Behind Enemy Lines (Za linią wroga) - MILSIM-LARP w Lipcu

Strzelanie, ale już z fabułą ;)

Behind Enemy Lines (Za linią wroga) - MILSIM-LARP w Lipcu

Postprzez [SC] Shark » 2009-06-10, 17:47

... Trwa wojna na Bałkanach. Za utrzymanie względnego pokoju odpowiedzialne jest amerykańskie Zgrupowania Adriatyckie. Amerykański samolot F/A-18F Super Hornet który wykonywał rutynowy lot patrolowy, zszedł z rutynowej trasy i przekroczył granicę Serbską. Udało im się nagrać masowe mordy na ludności cywilnej. Niestety samolot został trafiony, a obaj piloci musieli się katapultować, lądując na terenie Serbii... Znależli się za linią wroga..
ściga ich duży oddział Serbskiej armii i wynajęty najemnik, snajper zawodowiec...
Piloci zostali rozdzieleni, muszą na własną rekę wydostać się z terytorium Serbii by mogli być bezpiecznie ewakuowani, dowódctwo nie zgodziło się na podjęcie akcji na terytorium Serbii.
Pilocie wiedzą jak cenny materiał znajduje się na dysku twardym ich kamery i na pewno będą się starali go znaleÂźć przed oddziałem Serbskim.
Rozpoczyna się wyscik z czasem i walko o życie pilotów, ścigani przez Serbską armię i bezlitosnego najemnika, starają się odnaleść dysk twardy i wydostać się poza granicę Serbii. Ich szanse na przeżycie maleją z każdą minutą, pościg jest co raz blirzej, a jednostka ratunkowa nadal nie ma zgody na wykonanie akcji na terytorium Serbii. Czy dowódca Zgrupowania Adriatyckiego wytrzyma swoją niemoć nażuconą przez Waszyngton ?? Czy może zdecyduje się na rozpoczęcie akcji wbrew rozkazom ??
Ostatnio edytowano 2011-03-23, 16:27 przez [SC] Shark, łącznie edytowano 2 razy
[SC] Shark
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-06-10, 18:02

Panowie nie jest to standardowa gra paintballowa, jest to gra z elementami MILSIMu i LARPu (dla niektórych graczy/postaci). Nie jest to gra gwarantująca dużą ilość wystrzelanych kulej i równie dużą ilość starć ogniowych. Jest to gra odbywająca się na bardzo dużym terenie gry (wręcz nie ograniczonym) Gracze będą mieli do pokonania nawet kilkanaście kilometrów, gra nie ma ram czasowych więc może trwać nawet dwu cyfrową ilośc godzin (myślę, że min. 6h)
Będzie wyraÂźny podział na dwie strony konfliktu i częsciowo jakieś odłamy.
Gra będzie się rozwijać, zmieniać w czasie żeczywistym, każdy z graczy może mieć wpływ na dalsze losy pozostałych graczy i całego scenariusza. Gra zdecydowanie nie jest liniowa, ma jakiś zarys ale scenariusz będzie budowany w czasie żeczywistym zgodnie z rozgrywką... Do scenariusza jest potrzebych sporo osób (więcej niż 20 os.). Zgłoszenia tylko i wyłącznie na PW, tu nic nie będzie oficjalne i jasne, podział na strony i przydział do odpowiednich postaci będzie dokonany przeze mnie i wysłany do zainteresowanych na PW. Szczególy zadań, informacji, itp. zostaną podane zainteresowanych na PW przed samą grą, a większośc z nich już podczas samej gry...


Miejsce gry to Kobiór/Czarków
Data bliżej nie określona na dzień dzisiejszy
Start to godziny poranne (możlie wczesno-poranne)
koniec gry zależny tylko od rozwoju scenariusza...
[SC] Shark
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-06-10, 18:07

Mile widzianych kilka osób chętnych do pomocy w organizacji, pomoc będzie śladowa tylko dlatego by jak najmniej szczegółów dostało się w posiadanie graczy :D im mnie wiecie tym lepsza dla Was zabawa.. Ale to już sami doskonale wiecie..
[SC] Shark
 

Postprzez Majster JH » 2009-06-10, 18:15

Chyba jesteś pod wrażeniem wczorajszego filmu był nie zły. Może być fajna zabawa .
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez [SC] Shark » 2009-06-10, 18:17

O tym sceno myslałem już od dawna, od kąd robię scenariusze w świecie Paintballa :D
Ale owszem wczoraj film oglądałem i postanowiłem, że będzie to odpowiedni moment to zrobienia tego scenariusza, sam film może być reklamą :D
[SC] Shark
 

Postprzez Pentagram » 2009-06-10, 19:00

co za film Behind enemy lines ale jedynka? bo mi to bardziej Kolumbia zalatuje :)
Pentagram
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-06-10, 19:13

Zdecydowanie nie kolumbia, idziemy w klasykę i jest to pierwsza część Za Linią Wroga..
[SC] Shark
 

Postprzez lordmarcel » 2009-06-10, 19:40

Na górze wyraÂźnie pisze Bałkany/ Serbia. To jak może być Kolumbia xD Gdzie Bałkany, a gdzie Ameryka Południowa xD
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Pentagram » 2009-06-11, 17:46

przeczytaj jeszcze raz co napisalem:
"co za film Behind enemy lines ale jedynka? bo mi to bardziej Kolumbia zalatuje :)"
jesli nie wiesz - powstaly 2 czesci tych filmow i bardziej mimo tytulu przypominalo mi to akcje w BEL:Colubmia. A moje pytanie bylo co za film - a wczesniejsza wypowiedz Majstra dokladnie obrazuje ze chodzilo - na jakim filmie sie wzorowales :) - miejsce mozna zawsze zmienic nawet na alaske. Wiesz również czytaj uważnie :)
Pentagram
 

Postprzez lordmarcel » 2009-06-11, 18:15

W takim wypadku pisz dokładniej ;-)
Tekst, że coś ci "zalatuje" Kolumbią wcale jasno nie opisuje o co Ci chodziło, a raczej o niedokładne przeczytanie postu Sharka.
Poza tym - nieważne.
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Pentagram » 2009-06-11, 18:53

dokladnie nie wazne ;)
Pentagram
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-06-12, 13:28

blee blee. Jak już skupiamy się na konkretach to filmów było 3 części, a Columbia jest 3 częścią :0
Było jeszcze Za linią wroga 2, ale nie oglądałem bo ponoć kaszana, co nie znaczy, że scenario na podstawie filmu musi być też kaszana..
Już teraz mogę powiedzieć, że można się spodziewać trzech scenariuszowych gier na podstawie tych trzech filmów...
[SC] Shark
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-06-12, 13:29

Wstępny termina (tak na 75%)

19.07.2009
[SC] Shark
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-06-24, 11:36

Panowie można już zgłaszać swoją obecność na MILSIMie, oczywiście zgłoszenoa tylko na PW. Jest do rozdania kilka LARPowych postaci więc kto chętny niech się zgłasza..
[SC] Shark
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-06-25, 11:01

Panowie proszę mobilizować siły i siebie nawzajem, do rozegrania scenariusza potrzeba mi ok. 20 osób, jak wiecie jest to spora ilość jak na nasze możliwości więc trzeba się postarać o każdego nadającego się gracza..
[SC] Shark
 

Następna strona

Powrót do Scenariusze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość