Platoon IV

Strzelanie, ale już z fabułą ;)

Platoon IV

Postprzez Feldgrau » 2011-06-15, 16:45

http://paintball.info.pl/forum/viewtopi ... c&start=20

Panowie ma ktoś ochotę i wolną stówę ? Namawiam do wypadu - ja jade i przyznam szczerze że chciałbym mieć przy boku jakiegos kompana z AP , interesuje mnie ten czas przeznaczony na integracje ( mam ochote walnąć piwko z ludÂźmi z którymi grywamy na saltusachh i unitach oraz poznać innych ) sama gra to raczej typowa nawalanka ale są jakieś scenariusze i w swoim gronie mozna się dobrze pobawić i na samej grze . Ciekawym pomysłem jest to ze za cenę 20 zł mozna wziąść członków rodziny czy innych VIP-ow , miło jest po scenariuszu wrucić do namiou na świerzo przygotowanego grilla i zimne piwko :mrgreen: chcę zabrać na tą imprezę żonę i szukam kogoś ze swoja połówką by moje babsko się nie nudziło jak będę latał z markerem . Na tam być jakiś zespół który da koncert no i sama imprezka powinna być raczej luzacka ( jakoś przeboleję tym razem speedowców na sceno militarnym ). Więc jak panowie ktoś ma ochotę ??
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Borec » 2011-06-15, 21:15

Ja z Gregoriusem, jeszcze się zastanawiamy, ale bierzemy ten wyjazd pod uwagę...
Borec
 


Powrót do Scenariusze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron