)
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Przemo » 2010-08-16, 21:36

brakuje mi troche danych z raportów do podsumowania która ekipa była bardziej aktywna ,ekipa ZOMOwców spisała się doskonale raportowali mi SMSami które budynki zajmowali.Stosunkowo szybko udało im się okreslić pozycje 6 budynków chłopaki SC/DU w tym samym czasie mieli zlokalizowane tylko 4 numery.Na koniec jak obchodziłem budynki to zielonych swiatełek sie troche namnożyło.Na 9 budynków w 5 widziałem zielone switełka chemiczne. W obiekcie 4 tym nad ranem podmieniana była zielona na niebieską nie wiem czy jeszcze było coś pozniej dokładane zakladam ze nie.
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez twbolek83 » 2010-08-16, 21:55

przedstawiam dzialania sekcji 1 grupy Shadows Corps i Demolition Unit
sklad
sekcja 1 - bolek misiu rommel kurzy
sekcja 2 - przemek(du) dominik kiniu i jego brat

gra zaczyna sie z poslizgiem o 22.30
i o tej godzinie wyruszamy po wczesniejszych ustaleniach i wytycznych dla sekcji
sekcja 1 - poludniowa czesc terenu
sekcja 2 - polnocna

baza rozowy x
pierwsze dzialania i ruchy oznaczone sa kolorem niebieskim
szukanie budynkow i numerow
na mapie oznaczone sa tylko te budynki ktore udalo sie nam zidentyfikowac

przy budynku nr 2 zakladamy(kurzy) mine
C-gra zostaje przerwana gwizdek-zdarzenie losowe
kolor bialy powrot do bazy

zaczyna sie druga faza gry
do naszej sekcji dołaczyl przemo(SC)
wyruszamy po powrocie miska ktory odwiozl ranna kolezanke

ruchy i dzialania - kolor zielony

zaczynamy oznaczanie 7-6-9-5
miedzy 9 a 5 z misiem wpadamy do dosyc glebokiego rowu

D-przemo dostal fona cos z samochodem

A- akcja przy drodze asfaltowej (prawdopodobnie 3 przeciwnikow) zasadzka jak mazenie scigam dwoch i prubujemy sciagnac "reflektor" ale nie wiemy ze jest na wysiegniku
(to dlatego nie widzial nas mimo to ze bylismy 3-4 metrow od niego ciagle oswietlani ja po lewej str krzyzowki rommel po prawej)
po chwili dolanczaja dominik i przemo z sekcji 2
B - nieporozumienie z koegami ktozy byli juz zlikwidowani

oznaczamy 2
E - wraca przemo i razem z kurzym ida oznaczyc 4

reszta wraca do bazy

kolor czerwony idziemy skontrolowac wczesniej oznaczone budynki
przy budynku nr 7 dzielimy sie i idziemy pomoc kolegom ktozy ostrzeliwuja sie niedaleko 8-3-4?
sciagamy dwoch moze trzech wrogow
w wyniku nieporozumienia tracimy rommla ktory dostaje prawdopodobnie od przema
przeciwnik dostaje posilki i padamy jak muchy
zostaje tylko misiu i jak (akurat czyszcze bron)
dolanczam ale zanim sciagam goscia ktory luka przez dzure w murze misiu dostaje

wycofuje sie
dopirro gdy doloczylem do kolegow ktorys z nich mowi ze mam splata na ladownicy (prawdopodobnie dostalem od przema )

powrot do bazy i pakowanko

impreza byla super
choc trafilo sie na kilka dzior i rowow



sorki za pomylki i bledy
Załączniki
1.JPG
Ostatnio edytowano 2010-08-17, 08:03 przez twbolek83, łącznie edytowano 1 raz
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy
A. Einstein
Avatar użytkownika
twbolek83
Administrator
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 2009-12-28, 14:53
Lokalizacja: olkusz

Postprzez [JH] waboo » 2010-08-16, 22:06

twbolek83 napisał(a):A- akcja przy drodze asfaltowej (prawdopodobnie 3 przeciwnikow) zasadzka jak mazenie scigam dwoch i prubujemy sciagnac "reflektor" ale nie wiemy ze jest na wysiegniku
(to dlatego nie widzial nas mimo to ze bylismy 3-4 metrow od niego ciagle oswietlani ja po lewej str krzyzowki rommel po prawej)

ktoś jeszcze miał oprócz nas reflektor na wysięgniku? bo ja nie kojażę takiej sytuacji

czy chodzi o sytuację gdzie szliśmy w kierunku północnym wzdłuż drogi i płotu lotniska
ktoś zaczął strzelać w naszą szpicę z prawej strony od pola gry?
a nasza osoba z reflektorem ukryła się na pasku zieleni pomiędzy drogą asfaltową a płotem lotniska, Wy po prostopadle drugiej stronie drogi strzelaliście w reflektor?

Przemo napisał(a):Na 9 budynków w 5 widziałem zielone switełka chemiczne.

to chyba nasze ;)
[JH] waboo
 

Postprzez [JH] Martin » 2010-08-16, 22:41

Przemo napisał(a):ekipa ZOMOwców spisała się doskonale raportowali mi SMSami które budynki zajmowali


Przemo, a nam przekazałeś, że mamy Ci posłać zbiorczego SMSa z lokalizacjami budynków, z zaznaczeniem kwadratów, gdzie znajdowały się obiekty. Zomowcy mieli inne rozkazy? Bo nie kumam.

Jeszcze jedna uwaga: jak ktoś nie grał wcześniej na tym terenie, to nawet nie wiedział, gdzie ma szukać budynków, a co dopiero ich numeracji :-)

No. Ale i tak mi się podobało :-) choć szczerze powiem, że teren zbyt niebezpieczny na nocne zabawy - jak się wdupiłem jedną nogą do 3-metrowej studzienki z wodą, to miałem ochotę to wszystko jebnąć :-) Trafo jak mnie wyciągnął i poświecił latarką, kazał mi puścić totka :-)
[JH] Martin
 

Postprzez [JH] waboo » 2010-08-16, 22:55

sms czeka u mnie nadal bo 8 znaleÂźliśmy, a nie 9 :)

i tak dobrze, że po paru godzinach doszliśmy do tego, że tam są jakieś drogi bo pewnie nikogo byśmy nie spotkali w tej trawie i chaszczach po cycki :)
[JH] waboo
 

Postprzez Rommel » 2010-08-17, 07:07

Zielone światła chemiczne to oświetlenie schadows corps, w przed dolaczeniem przema znaleÂźliśmy 6 budynków z czego jeden niebezpieczny i nie weszlismy, pózniej gdy dołączył Przemo oznaczylismy jeszcze 2.
budynki... W sumie 8.
Z ciekawostek to druzyna w której byłem czyli misiu, Bolek, kurzy, poruszalismy się bez latarek dlatego do wypadku tej dziewczyny mieliśmy już zlokalizowana większość budynków, omijalismy snajperów i resztę przeciwników... Niestety otwarte studzienki, zerwane stropy piwnic i rowy w lesie powodowały lekka groze ale cieszę się ze nikomu nic poważnego się nie stało.... Impreza świetna!
Jak ktoś ma te minę dÂźwięków to proszę przekazać ktoremus z chłopaków z SC lub DU:)
Rommel
 

Postprzez Rommel » 2010-08-17, 07:11

Aha, nie słyszałem o konieczności raportowania SMS ile i jakie budynki znajdowalismy....
.... Tak na marginesie to ile osób uczestniczyło w imprezie?
Rommel
 

Postprzez [JH] waboo » 2010-08-17, 07:28

To bardzo ciekawe bo myśmy mieli zielone - nawet Przemo na Bipce powiedział nam, że mamy zielone w kolorze Jarheadów :)

dodatkowo były jeszcze czerwone i niebieskie bodajże...

to jak to Przemo w końcu było, kto jakie miał?
[JH] waboo
 

Postprzez Przemo_K » 2010-08-17, 07:36

Rommel napisał(a):Zielone światła chemiczne to oświetlenie schadows corps, w przed dolaczeniem przema znaleÂźliśmy 6 budynków z czego jeden niebezpieczny i nie weszlismy, pózniej gdy dołączył Przemo oznaczylismy jeszcze 2.
budynki... W sumie 8.
Z ciekawostek to druzyna w której byłem czyli misiu, Bolek, kurzy, poruszalismy się bez latarek dlatego do wypadku tej dziewczyny mieliśmy już zlokalizowana większość budynków, omijalismy snajperów i resztę przeciwników... Niestety otwarte studzienki, zerwane stropy piwnic i rowy w lesie powodowały lekka groze ale cieszę się ze nikomu nic poważnego się nie stało.... Impreza świetna!
Jak ktoś ma te minę dÂźwięków to proszę przekazać ktoremus z chłopaków z SC lub DU:)


Romell zielone światła to światła JH - nasze były niebieskie, żółte ZOMO.
Faktycznie przed tym jak snajperzy wytłukli wszystkich w większości budynków Nasze (niebiskie) światła zostały podmienione na zielone.
Najlepsze jest to, że może z 15 minut wcześniej zrobiliśmy obchód i wszędzie były nasze światełka. Po obejściu terenu udaliśmy się do HQ uzupełnić ammo i wróciliśmy w teren.
Wracając podmieniliśmy we wszystkich mijanych budynkach zielone światełka na nasze i przystąpiliśmy do potyczki, którą ostatecznie wygrali snajperzy.

Nie dziwię się, że chłopaki z ZOMO szybko zbadali tak duży teren - nokto dało im bardzo dużą przewagę.
Z resztą Nasza zasadzka na ich patrol wyglądała by pewnie inaczej gdyby nie noktowizor - a tak to mieli nasz czterech na jak na tacy i nie pozostało nam nic innego jak powrót do HQ.
No cóż przewaga technologiczna przeciwnika dała się nam we znaki.

Dodam tylko, że czerwone światełka oznaczały bardzo niebezpieczne miejsca, inne niebezpieczne miejsca zostały oznaczone taśmą.

Tak czy inaczej impreza full wypas :mrgreen:
Ostatnio edytowano 2010-08-17, 10:01 przez Przemo_K, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Przemo_K
 
Posty: 533
Dołączył(a): 2008-05-16, 11:15
Lokalizacja: Mierzęcice

Postprzez twbolek83 » 2010-08-17, 08:18

[JH] waboo napisał(a):
twbolek83 napisał(a):A- akcja przy drodze asfaltowej (prawdopodobnie 3 przeciwnikow) zasadzka jak mazenie scigam dwoch i prubujemy sciagnac "reflektor" ale nie wiemy ze jest na wysiegniku
(to dlatego nie widzial nas mimo to ze bylismy 3-4 metrow od niego ciagle oswietlani ja po lewej str krzyzowki rommel po prawej)

ktoś jeszcze miał oprócz nas reflektor na wysięgniku? bo ja nie kojażę takiej sytuacji

czy chodzi o sytuację gdzie szliśmy w kierunku północnym wzdłuż drogi i płotu lotniska
ktoś zaczął strzelać w naszą szpicę z prawej strony od pola gry?
a nasza osoba z reflektorem ukryła się na pasku zieleni pomiędzy drogą asfaltową a płotem lotniska, Wy po prostopadle drugiej stronie drogi strzelaliście w reflektor?

Przemo napisał(a):Na 9 budynków w 5 widziałem zielone switełka chemiczne.

to chyba nasze ;)




ta o ta sytuacje chodzi
gdy dolaczyl przemo mowil cos o gosciach z halogenem na wysiegniku i przyjelismy ze dlatego go nie trafilismi mimo ze strzelalo nas 4
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy
A. Einstein
Avatar użytkownika
twbolek83
Administrator
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 2009-12-28, 14:53
Lokalizacja: olkusz

Postprzez twbolek83 » 2010-08-17, 08:22

koledzy z SC tworzcie ta strone bo gdzies trzeba opisywac doswaiadczenia i wnioski
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy
A. Einstein
Avatar użytkownika
twbolek83
Administrator
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 2009-12-28, 14:53
Lokalizacja: olkusz

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Scenariusze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron