TDL 2009

Strzelanie, ale już z fabułą ;)

Postprzez Majster JH » 2009-03-13, 17:20

Spokojnie ja nie lubię ścigaczy ale ful wygar ,taktykę i walkę . Może faktycznie nie ma o co się spierać każdy ma swój sposób patrzenia na temat i tyle w temacie . Dlatego jeszcze raz Panowie luz ....

Co do ciężaru to od czterech Saltusów mam na sobie minimum 8 kg – jestem na nogach 24 h i to mnie kręci , bo jestem wszędzie gdzie coś sie dzieje .
Ps :
Na pewno VII Saltus będzie gruby – Powiadam wam .
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Roger » 2009-03-13, 17:21

[JH] waboo napisał(a):
przekombinowałeś z wywodami Hyde okropnie


W dużym stopniu uprościł :)
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez [SC] Shark » 2009-03-13, 18:58

Ja mając na uwadze dobre rady kolegów z SC nie będę nic pisał na temat i ustosunkowywał się do kolejnego naśmiewania się z mojej osoby na rożne sposoby..

Po prostu zgodnie z pewnymi zasadami tym razem ustąpię.. i będę milczał :D
[SC] Shark
 

Postprzez MrHyde » 2009-03-13, 19:21

Majster JH napisał(a):Na pewno VII Saltus będzie gruby – Powiadam wam .


Dalej nie czaję ;-p to znaczy że poniżej 100 kg wagi zawodnik zostaje wykluczony z gry? ;-].
MrHyde
 

Postprzez Majster JH » 2009-03-13, 19:22

Chyba to nam zostało bo jak na razie wychodzi niepotrzebna przepychanka na słowa wręcz istny BAJZEL .
Jeszcze raz mały Apel luz i tyle ! wiosna zapasem trzeba zacząć grac i dobrze się bawić w tym co lubimy Paintballu .
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez MrHyde » 2009-03-13, 20:03

Majster JH napisał(a):Może faktycznie nie ma o co się spierać każdy ma swój sposób patrzenia na temat i tyle w temacie . Dlatego jeszcze raz Panowie luz ....


Właśnie też tak myślę i pisałem nie raz oraz popieram w 100% niech każdy się bawi jak chce ważne żeby to mu sprawiało frajdę.
Nie ma co na siłę przekonywać kogoś do swoich racji bo w sumie każdy ją ma.

Napiszę tylko jedno może jako SC mniej strzelamy niż JH ale nas kręci co innego, czajanka wysiłek fizyczny oraz łażenie po lesie kilometrami jak i strzelanie ;-] poprostu my się bawimy w innych proporcjach i zasadach.

Prywatnie nie lubie tego typu strzelanek jak TDL lub innych komercyjnych imprezek ale nie szkaluję drużyn które w nich grają bo poprostu każdy lubi to co lubi i trza to uszanować.

Ps. Napiszę tylko jeszcze jedno że jak zacynałem przygodę z paintem to nie było takich właśnie ekip milsim'owych w paintball'u i w sumie z tego co wiem to tylko SC podjeło się coś z robić w tym temacie chyba że się mylę (mam nadzieję). Cieszy mnie to że robimy to co robimy jako SC i sprawia nam to radochę a chyba o to chodzi ;-p.
MrHyde
 

Postprzez Majster JH » 2009-03-13, 20:18

apewniam że nie tylko SC !!! bawi się w (milsim'owy paintball) bo wiele drużyn przeszło tą drogą na Południ jak i w całej Polsce . Pamiętam jak zaczęliśmy temat treningów w naszym regionie i to nie tylko w niedzielę , spędzaliśmy 24 H w lesie miłe czasy . Więc Stary nie wy pierwsi i nie ostatni – pewnie .
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Majster JH » 2009-03-13, 20:23

Widzisz Kilku JH było na MIlsimach i pewnie w tym roku też sobie tego nie podarujemy tej formy gry nawet ci co posiadają Ego mają zabawki ASG .
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez [JH] waboo » 2009-03-13, 23:16

MrHyde napisał(a):Napiszę tylko jedno bardzo fajnie się kryje, strzela itp. jak każdy ma po min. 1000 kulasek i 300 w spłuczce to w sumie szturm to nic innego jak paru kampi i grzeje a reszta leci i też grzeje i tak w kółko.
Roger, jak dla mnie to jest przekombinowane i nieprawdziwe, a nie uproszczone, uwypuklanie w ten sposób sytuacji nie służy w jej przedstawieniu
gdyby napisał, że 2000 tyś kulek to jeszcze większe uproszczenie ?:)

dobra, z mojej strony EOT, tak tylko chciałem poznać czym Panowie kierują się nazywając wszystko gdzie gra się cholernie szybko - speedem, ale chyba nie dowiedziałem się...
[JH] waboo
 

Postprzez MrHyde » 2009-03-14, 00:06

Majster JH napisał(a):Więc Stary nie wy pierwsi i nie ostatni – pewnie .


Dziwne bo jak pisałem na PSI jakieś 2 lata teamu że szukam jakiegoś klubu paintballowego z tendecjami militarnymi to mnie zaczęto namawiać na klamki ala ego i besztano mnie z góry na dół że to lans i takie tam pierdoły i że w sumie nie ma w paincie takiego klubu iście milsimowego.
Jeśli chodzi o ASG no to milsim jest w tym środowisku to norma niestety w paintballu nie.

Po za tym moim skromnym zdaniem paintbalowy milsim sądząc po zasadach, fotkach oraz forum to tylko Czesi, Polska wypada bladziutko na tle naszych sąsiadów w temacie milsim-paintball.
My tak jak napisałem wcześniej, podjeliśmy temat ale z tego co widzę to zasze byliśmy, jesteśmy 100 lat za pepikami jeśli chodzi o temat militarny paintball i nie tylko my, miejmy nadzieję że w przyszłości będzie inaczej.
Ale żeby tak było musimy przestać szpeniować tylko się szanować i działać razem.
MrHyde
 

Postprzez Sephiroth » 2009-03-14, 08:11

MrHyde napisał(a):Polska wypada bladziutko na tle naszych sąsiadów w temacie milsim-paintball.

Wrażenie takie można mieć gdyż brak ogólnopolskiego, popularnego portalu poświeconego militarnej odmianie painta. Rozrzucone po Polsce grupy nie mają jednej miejsca gdzie mogłyby wymieniać doświadczenia i dyskutować spokojnie bez słynnego na PSI komentarza"i tak kupisz Ego" .
Nasi południowi bracia Czesi mają szczęście posiadać taki portal, my musimy jeszcze poczekać.
Sephiroth
 

Postprzez Dec » 2009-03-18, 00:19

Ale jaja.
A ja mam taki luÂźny pomysł, zagrajmy razem. Tylko my SC i JH. To będzie coś......ładnego. Mały scenariusz, z limitem kulek i limitem terenu rozgrywki, tak aby każdy był zadowolony.
Co wy na to??
Dec
 

Postprzez Pentagram » 2009-03-18, 10:08

dobra inicjatywa Dec. 1km kw jakis maly scenariusz - niezbyt skomplikowany, zeby doszlo do wielu starc,prob zerwania kontaktu w razie konieczności, przegrubowania oddziału i kontraataku. Może być fajna zabawa.
Pozdrawiam
Pentagram
 

Postprzez Roger » 2009-03-18, 11:46

Pomysł dobry, rzucony wcześniej w innym temacie.

PS. Dec jak tam ręka, wracaj do zdrowia chłopie.
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez MrHyde » 2009-03-18, 13:46

Bardzo dobry ale ja przynajmniej nie mam ochoty na konfrontację bo w takiej atmosferze zamiast sie dobrze bawić będzie poprostu udowadnanie niewiadomo czego niewiadomo po co ;-p.

Jestem za normalną zdrową strzelanką bez jakilkowiek podtekstów itp. poczekajmy aż opadną emocje ;-].
MrHyde
 

Poprzednia strona

Powrót do Scenariusze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron