Obrona Wizny - 27 Wrzesien 2009

Gry bez założonych scenariuszy, czysta improwizacja

Jaki termin ci odpowiada?

Ankieta wygasła 2009-08-08, 21:29

6 wrzesień
3
33%
13 wrzesień
1
11%
27 wrzesień
5
56%
 
Liczba głosów : 9

Postprzez MrHyde » 2009-09-26, 14:35

Jeśli chodzi o łączność proponuję wyznaczyć na każdy odział łącznościowca który będzie miał tylko radyjko do kontaktu z główno dowodzącym oraz z odziałami.
MrHyde
 

Postprzez Sephiroth » 2009-09-26, 14:36

Moja obecność to element zaleconego przez lekarza procesu leczenia :).

PS Jeżeli ktoś z uczestników ma jakieś moje rzeczy od czasu wypadku to prosiłbym o zabranie na grę.
Sephiroth
 

Postprzez MrHyde » 2009-09-27, 18:20

Dzięki za wspanałą grę uczestnką oraz organizatorą Omniemu, Diakumowi oraz reszcie ludzi którzy maczali w tym palce za wspaniały klimat, panowie wielki szacunek mam nadzieję że tendencja wzrostowa jeśli chodz o klimat będzie się utrzymywała tak jak w samych scenach jak i między ludÂźmi w nch uczestniczących.

Po za tym Omni mam pytanie czy czasami za ten sprzęcik ne powinno byc jakieś ściepki ;-] bo słyszałem że kupiliście ten sprzęcik prawdopodobnie ze swojej keszonki.

Mam nadzieję na następne sceno w tych klimatach, wizyta w Czechach nasz wiele nauczyła poprostu wypasik.

Jeszcze raz wielkie dzięki i do zobaczena w celownikach ;-p.
MrHyde
 

Postprzez omnipotentus » 2009-09-27, 19:46

JA z Diakumem dziekujemy za przybycie wszytkim ktorzy sowoja obecnoscia i zaangazowaniem stworzyli niezapomniany klimat... Dzieki wielkie dla Sephirotha, ze dal sie namowic na dowdzenie stronie niemieckiej, oraz pozostalym dowodcom: Przemo, PMK za poświęcenie na polu walki :) No i wszystkim osobom ktore pomogly zorganizowac i przeprowadzic ta imprezke w tak milych okolicznosciach przyrody :)
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez PIECZARKA007 » 2009-09-27, 21:29

W IMIENIU DEMOLITION UNIT I SWOIM BARDZO DZIÊKUJE ZA SUPER GRÊ ORGANIZATOROM ZA POśWIÊCENIE POMYSł ITP. UCZESTNIKOM ZA UCZESTNICTWO :)).
SUPER KLIMAT OBY TAK DALEJ PANOWIE. MYśLÊ żE TO PPOCZąTEK NOWEJ JAKOśCI W AP.
POZDRAWIAM.

P.S GDYBY KTOś ZNALAZł PRZYPADKIEM TELEFON NOKIA, TO CHÊTNIE GO ODZYSKAM A PRZYNAJMNIEJ KARTÊ SIM.
PIECZARKA007
 

Postprzez Edi » 2009-09-28, 07:07

Wielkie dzięki dla organizatorów, mojego dowódcy i wszystkich "Polaków".
Dzięki za frekwencję,dzięki której udało się stworzyc znaczącą przewagę liczebną "Niemców".

Dzięki Wszystkim!


BARDZO DOBRA I BARDZO DOBRZE ZORGANIZOWANA GRA :-)
Edi
 

Postprzez Maksiu » 2009-09-28, 08:00

Ja również dziękuję za wspaniałą zabawę, za niezapomniany prysznic farby który przeżyłem w ostatnim okopie kiedy nad moją głową na krzakach rozbijały się setki kulek:) No i dzięki za klimat który ze względu na dużą przewagę niemców dał trochę wyobraÂźni jak było w 39' pod Wizną.

Dzięki organizatorom oraz wszystkim Polakkom
Maksiu
 

Postprzez Azteq » 2009-09-28, 09:22

Ja również jestem pod wrażeniem przygotowania całej otoczki bitwy - okopy, mapy, dywersja itp. Oczekiwanie w okopie na nacierający , liczebny Wermacht dało dużo do myślenia. Moje dopiero drugie sceno i znowu bardzo udane .
Dzięki organizatorom i graczom - szczególnie Polakom - dobrze było "umierać" w słusznej sprawie..;)
..a czy i ewentualnie kiedy można się spodziewać zdjęć od pani Foto.... ?
Azteq
 

Postprzez KURZY » 2009-09-28, 10:35

z mojej strony tez wielkie dzięki wszystkim Niemcom a szczególnie dla dowodzących ze mogłem z wami nacierać na te wszystkie bunkry :]

a takie pytanie
Widział ktoś moją bluzę?? która na początku była noszona w skrzynce na amunicje od grupy 2 (od Dikuma) za co wam wielkie dzieki :)
KURZY
 

Postprzez Edi » 2009-09-28, 12:26

Jeszcze pytanie do ludzi ze strony Niemieckiej.

Po ataku na ostatni bunkier kilka osób ze strony Niemieckiej oglądało minę, którą tam zastawiłem. Bardzo proszę osobę, która już po eksplozji miny miała ją w rękach o informację co się z tą miną dalej stało. Szukaliśmy ją w miejscu zdarzenia ale nie ma jej. Bardzo proszę o info :-)
Edi
 


Postprzez Don » 2009-09-28, 15:13

Pozostało czekać na kolejne sceno z klimatem, najlepiej 2Wś!!
vivere militare est

kom 609797147
Avatar użytkownika
Don
 
Posty: 173
Dołączył(a): 2008-07-07, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez MrHyde » 2009-09-28, 18:02

MicHell można wykożystać te materiały filmowe do zmontowania jakiegoś klpu?
MrHyde
 

Postprzez michalspd » 2009-09-28, 18:22

Super imprezka.
Dzięki dla Przema za wyciągnięcie mnie na nią :mrgreen:
Do następnego
Avatar użytkownika
michalspd
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2009-09-27, 20:15
Lokalizacja: Zawiercie

Postprzez michalspd » 2009-09-28, 20:09

Kilka fotek z mojej komórki
foto wizna
Avatar użytkownika
michalspd
 
Posty: 53
Dołączył(a): 2009-09-27, 20:15
Lokalizacja: Zawiercie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźne spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron