Dzień Niepodległosci

Strzelanie, ale już z fabułą ;)

Dzień Niepodległosci

Postprzez Przemo » 2010-10-24, 19:34

http://paintball.info.pl/forum/viewtopi ... sc&start=0

Zapraszamy serdecznie na grę scenariuszową DZIEÑ NIEPODLEGłOśCI 2010 w dniu 13.11.2010 w Nadarzynie.

Miejsce – Baza wojskowa w Nadarzynie

Termin - 13.11.2010 (sobota)

Ilość uczestników: max 400
Organizator – SKILL EVENTS, www.skillevents.pl
Współorganizatorzy oraz twórcy scenariusza – Drużyna Templars

Scenariusze – opis, mapki oraz informacje o podziale stron zamieścimy wkrótce.

Koszt uczestnictwa:

- wpisowe – 45 zł (płatne do 05.11.2010); 65 zł płatne na miejscu
- wypożyczenie sprzętu - 30 zł, (max. 100 kompletów, marker Tippmann)
- wypożyczenie markera Etek, Ego 7 lub PMR - 30 zł + koszt baterii.
- wypożyczenie maski 10 zł, magazynka 5 zł, butli 20 oz 5 zł, munduru 10 zł
- CO 2 każdorazowe nabicie butli płatne 2 zł.
- możliwość wypożyczenia butli HP - 15 zł ( ilość ograniczona, prosimy rezerwować mailem)

Jeżeli do dnia 08.11.2010 nie będziemy mieli potwierdzonego udziału minimum 150 osób impreza może zostać odwołana.

Kulki

Na grze można będzie używać kulek wyłącznie zakupionych na grze (FPO).
Na miejscu będą dostępne kulki Box Series, Dark Sports Kulki w cenach promocyjnych.
Rodzaje dostępnych kulek podamy najpóÂźniej tydzień przed imprezą (w zależności od pogody).

W cenie wpisowego:

- organizacja imprezy, aranżacja i przygotowanie scenariuszy
- pojazd gąsiennicowy, pirotechnika
- sędziowanie
- ID dla każdego uczestnika
- gorące napoje
- ubezpieczenie NNW uczestników
- HP

Na miejscu ogródek cateringowy, grill.

Wszyscy gracze proszeni są o przestrzeganie następujących przepisów:
- zakaz strzelania (choćby bez kulek) poza miejscami do tego przeznaczonymi (pole gry i strefa chrono)
- bezwzględny obowiązek używania barrel bagów w strefie bezpiecznej (na miejscu będą dostępne dla osób które nie posiadają)
- przestrzegania zasady kulek organizatora (FPO)
- gry fair play

Każdy, kto zapłaci wpisowe zobowiązuje się do przestrzegania powyższych zasad. Bardzo prosimy o przemyślenie przed rejestracją warunków uczestnictwa, ponieważ osoby łamiące ustalone zasady będą usuwane z imprezy.


Harmonogram

07.00 Wejście na teren gry
09.30 Podział na drużyny i znakowanie
10.00 Rozegramy dwa scenariusze - pierwszy 2 godzinny, drugi 2,5 godzinny
10.30 - 12.30 Scenariusz nr 1
12.30- 13.30 Przerwa
13.45 - 16.15 Scenariusz nr 2

Fotografowanie i filmowanie imprezy TYLKO za wcześniejszą zgodą organizatora. Zdjęć nie można wykorzystywać do celów komercyjnych, zarobkowych oraz reklamowych.
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Przemo » 2010-10-24, 19:37

są chętni na wyjazd :-) ? Taka niedzielna jebaneczka w sympatycznym gronie.
Sporo znajomych miedzy innymi Sfora.

1.Przemo
2.
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Majster JH » 2010-10-24, 21:04

I nie tylko ...Jak co to JH jedzie i pewnie miejsce się znajdzie dla towarzyszy z AP....
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez Feldgrau » 2010-10-24, 21:29

Ja byłem dość mocno napalony na tą grę ale gdzieś wyczytałem że może nie być autka pancernego - co lekko smuci a już całkiem mnie odstraszył "występ" graczy w strojach spidowych ( nie wiem czy w tegorocznej edycji się pojawią ale na Plooton-nie byli tacy a i czytając PSI gdzieś był fragment o takich graczach ) . dla mnie to mocno psuje klimat i zdecydowałem sobie odpuścić - oby moje obawy były płonne i by gra udała się idealnie a ja bym żałował .
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Przemo » 2010-10-24, 21:34

raczej speedowo bedzie jak znam zycie :-(
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez Majster JH » 2010-10-24, 21:36

Feldgrau .. Ale do czegoś strzelać, a klorowe tarcze to jest coś ....
http://www.youtube.com/watch?v=JD4HtaIqOn0


S -III, IV, V, VI, VII, IX, X, XII,XIII, XIV, XVI, OPTIMI, B20
Avatar użytkownika
Majster JH
 
Posty: 285
Dołączył(a): 2008-03-20, 14:54
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Postprzez [JH] Martin » 2010-10-24, 23:28

Feldgrau, nie marudÂź - na Fakro też ganiają pacjenci w speedowych piżamach i tragedii nie ma. A że nie będzie w tym roku SKOTa to akurat uważam za plus. 2 lata temu pojazd się zdupał w połowie gry, a nadwyżki wpisowego nikt nie zwrócił :-) To raz, a dwa: średnia przyjemność na tym BWPie - nie jak z tego się wychylic, żeby strzelać, a jak cię chmara dojedzie, to wyjdziesz z pokładu pomalowany od stóp do głów :-)
Anyway, na DN jechać trzeba - polecam :-)
[JH] Martin
 

Postprzez Feldgrau » 2010-10-25, 06:55

hmm ja uważam że takie gry jak DN czy Platoon są grami ( przynajmniej uchodzą za takie ) klimatycznymi - mają rozbudowany ( ciekawy ) scenariusz , mają wprowadzić w odpowiedni klimat - dlatego Skot jest mile widziany - nie muszę nim jechać wystarczy że warczy gdzieś tam z boku lub pojawia się co jakiś czas . I jeśli organizatorzy przy tak dużym nakładzie pracy i wysiłku nie potrafią dołożyć jednego punktu w regulaminie ( dotyczącego ubioru graczy ) to ta gra mnie nie kręci . Zgoda na facro są goście w strojach spidowych ale gra na Facro to zwykła niedzielna strzelanka dla wszystkich i tak do niej podchodzę . Od Platoon-a czy DN wymagam jednak czegoś innego . Zwłaszcza że są to gry cykliczne . Nie porównuję ich do Saltusa czy Unita ale jednak gracz który chce brać udział w tej grze ( a na co dzień biega w adidaskach i stroju do speeda ) może poświęcić 20 zł na mundur z allegro i trzymać go w szafie na takie właśnie imprezy . Jeśli ja w tej grze odgrywam np. partyzanta i biegnę z moim markerem na 50 kulek jako riflem obok mnie ktoś z fajnie zrobioną klamką jako kaem a gdzieś za uszami słyszę pomruki SKOTA to jest już klimat - a tu nagle wyskakuje koleś w ubraniu speedowym obładowany kolorowymi fatami i swoją wypasioną klameczką na pełnym rampingu wali do mnie - to co to ma być ? sorry panowie może zgnuśniałem na starość ale po TET 68 , WinWar czy Unit -mam trochę inne wymagania co do takich gier .
mały kontrast :
http://picasaweb.google.pl/wojtalinski/ ... 7048864130
dzięki opasce na czole wygląda jak kamikaze z myśliwca 0 , ale to chyba do innego sceno
http://picasaweb.google.pl/wojtalinski/ ... 4119048354
http://picasaweb.google.pl/wojtalinski/ ... 7369494706
http://picasaweb.google.pl/wojtalinski/ ... 2849185586


Polecam obejrzeć foki z tegorocznego Platoon tam dokładnie widać to o czym mówię .
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Kamil » 2010-10-25, 19:51

Takie jedno porównanie z D-Daya
http://picasaweb.google.pl/APRafi/DDAYB ... 9251420194
Na wiosnę byliśmy na Wesołej, od strony organizacyjnej same plusy, klimat był, jednak wszędzie było gęsto od speedowych ludków. Takie duże gry mają swój urok, jednak małe i bardziej klimatyczne imprezy w moim przypadku wygrywają.
Kamil
 

Postprzez twbolek83 » 2010-10-25, 19:57

Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy
A. Einstein
Avatar użytkownika
twbolek83
Administrator
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 2009-12-28, 14:53
Lokalizacja: olkusz


Powrót do Scenariusze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron