2011-01-09 Zawody Bagera Coalition Release Hostage

Strzelanie, ale już z fabułą ;)

2011-01-09 Zawody Bagera Coalition Release Hostage

Postprzez bagera » 2010-12-12, 21:12

2011-01-09 Zawody Bagera Coalition Release Hostage

Bagera Coalition zaprasza na zawody drużyn 5 osobowych w odbijaniu zakładnika.
Mile widziani gracze militarni jak i speedowi, gdyż pole zbudowane jest pod każdy rodzaj graczy.

Termin :
9 stycznia 2011

Godzina:
9.00 zapisy drużyn
9.30 odprawa kapitanów
10.00 start pierwszych rozgrywek

Wpisowe
150zł od drużyny

Kule na poligonie:
Nie ma przymusu zakupu kul na poligonie - można mieć swoje kulki
Na poligonie będą w sprzedaży kule zimowe z asortymentu sklepu Kansus.pl w promocyjnych cenach


Nagroda
1.miejsce medale + 25% zebranej puli z wpisowego
2.miejsce medale
3.miejsce medale
dodatkowe niespodzianki od kansus.pl

PS. Pomyślałem że może już czas uderzyć w kolejny segment PB czyli reportaże. Załatwiamy dwie profesjonalne kamery, które będą dokumentować rozgrywki i potem materiał zostanie złożony i wystawiony na internecie + nie zapeszając w TV

Więcej informacji i zdjęć na PSI śląskim
http://paintball.info.pl/forum/viewtopi ... 29943&f=31
bagera
 

Postprzez omnipotentus » 2010-12-12, 21:50

Jakie limity amunicjii?
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Przemo » 2010-12-12, 23:00

pomysł bardzo fajny ale termin nakłada się z Unit04
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez bagera » 2010-12-13, 09:51

tak jak na PSI w regulaminie - spłuczka i jeden fat
Jeżeli zarys się przyjmie bardzo bym chciał dodać grupę Real Military - czyli oparte reguły na działaniach Armii Południe np RAM , dokładny limit kul itp - tu musieli byście mi pomóc bo to Wasz chleb powszechni .
Nawet na 9 stycznia dało by się zrobić grupę pod Was tylko musiały by być przynajmniej 3 teamy.
bagera
 

Postprzez kufel_wro » 2010-12-13, 10:04

temat fajny, ale termin bez sensu, bo od razu skreślacie sobie połowę drużyn z rozgrywek.
no chyba że Waszym celem jest alternatywa dla Unit04, to wtedy się nie dziwię.
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015,2017,SpecOps; MA2017

Obrazek
Avatar użytkownika
kufel_wro
Administrator
 
Posty: 2901
Dołączył(a): 2009-06-28, 22:03
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez bagera » 2010-12-13, 10:24

Zanim sięgniesz do tak bezsensownych zarzutów to najpierw porzuć narcystyczne nastawienie i zastanów się że ty żyjesz militareką a 90 % graczy PB żyje speedballem , leśniactwem i my nie znamy wszystkich terminów rozgrywek w każdej odmianie PB.
Smutne że jeżeli ktoś coś chce dla innych to zawsze się znajdzie ktoś kto tylko żeruje i próbuje dokopać.

Mimo to ja dalej serdecznie zapraszam a powyższy post traktuje jak błędnie dobrane słowa
bagera
 

Postprzez kufel_wro » 2010-12-13, 13:00

Smutne że jeżeli ktoś coś chce dla innych to zawsze się znajdzie ktoś kto tylko wyzwie od narcyzów i egoistów. Zamiast pomyśleć że wieksza frekfencja, równa się większe wpływy z turnieju, a zarazem wieksza nagroda dla wygranej drużyny. Wystarczą tylko chęci, aby w 5 minut sprawdzić kalendarz imprez na PSI. Nie każdy milsimowiec zamyka się w swoim gettcie.

Wystarczyło napisać np. tak:

"Niestety termin 9 stycznia został już dawno ustalony i nie możemy go zmienić, z przyczyn niezależnych od nas. Bardzo żałuję że nie wszystkie drużyny będą mogły przyjechać, ale specjalnie dla nich zrobimy następną edycję zawodów."

Miło, sympatycznie, bez pyskówek. Skoro mamy zapłacić 150zł to jest między nami relacja:
klient - sprzedawca, a klient ma zawsze rację. Jeśli nawet jej nie ma, to dobry marketingowiec sprawi że klient zmieni zdanie.

Mimo to serdecznie pozdrawiam, a powyższy post traktuje jak błędne czytanie ze zrozumieniem.
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015,2017,SpecOps; MA2017

Obrazek
Avatar użytkownika
kufel_wro
Administrator
 
Posty: 2901
Dołączył(a): 2009-06-28, 22:03
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Majster JH » 2010-12-13, 19:52

))))))
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez bagera » 2010-12-14, 09:21

hmm skoro tak mówisz
Ja zastanawiam się że w tak niszowej sprawie klient też powinien szanować jak to napisałeś sprzedawce.
Co do zarobku to też proszę przelicz sobie zanim o nim powiesz - 30zł od osoby a w tym masz wszystko zapewnione gdzie jest 4 sędziów i każdy 200zł gdzie jest wejście na pole gdzie normalnie 20 zł płacisz na codzie na dobre pola, medale gdzie jeden 25zł x 5 osób x 3miejsca i dodatkowo dwie kamery to 3000zł nie mówiąc o HP itp
Robię to naprawdę dla idei bo żyje PB i pisze do Was bo z wielu ma z Was już grałem i bardzo mi się podobało.
Chciał bym że by zanim ktoś pisał w PB o zarobkach spróbował sam coś zorganizować.

Nadmienię Ci że prowadzę firmę eventową od 10 lat i PB jest jedną z moich gałęzi i 10 osób na komercji daje mi kilka razy większy zarobek niż zawody PB i nie zabiera tyle czasu.

Tylko powiedz my sobie szczerze - nic nie daje takich emocji jak PB + Zawody + obraz jak się to rozwija.

Pozdrawiam i mam nadzieje że jednak przekonasz się że Bagera Coalition to rozwój i pomoc i przyjedziesz na nasze poligony , Przemek czy Shark chyba mogą się tu wypowiedzieć bo bywali.
bagera
 

Postprzez kufel_wro » 2010-12-14, 09:41

Sroce spod ogona nie wypadłem, bo od kilku lat zajmuję się tym samym, może nie na taką skalę co Ty tylko, że na swoim dolnośląskim podwórku. Nie musisz mi, więc tłumaczyć jak to wygląda od środka. Zorganizowanie i poprowadzenie w cztery osoby, dużej gry scenariuszowej z pełnym zapleczem technicznym i cateringowym, na ponad 110 graczy, też mam już za sobą, więc trochę zębów na tym zjadłem i stąd moje wnioski. Możesz się z nimi nie zgadzać, Twoja sprawa. EOT.
Saltus VIII,XI; Unit 01,03,04,06; Milsim48h 2012; Blackops I,II,III; Igła I,II; KASKADA; ZAPAD; GreenCoat II; AEGIS 2015,2017,SpecOps; MA2017

Obrazek
Avatar użytkownika
kufel_wro
Administrator
 
Posty: 2901
Dołączył(a): 2009-06-28, 22:03
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Dziki » 2010-12-14, 16:25

Majster JH napisał(a):))))))

Majster,o so chozi???? :)
Gdy mężczyÂźnie Âźle-szuka żony
Gdy mężczyÂźnie dobrze-żona szuka jego...
Avatar użytkownika
Dziki
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2008-04-16, 20:26
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Rommel » 2010-12-14, 20:57

Bagera....a zawody odbędą się na twoim polu? Jak tak to komu zapłacisz za wstęp, sobie? Za wynajęcie butli matek itp tez sobie? A sędziami kto bedzie? Szwagier z bratem:) żeby było tak jak mówisz bon profit to chętnie możesz mi przelać te 20 duchy od osoby, przecież sam se płacić nie będziesz....żartuje oczywiście:) liczy się pomysł i zaangażowanie, reszta nie istotna....

A tak na poważnie, szkoda ze impreza pokrywa się z unitem.... Inaczej chętnie bym zawitał.
Rommel
 

Postprzez bagera » 2010-12-15, 08:25

dzięki - niestety termin został ustalony po zapytaniu drużyn z śląskiego , Małopolskiego i świętokrzyskiego i ten termin im odpowiadał a co do gier militarnych to nie śledziłem ich nigdy i dopiero gdy rozmawialiśmy z kamerzystami wpadł nam pomysł o osobnej klasie dla Was bo mogło by to fajnie wyglądać ale z drugiej strony boimy się też że by nie było u nas jak w Niemczech że jak TV pokarze PB jako dokładne odwzorowanie wojny a nie sportu to będzie dużo przeciwników .
Dlatego podjąłem rozmowę z Wami tylko poszła w złym kierunku.

Chce po prostu wciągnąć w końcu dobrych sponsorów do PB a to bez TV niemożliwe i teraz muszę dobrze wszystko przemyśleć jak PB ma być pokazany że by przyciągnął pozytywnie widza.
bagera
 


Powrót do Scenariusze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron