Operacja S.I.D - Search, Infiltrate and Destroy

Strzelanie, ale już z fabułą ;)

Postprzez [SC] Shark » 2008-10-14, 11:18

No panowie do mojego założonego min. brakuje jeszcze jednej osoby i możemy spać spokojnie i nie martwić się czy imprezka się odbędzie czy też nie..
Jeszcze kilka nicków mi tu brakuje ale nic na siłę..
[SC] Shark
 

Postprzez DiaKum » 2008-10-14, 16:40

:)

1. Shark
2. Edi
3. Marcel
4. dR
5. Hyde (Ale na 100% potwierdzę po ustaleniu terminu)
6. Sharky
7. Kuba
8. DiaKum
gg 806940
gsm 660 735 948
Avatar użytkownika
DiaKum
 
Posty: 302
Dołączył(a): 2008-05-24, 17:47
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Tomek » 2008-10-14, 17:57

Witam, widzę ze jest 8 os, docelowo planowałeś 12 wiec zapisuje 4 osoby z TETA i o ile przydziały nie są jeszcze ustalone fajnie by było jak byśmy zostali włączeni w oddział saperów "B22". Myślę ze jeśli było by więcej osób chętnych wtedy można wystawić jakieś skromne posterunki wartownicze lub patrole opforu jak proponował Przemo a jeśli będzie tyle ludzi co założyłeś to zrobimy sobie S.I.D wg pierwszej koncepcji i myślę ze adrenaliny nie zabraknie bo przecież skoro nie widać npla to nie znaczy ze go tam nie może być ;-)
Tomek
 

Postprzez omnipotentus » 2008-10-14, 20:14

1. Shark
2. Edi
3. Marcel
4. dR
5. Hyde (Ale na 100% potwierdzę po ustaleniu terminu)
6. Sharky
7. Kuba
8. DiaKum
9. Omni (jak sie zmieszcze, a jak nie to nie :P)
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez [SC] Shark » 2008-10-14, 22:34

Dobra Panowie zapisywać się, bez ograniczeń, jak będzie Was za dużo to cześć będzie myśliwym, a część zwierzyną... nikt się nie zmarnuje, dobra zabawa gwarantowana dla każdego..
[SC] Shark
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-10-14, 22:35

1. Shark
2. Edi
3. Marcel
4. dR
5. Hyde (Ale na 100% potwierdzę po ustaleniu terminu)
6. Sharky
7. Kuba
8. DiaKum
9-12. TETA
13. Omni
14.
[SC] Shark
 

Postprzez Przemo » 2008-10-14, 23:05

[SC] Shark napisał(a):cześć będzie myśliwym, a część zwierzyną...


i to jest właciwa droga do samodoskonalenie w tego typu imprezach . Piszę się na OPFOR z pewną
"ekipą " o nie ustalonym składzie. Proszę zabrać ze sobą bron osobistą może sie przydać lepiej będzie strzelić sobie w łeb na miejscu niż dostać sie w ręce/niewolę partyzantów :-)
Przygotujemy trochę atrakcji :-) Nie wykluczone psy tropiące :-)

ps. chętnych proszę o info na PW . Rozważymy kandydaturę.
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Edi » 2008-10-30, 21:10

Kuba i Marcel.

Ponieważ zaczynamy bardzo wcześnie (0600) moge Was zgarnąć gdzieś w Ktw bo zakładam,że będziecie mieli problem z transportem.
Po MILISIMie nie dam rady Was odwieÂźć ale rano,przed nie ma problemu.

CU
Edi
 

Postprzez lordmarcel » 2008-10-31, 14:51

Bardzo miło z twojej strony Edi :D
Zgadamy się na PW bądÂź gg.

POZDRO :D
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice

Postprzez Pentagram » 2008-10-31, 16:19

Swietnie Edi - dzieki bardzo:) ...
Pentagram
 

Postprzez Lacky » 2008-10-31, 21:23

chetnie bym wie przejechał niestety nie mam spluwy :P
Lacky
 

Postprzez Przemo » 2008-11-02, 18:57

Dobra trzeba pociągnąć temat S.I.D.`a . Ja ze swojej strony cały czas prowadzę nabór na stronę rebeliancką /partyzancką .Nabór oczywiście za posrednictwem PW. lub GG albo nawet telefoniczne. Druga strona ma nie będzie wiedzieć ilu nas ma być pewną szacunkową liczbę zdradzę organizatorowi tej imprezy.Zadania przed nami postawione myślę że będą ciekawe jeśli Shark zdecyduje się nawiązać tematem do pewnego Patrolu UN który miał się odbyć ale w końcu nie wypalił.Czeka nas spora improwizacja i trzeba bedzię się wykazać niezłą pomysłowoscią .

link.
http://forum.armiapoludnie.pl/viewtopic.php?t=230

przypomnę pewne propozycje tego scenariusza

przykładowe zadania jakie byłby postawione przed patrolem .
- sprawdzenie strategicznych miejsc ( koordynaty GPS)
- niszczenie ukrytych składów amunicji partyzantów
- misja rescue (ratunkowa)
- eliminacja partyzantów
- ewentualnie rozkazy mogą też zmieniać sie w trakcie wykonywania patrolu
zasady gry :
otwarcia/wymiany ognia - nie gramy po to żeby się ścigać i powybijać jak najszybciej i za wszelką cenę, tylko:
- partyzanci strzelają kiedy chcą, grają zachowawczo lub ofensywnie
- UN tylko otwiera ogień w obronie własnej
- obie strony w przypadku zerwania kontaktu, przestaja się gonić - daje to większy klimat i większą szansę na niespodziewane natknięcie się na siebie w innym miejscu i w innym czasie
- polegli zostaja na miejscu i zaczynają z miejsca w którym polegli - maja 15min kary. W tym czasie druga strona ma czas aby się zmyć gdziekolwiek .Osoba która zginęła, przewaraca się w miejscu gdzie dostała, nawet jeżeli jest niewygodnie/mokro/brudno..
- respawn (odrodzenie) dla całej druzyny to równiez 15 opóznienia . Jeżeli drużyny nie wykończą się wzajemnie całkiem, tylko posiadają rannych i zdołały zerwać kontakt, wtedy medycy mogą uleczyć rannego (wystarczy np. opatrzenie opaską bandażową.)
Trafienie w korpus i głowę zabija. Trafienie w rękę lub nogę nie pozwala używać tej kończyny (pozostaje czołganie, kuśtykanie , strzelanie drugą ręką itp)
- będzie liczył się klimat, umiejętność poruszania się, reagowania na zagrożenie, wczucie w rolę, szkolenie umiejętności, przewidywanie zagrożenia
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Przemo » 2008-11-02, 22:15

inspiracja dla stron biorących udział w S.I.D . To jest akurat masowa impreza ale po spotkaniu partyzantów możecie spodziewać się wszystkiego. :-)

http://pl.youtube.com/watch?v=zWiJwx46Ew0
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Miodzik » 2008-11-03, 09:32

Jestem ciekawy co z tego wyjdzie. Mnie niestety nie będzie. Trochę się podziębiłem, a z małym dzieckiem w domu to nie przelewki.
Miodzik
 

Postprzez dellos » 2008-11-03, 14:02

Impreza rewelacyjnie wygląda z filmiku szkoda, że ze strony www wynika iż AirSoft a nie paintball :/
dellos
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Scenariusze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron