20.07.2008 - Niepodległe Kosowo

Strzelanie, ale już z fabułą ;)

Postprzez Przemo » 2008-07-21, 23:13

to trzeba było mapę wyjąć busole i zdjąć azymucik :-) a GPS do rzeki wrzucić
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez zozol25 » 2008-07-22, 06:55

GPS leżał podczas przeszukiwania pilota!!! Bo w tym samym momencie zaczęła sie jadka nad rzeką, no i trza było pokazać sas-owi że jak to plakol mówił " Kosowo nigdy nie odzyska niepodległości" hah
zozol25
 

Postprzez omnipotentus » 2008-07-22, 14:58

Raczej podczas egzekucji pilota... przypominam ze zostal zamordoawny jednym strzalem :P
No ale to u serbsikch bojowek normalne, tak jak sposoby przesluchan :>
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez płakol » 2008-07-22, 18:36

ale musisz przyznac ze probowalismy "prosic" ;)







ale jak nie chciales vodki...
płakol
 

Postprzez zozol25 » 2008-07-22, 20:18

Tak mi sie przypomniało :):):) Las ciepło jak sku... i nagle " Kalinka kalinka kalinka " hahahhaha
zozol25
 

Postprzez płakol » 2008-07-22, 23:45

juz zapomnialem ehehhe szkoda ze nikt wiecej slow nie znal :( ale klimat musial byc !!!

ps. w kwestii przypomnienia - kosowo nigdy nie odzyska niepodleglosci !!

ps2. ponizej zdjecie z bunka serbow, oraz prezent od Putina

Obrazek

ps3. moze Shark cos jeszcze skrecisz w sprawie Kosowa cos mnie ten temat ciagnieee :D

(nie wiem .. jeden z pilotow jednak zyje.. Sas dostaje rozkaz by zawrocic... serbowie sa wsciekli... proba zamiany czarnej skrzynki za pilota ... ;)

- pilot przetransportowany do bazy kolo (lotniska :P)
- wejscie do bunkru w ktorym znajduje sie pilot bedzie musialo zostac wysadzone
- mozliwosc dostania sie na teren bazy tylko przez brame glowna (swiece dymne itd) lub przez 3 metrowy mur ( przy wejsciuna teren bazy jest budynek i 2 straznikow znaja informacje gdzie jest pilot [jeden klamie drugi mowi prawde])
- serbow jest mniej gdyz baza miala byc likwidowana
- symulowany element zaskoczenia (tylko sas moze jako 1 otworzyc ogien)
- sas bez ammo limitu
- serbia po 50 kul

i duzo innych pomyslow

albo nie wiem eheh
płakol
 

Postprzez Przemo » 2008-07-23, 20:17

dobre ! widzę płakol że się rozkręcasz :-)
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez MrHyde » 2008-07-24, 09:57

Mi wpadł do głowy taki pomysł jeśli chodzi o ograniczenie amo wprowadzić trzy funkcję w drużynie technik (Zajmuje się postrzałami w broń), Medyk (Wiadomo co robi), Saper (No Comment) oraz zaopatrzeniowiec (ma zapas amunicji określony przez organizatora scena np. w plecaku) po ustrzeleniu tego pana jedna osoba z drużyny może przejąć jego funkcję lub jak się uda przeciwnikowi przejąć amunicję to samo się tyczy medyka.

To tylko moja luÂźna sugestia i tak ludzie by szanowali ammo bo dopiero po starciu ludzie by się uzupełniali na spokojnie w trakcie też ale w awaryjnych sytuacjach i to nie wiadomo czy zaopatrzeniowiec np. nie leży ;-].
MrHyde
 

Postprzez płakol » 2008-07-27, 12:58

Czy ma ktoś jakieś fotki ? a jeśli tak to czy można je gdzieś pooglądać ?
płakol
 

Postprzez [SC] Shark » 2008-07-27, 13:24

Z tego co ja wiem to tylko Omnipotentus robił zdjęcia, trzeba poczekać aż się z Nami podzieli, a z czasem u niego kiepsko..
[SC] Shark
 

Poprzednia strona

Powrót do Scenariusze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron