WINTER WAR lista chętnych

Strzelanie, ale już z fabułą ;)

Postprzez Maksiu » 2009-12-23, 19:15

OTO OFICJALNA LISTA GRACZY Z POLSKI. Do tego dochodzi 32 Chłopaków z Czech i Słowacji i Edi

1.Maksiu SC
2. Omni SC
3. DiaKum SC
4. Przemo SC
5. MicHell SC
6. Ravis SC
7. Kurzy SC
8. Mark-adams SC
9. Hyde SC
10. Marcel SC
11. Czarek
12. Pmk L13
13. Majster JH
14. Waboo JH
15. Marian JH
16. Stryku JH
17. Adams JH
18. Tobiasz ( JH )
19. Dominik DU
20. Kangoor DU
21. Przemo DU
22. Ataman DU
23. PiotrP DU
24. PIECZARKA007 DU
25. Pajaak DU
26. Fox DU
27. Tomek DU
28. Olo żGP
29. Chudy ZGP
30. żaba żGP
31. Paweł ZGP
32. Jaro żGP
33. kufel_wro W4T
34. spas W4T
35. Dziusek SF
36. Nomad SF
37. Kamel SF
38. Kvant SF
39-49. Zbóje świętokrzyskie
50. rastafara
51. h14
52. Feldgrau
53. Pulkovnik
54. MadRippeR
55. Radoslaw
56-57. Gregorius & Faifer INQUISITORS
58. Maidan MP
59. Tobiasz
60-61. magnus i Szymon
62. Gruby
63-69. BULWERS/HSS (50%)
Maksiu
 

Postprzez Maksiu » 2009-12-23, 19:28

[shadow=darkred]ZMIANA W REGULAMINIE[/shadow]

Ze względu na to że jest nas około 100 chłopów, a teren gry względnie mały, musieliśmy usprawnić scenariusz aby gra nie była monotonna.

Wiec zmiana dotyczy rany cięzkiej. W rzeczywistości (realne pole walki) ktoś kto zostanie ciężko ranny nie jest w stanie dalej walczyć, poruszać się... musi zostać ewakuowany.
Dlatego uruchamiamy dodatkowy element scenariusza "ewakuacje medyczną".
Każdy ciężko ranny (trafirnie w korpus) zostaje automatycznie wyeliminowany z gry!!! Medyk musi go opatrzeć na miejscu (jeśli jest to możliwe) i taka osoba zostanie ewakuowana do bazy, gdzie odbędzie leczenie i weÂźmie udział w dalszym etapie gry.

Powtażam: KAżDY KTO ODNIESIE RANÊ CIÊżKą, JEST WYELIMINOWANY Z GRY I BÊDZIE EWAKUOWANY DO BAZY!!!
Maksiu
 

Postprzez Maksiu » 2009-12-23, 19:54

OSTATECZNE ROZWIąZANIE TEMATU KULEK.

Ze względu na to, że wpłyneło BARDZO MAłO składek, nie możemy wprowadzić elementu zaopatrzenia odgórnego amunicji w grz.

Więc, każdy przywozi swoje kulki (czy drużynowo). Przed rozpoczęciem gry zostaniecie podzieleni na oddziały. Każdy na start ładuje 150 kulek (KM 500), drugie tyle daje zaopatrzeniowcowi który będzie je dla niego nosił. Reszte kulek oddaje do "magazynu".

Co to znaczy do "magazynu" - jak już wspomniałem na samym początku gra będzie polegała przedewszystkim na stopniowym zaopatrywaniu bazy. Wynika to nawet z genezy konfliktu którą można przeczytać na stronce.
W praktyce będzie to wyglądało tak: Jeden z oddziałów będzie musiał przetransporować z punktu A do Bazy amunicje i inne rzeczy takie jak bęzyne, żywność itp.
Więc jeżeli np. kolega pulkovnik przywiózł na grę 1000 kulek, to na start ładuje do loadera 50 kulek i 100 trzyma przy sobie. 150 kulek daje zaopatrzeniowcowi a resztę onzacza (np. na worku lub kartonie) pisze pulkovnik i oddaje je do oddziału który odpowiedzialny jest za transport. Kiedy już kulki znajdą się w bazie to są do dyspozycji kolegi pulkovnika. Czyli kolega pulkovnik nie widzi swoilch kulek przez pierwsze 2h lub 3h gry.

Co kiedy kolega pulkovnik siedzi w bunkrze z dala do bazy i zabraknie mu amunicji?
W sytuacji kiedy oddział w którym jest kolega pulkovnik jest poza bazą a zaopatrzeniowiec widzi że kończy się amunicja, daje szybko znać do bazy o zaistniałej sytuacji i w tedy są dwa wyjścia: albo oddział zostaje zastąpiony innym (który zostanie przysłany z bazy) albo zostanie wysłane zaopatrzenie amunicji.
Maksiu
 

Postprzez Maksiu » 2009-12-23, 20:15

Odrazu mówie, że zasada o cięzko rannych wydaje się bardzo rygorystyczna. Nie mogę wam zdradzić szczegółów gry ale zapewniam, że nikt nie będzie się nudził i nie będzie siedział bezczynnie:)
Maksiu
 

Postprzez Edi » 2009-12-23, 21:40

Panowie,dodam tylko jedną bardzo ważną rzecz organizacyjną....

Na terenie gry znajdują się tory kolejowe.
Może zdarzyć się,że nastąpi kontakt na torach kolejowych.

W PRZYPAKU GDY USłYSZYCIE POCIąG NALEżY NATYCHMIAST PRZERWAÆ GRÊ, ZEJśĂ† Z TORÓW I UKRYÆ SIÊ W LESIE!!!
Już się zdarzało,że maszyniści wzywali Policję, gdy widzieli ludzi szwędających się po torach. A Policji na naszej grze nie chcemy :-)
Edi
 

Postprzez rastafara » 2009-12-23, 22:49

Ze względu na to, że wpłyneło BARDZO MAłO składek, nie możemy wprowadzić elementu zaopatrzenia odgórnego amunicji w grz.

Więc, każdy przywozi swoje kulki (czy drużynowo). Przed rozpoczęciem gry zostaniecie podzieleni na oddziały. Każdy na start ładuje 150 kulek (KM 500), drugie tyle daje zaopatrzeniowcowi który będzie je dla niego nosił. Reszte kulek oddaje do "magazynu".


czy to oznacza ze mam nie wplacac kasy tylko sobie kulasy kupic? zwariowalem teraz... a co z ludzmi ktorzy juz wplacili? nic z tego nie rozumiem...
rastafara
 

Postprzez Maksiu » 2009-12-23, 23:28

rastafara napisał(a):czy to oznacza ze mam nie wplacac kasy tylko sobie kulasy kupic? zwariowalem teraz... a co z ludzmi ktorzy juz wplacili? nic z tego nie rozumiem...


Słuchaj... jak byś czytał dobrze to byś wiedział że pieniądze i tak są potrzebne na budowę baz i na drobne gażety z których każdy skożysta, np. ciepłe napoje.

Myślisz że wszystko jest za darmo albo że w Shadows Corps są sponsoży którzy nie maja co robić z kasą?!

To jest impreza na 100 osób, narazie założyliśmy troche kasy ale powiem ci bez ogródek że większość z nas ma rodziny i żyje z miesiąca na miesiąc... poprostu jest nam trudno za wszystko co jest potrzebne zapłacić i dla tego hccieliśmy żeby uczestnicy partycypowali w kosztach. Czy to jest takie trudne do zrozumienia? I tak powinieneś widzieć, że daliśmy dobrowolność w wysokości skaładki i że nikogo ale to nikogo nie ścigam o zapłacenie!!! Ufając że zrozumiecie, ze są pewne koszty organizacyjne.

To tyle o składkach.
Maksiu
 

Postprzez rastafara » 2009-12-23, 23:44

zle mnie kolego przesympatyczny zrozumiales... ja takze mam rodzine i wiem o czym mowisz... a nawet wiecej - dziwie sie bardzo ze skladki nie sa obowiazkowe!!! nie da sie tak duzej imprezy zorganizowac bez kosztow, a wykladanie z wlasnej kieszeni chyba nikomu nie pasuje... chodzilo mi o to co z ludzmi ktorzy zaplacili... maja tez kupic sobie na wlasny koszt kule? i jak ja wplace na wasze konto pieniadze to czy tez oprocz tego mam sie w kulasy zaopatrzyc? - nie chce przyjechac na gre i uslyszec - a czym ty chcesz strzelac... pytam w szczegolnosci dlatego ze mam problem z bankiem - wplacilem na swoje konto (bo bylo puste) troche kasy - na wpisowe, loader, troche na ciuchy... a tu sie okazuje ze bank od ponad tygodnia ksieguje moje pieniadze (nadal zero na koncie) - dlatego pytalem czy bede mogl zaplacic na miejscu, dlatego reszta moich pytan... nie mam wam w tej chwili jak zaplacic... ale doloze sie napewno - jak nie teraz to na miejscu... podziwiam wasza inicjatywe i napewno cos wam kapnie i z mojej skromnej kieszonki... niestety nie teraz bo bank nie pozwala... ;)
rastafara
 

Postprzez Maksiu » 2009-12-24, 13:05

rastafara napisał(a):nie mam wam w tej chwili jak zaplacic


Jesteś w takiej a nie innej sytuacji (wielu znanej z autopcji) więc rozumiem, nie ma problemu dożuć się na miejscu ile uznasz za stosowne.

Co do kulek to proszę abyście przywieÂźli swoje, ci co wpłacili też niech zaopatrzą się w kulki.

PS. wiem że ekipa Zbuje świętokrzyscy będą mieli dużo kulek bo z kąś tanio dostają. Skontaktuj się z nimi a na pewno coś ci sprzedadzą na miejscu.
Maksiu
 

Postprzez rastafara » 2009-12-24, 13:45

dzieki za zrozumienie... na miejscu zaplace - a kulki jakos zalatwie... do zobaczenia...
rastafara
 

Postprzez gregorius7 » 2009-12-24, 14:26

Temat wplat i kulek powinien byc jasno uregulowany.Uwazam ze wlasne kulki wprowadza zamieszanie i przykro mi to pisac ale prawdopodobnie zagrywki nie fair co do ilosci posiadanych limitow kulek.Dowodem jes fakt z Wizny gdzie zdazylo mi sie oberwac innym kolorem niz byl przewidziny a konkretnie niebieskim i zielonym.Co do wplat wytarczy okreslic termin ostateczny wplaty chociaz by minimlanej kwoty co zaroznica czy wyda sie pieniadze w sklepie na kulki cz wysle organizatorom, poza tym jakie to proste stac cie na sprzet to i na wplate tak jest, na wszystkich ogolnopolskich grach scenariuszowych i nikt nie marudzi.Kulki mozna zakupic dla wszystkich na kilka dni przed a przy zakupie hurtowym cena bedzie mniejsza.
Avatar użytkownika
gregorius7
 
Posty: 35
Dołączył(a): 2008-12-17, 19:37
Lokalizacja: Katowice

Postprzez gregorius7 » 2009-12-24, 14:26

Temat wplat i kulek powinien byc jasno uregulowany.Uwazam ze wlasne kulki wprowadza zamieszanie i przykro mi to pisac ale prawdopodobnie zagrywki nie fair co do ilosci posiadanych limitow kulek.Dowodem jes fakt z Wizny gdzie zdazylo mi sie oberwac innym kolorem niz byl przewidziny a konkretnie niebieskim i zielonym.Co do wplat wytarczy okreslic termin ostateczny wplaty chociaz by minimlanej kwoty co zaroznica czy wyda sie pieniadze w sklepie na kulki cz wysle organizatorom, poza tym jakie to proste stac cie na sprzet to i na wplate tak jest, na wszystkich ogolnopolskich grach scenariuszowych i nikt nie marudzi.Kulki mozna zakupic dla wszystkich na kilka dni przed a przy zakupie hurtowym cena bedzie mniejsza.
Avatar użytkownika
gregorius7
 
Posty: 35
Dołączył(a): 2008-12-17, 19:37
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Kvant » 2009-12-24, 16:25

Pozostaje tylko pytanie o markę i model proponowanej kulki... Jak wiemy każdy ma tą swoją ulubioną... a znając kulę można się do niej w mniejszy lub większy sposób dostosować tak by na sceno nie było jaj że część ludzi nie da rady grać na danych kulach. Po drugie: Maksiu, wyznacz termin ostateczny wpłat powiedzmy na 3-5stycznia żeby wszyscy po świętach i sylwestrze zdążyli się ogarnąć a kasa na pewno wpłynie. Bo część ludzi na pewno nie wpłaciła (w tym i my) ponieważ nie było wyznaczonego terminu i inni też pewnie stwierdzili tak jak my że zrobimy to w pierwszym tygodniu stycznia. (z naszej strony liczę na wpłatę min.150zł, jeszcze kilka innych wpłat i sądzę że powinno dać radę wykonać plan pierwotny co do kulek) tak więc nie ma co jeszcze gruszek w popiele zakopywać
Kvant
 

Postprzez Maksiu » 2009-12-27, 14:21

Witam wszystki po świętach Bożego Narodzenia, mam nadzieję że były one dla was dobre i wesołe.

gregorius7 napisał(a):Kulki mozna zakupic dla wszystkich na kilka dni przed a przy zakupie hurtowym cena bedzie mniejsza.


Ja już nie będę mieszał i "com napisał napisałem". Kulki każdy przywozi swoje.

Krentactwa z limitem kulek nie będzie bo każdy kto wyjdzie w pole będzie sprawdzony.

Za dużo zamieszania zostało wprowadzone i już nie będe nic zmieniał bo ludziom pomiesza sie w głowach kompletni. Odnośnie składki to wpłacajcie od 20 do 30zł na konto które wskazałem do 5.01.2010. Kto nie zapłaci przelewem (do czego mam nadzieje nie dojdzie, bo będziemy musieli zakładać) musi zapłacic na wjeÂździe. Kogo kompletnie niestać niech pisze do mnie na PW albo dzwoni.
Maksiu
 

Postprzez gregorius7 » 2009-12-27, 15:17

Witam wszystki po świętach Bożego Narodzenia.
Szkoda ze te zasady nie zostaly wczesniej sprecyzowane.Inquisitors team nadwyzke wplaconej kasy przekazuje na cele organizacyjne.
Avatar użytkownika
gregorius7
 
Posty: 35
Dołączył(a): 2008-12-17, 19:37
Lokalizacja: Katowice

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Scenariusze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron