Ghost Recon: Round 1

Strzelanie, ale już z fabułą ;)

Postprzez Roger » 2008-08-03, 16:54

Piwko owszem, ale po - nie przed.
Dzisiaj na przykład zimne piwko by się po grze przydało.
Oczywiście pod warunkiem, że ktoś nie prowadzi.
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez Przemo » 2008-08-03, 17:07

;-)
Ostatnio edytowano 2008-08-03, 17:31 przez Przemo, łącznie edytowano 4 razy
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Hudy » 2008-08-03, 17:11

Ok, zapomniałem dodać - :-) ... Ja w ogóle nie jestem skory do picia, ani przed, ani w trakcie, ani po. (Nawet jednego piwka, tak juz mam(łatwiej mnie wyciągnąć w teren niż na imprezę)) Tak więc sorry za nieporozumienie, offtop i sianie zamętu. (w sumie odstawienie alc na czas gry było dla mnie dosyć oczywiste, więc summa sumarum nie zawiodłem się

Ps.: Nie ma to jak wyrobić sobie zła opinię pierwszym postem :-)
Hudy
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-08-07, 09:04

Panowie z przyczyn technicznych i barku czasu na odpowiednie przygotowanie scenariusza i pola gry, zmuszony jestem odwołać w tym terminie Ghost Recon. Proszę się nie martwić gra na bank się dobędzie, ale najbliższym pewnym terminem jest druga połowa września, z racji zbliżającego się mojego wesele, remontu mieszkania i potem przeprowadzki wcześniejsze terminy nie wchodzą w grę..

Za zamieszanie przepraszam...
[SC] Shark
 

Postprzez Thanatos » 2008-08-07, 09:18

No to w innym terminie może i my będziemy. z 2 dwójki może by były
the gods favour the bold
Avatar użytkownika
Thanatos
 
Posty: 39
Dołączył(a): 2008-04-18, 22:41
Lokalizacja: Kędzierzyn-KoÂźle

Postprzez Krzycho » 2008-08-11, 18:22

tak czy owak, w imieniu BAGERA Teamu chce podziekowac za zaproszenie i za swietna gre!! Chyba nas zaraziliscie grami scenariuszowymi :)
Krzycho
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-08-11, 22:58

No uwierzcie Nam, że cała przyjemność po naszej stronie... Jak się będzie coś szykowała, a wiem, że długo nie będzie trzeba czekać to zapraszamy ponownie. Szacunek dla Was bo mało jest ekip na południu polski z którymi można zagrać takie gry.. W tym momencie pozdrawiam No Name Team który się zalicza do tego skromnego grona..
[SC] Shark
 

Postprzez Gość » 2008-08-12, 09:14

Oczywiście my nie bedziemy zimni na wasze zaproszenie i teraz my zapraszamy na ten weekend do nas, bo zapowiada się ciekawie - między innymi Jarheads .
My dysponujemy 10 minami , wyrzutnią , jakieś granaty świece takie różne pierdułk, niestety z powodu że Paintball dla mnie to jest zajawka i poligony też dlatego powstały a żyje z kilku ośrodków to niemam czasu na przygotowanie fajnego scenariusza i z tym pytaniem śle pokłony do WAS towarzysze broni
Gość
 

Postprzez bagera » 2008-08-12, 09:21

no i mnie nie zalogowało
powyższy Post jest mój
PRZEPRASZAM
bagera
 

Postprzez Majster JH » 2008-08-12, 15:52

No Shark może nie jedyna ! Ale co prawda to prawda nie wielu jest chętnych na granie czegoś bardziej ambitnego . To samo dotyczy wyjazdów na scenariusze w ogólnopolski może w przyszłym roku AP będzie wstanie coś wystawić , tego sobie i wam życzę .

A co do gierki w Wiśle to wpadnijcie poćwiczymy przed następnym Saltusem .

Pozdrawiam.
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez [JH] Martin » 2008-08-13, 21:57

Majster JH napisał(a):A co do gierki w Wiśle to wpadnijcie poćwiczymy przed następnym Saltusem

No właśnie - w najbliższą niedzielę w Wiśle nie może zabraknąć Shadows Corps! Jarheadzi ćwiczą u Bagery przed Saltusem.
Gość napisał(a):niemam czasu na przygotowanie fajnego scenariusza i z tym pytaniem śle pokłony do WAS towarzysze broni

Krzychu, obędzie się bez scenariusza - wystarczą proste zadania do wykonania.
[JH] Martin
 

Postprzez Przemo » 2008-08-13, 22:10

organizujemy się na wyjazd
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Krzycho » 2008-08-14, 06:27

no to zapowiada sie przednia impreza na naszym poligonie w nd
oby udalo mi sie wrocic z creamfields na czas :)
Krzycho
 

Poprzednia strona

Powrót do Scenariusze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości