Ghost Operation

Strzelanie, ale już z fabułą ;)

Postprzez MrHyde » 2010-08-02, 09:07

Przemo napisał(a):info na PW poprosze w sprawie zgłoszen liczba osób ma byc nieznana


Tak powinno być na każdym scenariuszu ;-] jest o niebo leprza zabawa.

Po za tym moja sugestia jest taka zrobiić jakiś prowizoryczny obóz w którym będą wykonywane standardowe rozkazy wydane przez szefa obozu lub dowódce jakieś spokojne patrole itp. reszta prowadzi obozowe życie czyli jedzonko spanko itp.Dopiero po zauważeniu przeciwnika podnoszony jest alarm i dowódca może zagęścić patrole wysłąć zwiad ale jeżeli poszukiwana nie przyniosą efektu np. do godziny alarm zostaje odwołany.
Jeśli chodzi o nokto grupa duchów powinna mieć, obozowicze nie ale wtedy do wyrównania szans obrońców obozu powinno być więcej.
Jeśli chodzi o silent kile proponuję jeżeli delikwen zostanie doktnięty niespodziewanie przez ducha kładzie się i nic nie mówi ponieważ powinno byc to liczone jako eliminacja całkowita.
Jeśli chodzi o silenta na odległość to proponuję wykożystanie latarek duchy mają czerwone a obrońcy białe jeżeli któryś z obrońców zobaczy błysk czerwonego śiatła z bliska eliminacja.

Pragne przypomniec że to tylko moje sugestie więc czekam na opinie organizatorów.
MrHyde
 

Postprzez Przemo » 2010-08-02, 18:32

silent kill w tej formie jest oczywisty każdy kto zginie pozostaje na miejscu przez 10 min po czym zakłada kamizelke odblaskowa i udaje sie do swojego obozu.
W zależnosci od ilosci osób mogą być dwa lub trzy teamy.Kazdy z teamów bedzie miał lightsticki w innym kolorze celem oznaczania budynków.
Wstepnie zaznaczyłem 4 cele (OBJ) ale ich ilosc lub lokalizacja moze sie jeszcze zmienić.
Myśle ze stosowanie noktowizji bedzie mozliwe chciałbym jednak zeby kazdy z teamów dysponował takim wynalazkiem.Prosiłbym o zgłoszenie posiadania takiego wynalazku na PW
Zgłoszenia do 12.08.2010 na PW prosze.

ponizej wrzucam mapke na zółto zaznaczona jest strefa "buforowa" w której zakładamy bazy i schodzimy tam na respawn
Załączniki
strefa.JPG
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Rommel » 2010-08-02, 18:48

Jak będzie wyglądało umundurowanie teamow.... Tzn po czym rozpoznamy kto jest to?
Rommel
 

Postprzez Przemo » 2010-08-02, 19:50

oznakowania jako takiego nie bedzie , kluczowa bedzie tutaj komunikacja radiowa ( wszelkie PMRy , GMRSy napewno sie przydadza ) , min jedno radio na dwie osoby.
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez [JH] Martin » 2010-08-03, 21:10

Przemo, chłopaki od nas pytają o której planujesz start gry? no i do której?
[JH] Martin
 

Postprzez Majster JH » 2010-08-04, 08:54

Mierzęcice z tego co widzie - a godzina : start Przemo dawaj ...
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez vetlorcono » 2010-08-04, 17:27

Oraganizuję chłopaków z ZOMO (mieliśmy mieć w piątek grę nocną) i wpadniemy, dokładną ilość podamy na PW przed upływem terminu.
vetlorcono
 

Postprzez Przemo » 2010-08-04, 19:18

działania rozpoczniemy o godz 2200
bedzię groszowa składka na lightsticki
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez [JH] waboo » 2010-08-08, 20:46

wytłumacz mi Przemo 2 rzeczy bo nie rozumiem

1. po co uczestnikowi 4 bandaże skoro tylko medyk może opatrywać rany?
chodzi o to aby medyk podbiegł i podajesz mu swój bandaż aby ktoś nie musiał nosić 20 bandaży przy sobie?
2. czym rózni się w istocie RC od KIA skoro i ten i ten udają się do punktu zbornego?

i 3 sprawa - jaki jest ten bliżej nieokreślony czas przestoju w punkcie zbornym po KIA czy RC? 5 min? pół h? 2h?
[JH] waboo
 

Postprzez Przemo » 2010-08-08, 22:00

Bandaże oddajemy medykowi i on bedzie nimi dysponował.Taki mały wkład kazdego uczestnika.Medyk mam przy sobie 5 bandaży uzupełnia je w bazie.Jesli zginie medyk drużyna zosaje bez medykametnów.
Resp w punkcie zbornym dla KIA wstępnie 15 min. Dla uproszczenia RL nie opatrzona w wyznaczonym czasie = KIA
Ważna bedzie wspołpraca w "specgrupie".Jesli stan osobowy parolu nie bedzie stanowił wartosci bojowej dowódca moze podjac decyzje o wycofaniu i uzupełnieniu stanu osobowego.
Ostatnio edytowano 2010-08-09, 10:53 przez Przemo, łącznie edytowano 1 raz
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez twbolek83 » 2010-08-09, 06:35

Przemo napisał(a):Ważna bedzie wspołpraca w "specgrupie".Jesli stan osobowy parolu nie bedzie stanowił wartosci bojowej dowódca moze podjac decyzje o wycofaniu i uzupełnieniu stanu osobowego.



ile osob beda liczyc grupy
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy
A. Einstein
Avatar użytkownika
twbolek83
Administrator
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 2009-12-28, 14:53
Lokalizacja: olkusz

Postprzez Rommel » 2010-08-09, 08:30

A ja mam pytanie z innej beczki... Skoro działania rozpoczynają się o 22:00 to kiedy będzie zbiórka w bazach? Czy bedą jakieś wcześniejsze przygotowania terenu? Czy będzie to operacja typowo bojowa czy tez bedą elementy noclegu.... Tzn czy brać namiot?:)
Rommel
 

Postprzez Przemo » 2010-08-09, 17:56

z dodatkowego wyposażenia warto zabrać pałatke , karimate jakiś kocher do zagotowania wody na kawę , opcje spania raczej wykluczam bo nie bedzię na to czasu.
O liczbie osób w patrolu bedzię decydował dowódca każdej ze stron.
Liczba osób pozostaje nieznana.
Na terenie gry bedą operować niezależne sekcje snajperskie które stanowia zagrożenie dla kazdej ze stron.Poczucie zagrożenia bedzie wszechobecne :-)
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Rommel » 2010-08-10, 19:41

Przemo, mogę wziasc quada na te imprezę, moze dowozic zaopatrzenie tylko nie mam haka w aucie i przyczepy do transportu, jak się coś takiego znajdzie i ktoś przyjedzie do ruchów po quada i odwieziego spowrotem to mogę go wziasc.... A gdy ktoś ma spawarle to m bagażnik do przyspawania i będzie jeszcze bardziej uzyteczny..... Jak co to dajcie znać!
Rommel
 

Postprzez Rommel » 2010-08-10, 19:42

Nie do ruchów tylko tychow miało być... Sorki ale pisze z telefonu
Rommel
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Scenariusze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron