WINTER WAR lista chętnych

Strzelanie, ale już z fabułą ;)

Postprzez Maksiu » 2009-12-31, 18:20

Panowie, potrzebne będą latarki, niech każdy weÂźmie jakąś tam latarkę. Może być, że nas mrok zasta.

Dobrego Nowego Roku dla Wszystkich!!!
Maksiu
 

Postprzez kufel_wro » 2010-01-07, 13:46

po dzisiejszej wizycie u lekarza z moim kaszlem i smarkaniem okazało się że mam zapalenie oskrzeli... #$%#^%$%&#^%#$%^%$#$ czyli mam leżeć w domu a nie grać, buuuuu

musze wypisać naszą parę z wrocławia z listy uczestników.

33. kufel_wro W4T
34. spas W4T

koledze samemu nie kalkuluje sie jechac :(

miłej zabawy życzę.
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015,2017,SpecOps; MA2017

Obrazek
Avatar użytkownika
kufel_wro
Administrator
 
Posty: 2901
Dołączył(a): 2009-06-28, 22:03
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Maksiu » 2010-01-07, 14:34

Ok
Maksiu
 

Postprzez gregorius7 » 2010-01-08, 21:25

56-57. Gregorius & Faifer INQUISITORS

No i gdzie to zniknelismy???
Avatar użytkownika
gregorius7
 
Posty: 35
Dołączył(a): 2008-12-17, 19:37
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Przemo » 2010-01-08, 22:09

Po imprezie będzie możliwość zrobienia małej integracji w pubie Underground . Na gorąco wymienimy opinie uwagi , posiedzimy pogadamy zagrzejemy się . Lokal przewidziany jest na 150 osób tak wiec kto bedzię mógł to zapraszam nie ma zadnych przeciwskazań co do tego ze pojawimy sie w mundurkach.
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Maksiu » 2010-01-08, 23:18

gregorius7 napisał(a):56-57. Gregorius & Faifer INQUISITORS


Nie, nie znikneliście. To moja pomyłka oczywiście przyjedÂźcie

Jutro o 8:00 rozpoczyna odprawę na parkingu!!!
Maksiu
 

Postprzez Feldgrau » 2010-01-09, 19:37

suuuper impreza ( mój pierwszy mil-slim ) jestem przemoczony do suchej nitki i zadowolony jak nie wiem co – atmosfera kapitalna , aura dała nam w kość , Dzięki organizatorom za ogrom pracy jaki włożyli bym tak przemókł i zmarzł . Jedyny minus chyba to parujące maski ale to miał każdy i nie dało się tego uniknąć . Pozdro dla tego „Fina” który w drugiej rozgrywce gdy nasza tyraliera ich spychała i gdy już ładnie oczyściliśmy część terenu po prostu wstał z pośród nas i nas wyeliminował . Teraz może napiszę co wydawało mi się nie-tak ( oczywiście nie narzekam bo imprezę oceniam bardzo pozytywnie ale że jestem świeżak w milslimowych zabawach to może uwagi świeżaka na coś się przydadzą ) Czas - niestety w całej grze było masę zmarnowanego czasu – do odprawy ( miała być o 8 ) prawie wszyscy już zmarzli . W samej grze również było sporo przestojów ( w moim oddziale , może to tylko u nas ) . Amunicja – no tu chyba nie dograło wszystko tak jak było zamierzone – pod koniec pierwszej potyczki już nad wydawaniem amunicji chyba nikt nie panował . Druga rozgrywka ( szukanie bazy finów ) no tu za to pełen profesjonalizm – odpowiednie rozkazy odpowiednie reakcje i szybkie tempo akcji – jak napisałem na początku dla mnie duży plus dla tej imprezki .
poniżej kila moich przemokniętych fotek

http://www.przeklej.pl/plik/feldgrau-zip-0007d14a196u
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez lordmarcel » 2010-01-09, 20:34

Jeśli chodzi o postoje czasowe to było to związanie z dojazdem naszych kolegów zza granicy ;-) Po pierwszej rozgrywce faktycznie byłem zdziwiony dlaczego to tak długo trwa, ale wiedziałem, że musiało mieć to jakąś poważną genezę. Niestety imprezę nie dało się zrobić w 100% tak jak zamierzano na samym początku, ale myślę, że to co pokazano miało w sobie coś fajnego :mrgreen:

Dobra styknie z tłumaczeniami ;-)

Dzięki wszystkim za wczucie się w klimat :!: To naprawdę daje wiele. Ja będąc cały dzień tylko w sztabie (nie ruszyłem się z tamtąd ani o krok) dzięki wam nie czułem się zbędny. Nie strzelałem w ogóle, a bawiłem się rewelacyjnie.

Myślę, że Winter War jest swoistym kamieniem milowym w zapoczątkowaniu tego typu imprez w środowisku paintballowym na większą skalę niż dotychczas. To co dziś zostało pokazane jest tylko początkiem, małym procentem tego co chcielibyśmy wam pokazać jako grupa :-)
Mam nadzieję, że spojrzycie na wszystkie niedoskonałości z przymrużeniem oka.

Ok, teraz czas na największe podziękowania. Chodzi oczywiście o Maksia i Ediego. Panowie bez was tej imprezy by nie było. Zdaję sobie sprawę ze wszystkich trudności z jakimi zmagaliście się przed tą grą. Dziękuję :-D

I oczywiście nie zapomniałem o Czechach i Słowakach. Usłyszałem, że się wam podobało :mrgreen: Dzięki, że się pojawiliście :-)

To tyle, czekam na zdjęcia :D
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Maksiu » 2010-01-09, 22:53

DZIÊKUJÊ WSZYSTKIM ZA UCZESTNICTWO W GRZE!!!

Jak widzicie działanie wojenne często nie polegają na strzelaniu:)

Ciesze się, że gra wam się podobała, oczywiście wyszło kilka niedociągnięć logistycznych z mojej strony, które rodziły się podczas gry często z przyczyn niezależnych ode mnie. Ale mimo to, mam nadzieję, że zmarzły i przemokły wam dupy i że jesteście zadowoleni i że ten czas miło spędziliście.

Szacunek dla naszych Zbójów, że chciało im się taki kawał przyjenchać. Mam nadzieję, że się szybko zobaczymy.

Szczególne podziękowania dla wszystkich osób które pomogły mi i Marcelowi zwinąć bazę Sowietów.

Jak odpocznę to napiszę coś konstruktywnego.
Maksiu
 

Postprzez Rosomak » 2010-01-09, 23:28

Witam !
Również chciałem podziękować organizatorom i uczestnikom za udaną mimo pogody imprezę.
Miała być Wojna Zimowa to była pełna gębą :)
Oby do szybkiego znów zobaczenia :)
R.
Avatar użytkownika
Rosomak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 2010-01-02, 21:57
Lokalizacja: łazy

Postprzez OLO » 2010-01-10, 09:35

Ze strony ż.G.P. też wielkie podziękowania organizatorom i uczestnikom. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem. Pełen szacunek dla "Fińskich rebeliantów" szczególnie za akcję wejścia między nas i wyeliminowania wszystkich do okoła:) Pełen hard core!
Pozdrawiam i do zobaczenia.
Avatar użytkownika
OLO
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2009-02-21, 18:18
Lokalizacja: Żory (Silesia)- Piła (Pyrlandia)

Postprzez Edi » 2010-01-10, 10:30

Panowie.

Również dziękuję za grę. Byłem przez cały czas z Finami jako ich przewodnik.
Mieliśmy kilka problemów z dojazdem na miejsce gry z racjii pogody ale też kilka aut Czechów zgubiło się po drodze.
DLatego byliśmy spóÂźnieni.
Poza tym Finowie mieli kawał drogi do przejścia i ponieważ robili to bardzo ostrożnie to troche trwało. Niestety nie zdążyliśmy zaatakowa konwoju z dostawami, zabrakło nam 15 minut. Postanowiliśmy ściga konwój i wpadaliśmy na kolejne posterunki Sowietów.
CZechom i Słowakom gra bardzo się podobała chociaż chcieliby jeszcze się Zintegrowac z Wami po grze.Niestety zima i jeszcze deszcz - więc nie da rady.
W sezonie letnim będzie to możliwe.
Edi
 

Postprzez MrHyde » 2010-01-10, 13:58

Jeszcze raz pragnę podziękowąc wszystkim za organizację oraz uczestniką za grę a najbardziej SANDWICH'owi za silent kill ;-] poprostu mistrzostwo świata szczena mi opadła nyślalem że to medyk za nami sie wlecze, to sie nazywa zgrany zespół ;-].
MrHyde
 

Postprzez Majster JH » 2010-01-10, 19:54

Dzięki za gierkę było fajnie . Edi co do integracji po rozwaleniu ataku na posterunek udało się nam co nie co zintegrować z kolegami z Czech .
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez omnipotentus » 2010-01-10, 22:15

Moge smialo powiedziec, ze byla to najbardziej extremalna miedzynarodowa impreza paintballowa w Polsce.
I zaczynamy publikacje materialow multimedialnych, pierwsza partia:
http://www.armiapoludnie.net.pl/index.p ... r-war-2010

Dzieki wszystkim za gre i wole walki z natura i samym soba no i oczywiscie z wrogiem :>

Do zobaczenia na nastepnej imprezie...

p.s.
A moze by tak WinterWara powtorzyc tej zimy?
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Scenariusze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron