17.05.2009 - Gra przed Saltusowa

Gry bez założonych scenariuszy, czysta improwizacja

Postprzez lordmarcel » 2009-05-17, 22:11

Omni coś tam focił o ile dobrze pamiętam
Avatar użytkownika
lordmarcel
 
Posty: 466
Dołączył(a): 2008-03-25, 14:24
Lokalizacja: Katowice

Postprzez DiaKum » 2009-05-17, 23:36

Panowie ja takze chcialbym podziekowac skladowi SC jak i ekipie JH.
Pochodzilismy, postrzelalismy - klimat byl ok i gra byla przednia :)

Moim skromnym zdaniem w ten sposob powinna sie ukladac "wspolpraca" SC i JH oraz integracja wewnatrz AP. Nic tak nie jednoczy (nawet przeciwnych stron scenariuszowego konfliktu) jak przyjemna niedzielna strzelanka :) Powinnismy czesto razem grac, w ten sposob sprawdzac sie nawzajem i czerpac z tego jak najwiecej radosci, a nie toczyc slowne potyczki na forach ktore w gruncie rzeczy do niczego nie prowadza, a napewno do niczego dobrego.

Ciesze sie bardzo ze bylo tak milo.
Jeszcze raz wielkie dzieki dla Sharka za przygotowanie gry, dla skladu za wspolprace i dla gosci za odwiedziny!
gg 806940
gsm 660 735 948
Avatar użytkownika
DiaKum
 
Posty: 302
Dołączył(a): 2008-05-24, 17:47
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez [JH] Martin » 2009-05-18, 09:31

DiaKum napisał(a):Powinnismy czesto razem grac, w ten sposob sprawdzac sie nawzajem i czerpac z tego jak najwiecej radosci, a nie toczyc slowne potyczki na forach ktore w gruncie rzeczy do niczego nie prowadza, a napewno do niczego dobrego.

Popieram. Lub jak Wy to mówicie: "Amen" :-)

Zapomniałem jeszcze dodać, że byliśmy pod wrażeniem Waszej gry wczoraj. Prawdę powiedziawszy, nastawiliśmy się na to, że będziecie kampili w chaszczach, a tu proszę - atak, natarcie :-) Szczerze powiem, że z taką grą spokojnie możecie wziąć udział w TDL'u i nie dostaniecie batów.

Dlatego z tego miejsca zapraszam Was do udziału w turnieju organizowanym u nas 7 czerwca. Gwarantujemy wyśmienitą atmosferę :-)
[JH] Martin
 

Postprzez Pentagram » 2009-05-18, 13:54

dobra powiem szczerze, ja bys sie pisal raz - tak dla sprawdzenia :) a moze i wiecej jezeli bedzie fajnie, musimy troche pocwiczyc szturmy, a to nie jest zla opcja, moze poruszymy ten temat;>?
Pentagram
 

Postprzez [SC] Shark » 2009-05-18, 13:55

No ja o tym zacząłem myśleć, ale przypomniałem sobie, że jestem kierowcom na weselu 6.06 więc jha odpadam, ale temat godny przegadania, a czasu mało..
[SC] Shark
 

Postprzez [JH] Martin » 2009-05-18, 14:22

Waboo i ja idziemy 6 czerwca na weselisko do Johnasa, ale nie przeszkodzi nam to zorganizować turniej i jeszcze w nim zagrać dnia następnego :-)

A gadać nie ma o czym - wpadniecie do nas na turniej, zobaczycie w praniu jak to wygląda i tyle. Będzie fajnie :-)
[JH] Martin
 

Postprzez [JH] Martin » 2009-05-21, 23:46

Kaj som zdjyncia? :-)
[JH] Martin
 

Poprzednia strona

Powrót do Luźne spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość