Inscenizowana bitwa na 100 osób- TVP filmuje z balonu! 6 VII

Strzelanie, ale już z fabułą ;)

Inscenizowana bitwa na 100 osób- TVP filmuje z balonu! 6 VII

Postprzez draż » 2009-07-03, 19:13

Witam!

hmmm dawno się nie wypowiadałem na Forum Armii Południe, cóż sporo się podziało a więc tka z grubej rury:

W najbliższy poniedziałek gościmy TVP w naszych skromnych progach. Budowany Park Przygody w Myślenicach ma stać się sławny a do tego potrzebujemy zrobić małą, jakoś 100 osobową bitewkę filmowaną z lotu ptaka. A więc zbiórka 6 VII w pon o godz 15.00 przy hali widowiskowo - sportowej, mapka zumi:

http://www.zumi.pl/1581256,Face_2_Face_ ... firma.html

Przewidywane atrakcje:

- inscenizacja bitwy kręconej tak z ziemi jak i z powietrza
- lot balonem dla ok 30 osób po bitwie
- zjazdy 70 metrową tyrolką
- quadziki, paintball, ścianka wspinaczkowa, gra w bule
- po TVP ok 17 rozpocznie się... biesiada! :)

Kręcony filmik będzie zarówno w telewizji jak i montujemy z niego podobny filmik reklamowy jak ten z Hotelu Forum:

http://www.youtube.com/watch?v=Un9teN_AQkQ

Zapraszamy wszystkich przyjaciół, graczy, klientów a także grupy zorganizowane, w szczególności kluby PB / ASG.

// Dla graczy PB - od wtorku ruszają prace ciężkim sprzętem na terenie Parku Przygody a jednocześnie nie chcemy sobie zamykać drogi do grania na cały terenie 3 ha i potrzebne opinie i uwagi co do planu.

w imieniu Face 2 Face,

łukasz Dragosz

Face 2 Face Paintball
Imprezy Integracyjne

tel. (48) 662-148-618
skype ldragosz.face2face

www.paintballmyslenice.pl
www.paintballkrakow.com

Obrazek
Ostatnio edytowano 2009-07-04, 08:43 przez draż, łącznie edytowano 4 razy
draż
 

Postprzez omnipotentus » 2009-07-03, 23:04

Dzieki za zaproszenie... termin bardzo bardzo pozno podany...
nie wiem co i czy da sie zorganizowac...
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez draż » 2009-07-04, 07:58

omnipotentus napisał(a):Dzieki za zaproszenie... termin bardzo bardzo pozno podany...
nie wiem co i czy da sie zorganizowac...


Tak wiem, jednak wczoraj się dopiero dowiedziałem że mi telewizja przyjeżdża i nie miałem w tej sprawie nic do powiedzenia (nie no mogłem się na nich 'wypiąć' ;) ) więc sorry że tak póÂźno i że taka godzina (sporo ludzi w pracy siedzi jeszcze). Jeśli jednak ktoś dałby radę to byłoby fajnie :)
draż
 


Powrót do Scenariusze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości