2010-04-11 Tiberius One For One

Strzelanie, ale już z fabułą ;)

2010-04-11 Tiberius One For One

Postprzez bagera » 2010-04-11, 09:35

Witam
wiedząc że to forum opiera się na prawdziwych graczach militarnych , podaje Wam informacje że 18 kwietnia organizuje ogólny dzień gier ale głównym punktem programu są zawodu One For One.
Zbudowałem na jednym ze swoich poligonów budynek SWAT w którym przeprowadzone będą zawody na krótkich klamkach Tiberius T8. Do SWAT wchodzi dwóch wychodzi jeden i przechodzi dalej aż zostanie tylko najlepszy a nagrodą jest nowy marker Tiberius T8 .
Wszystkich zainteresowanych odsyłam na PSI gdzie jest główna lista startujących.

http://matys.home.pl/forum/viewtopic.php?t=27004

Pozdrawiam
BAGERA
bagera
 

Postprzez Przemo » 2010-04-11, 15:01

pomysł ciekawy :-) rozważam wyjazd może jeszcze ktoś bedzie zainteresowany . Powiem Krzychu ze jestem pod wrażeniem tego pola nie widziałem tego jeszcze na żywo ale z fotek oceniam ze naprawdę kawał dobrej roboty.Profesjonalne treningowe pole z konkretnym przeznaczeniem.Liczę ze nadarzy sie okazja wpaść do Ciebie z chłopakami potrenować CQB to moze być naprawde interesujace doswiadczenie.Fajnie było by tam pobawić sie RAMami :-) klimaciarsko by sie zrobiło .
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez bagera » 2010-04-11, 16:06

Będę zaszczycony Waszym przyjazdem i opinią oraz może dorzucicie trochę swoich spostrzeżeń bo to dopiero 30% projektu.
A gra na RAMach to była by gratka
bagera
 


Powrót do Scenariusze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron