14.09.2008 MALOWANKO

Gry bez założonych scenariuszy, czysta improwizacja

Postprzez Edi » 2008-09-12, 09:26

Panowie, będę po BILLą przed 8.00.

Moge przejechać przez Tychy i zabrać 3 osoby (Omni jak chcesz moge Cie przybrać).

Rafi, prosze pamiętaj o chrono.


Pozdrawiam ;-)
Edi
 

Postprzez Don » 2008-09-12, 15:03

Oddzial Brzeszcze: ja + 6 osob (+ moze namowie dragoon'a)
bedziemy ok 8 pod Billą (zaleznie od nasilenia ruchu drogowego)
Mamy zamiar pograc, a nie pojezdzic po kilku miejscowkach wiec pojedziemy na poligon gdzie Omni uruchomi swoj mini sceno i bedzie niezla zabawa (tak to widze, zadnych fakrów)

Dozobaczyska i milej soboty ;)
vivere militare est

kom 609797147
Avatar użytkownika
Don
 
Posty: 173
Dołączył(a): 2008-07-07, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Drakon » 2008-09-12, 15:25

Heh ja tez sie zjawie chociarz zona ciągnie mnie w góry.No i chociarz raz zagramy w Gliwicach .Miejscówka jest przednia.Mialem okazje tam grac.Wiec na poligon marsz.Zaraz jade do kansusa po cos fajnego mam nadzieje ze zdąze przed zamnieciem.Czekam az moja druga polówka zjedzie z pracy bo nie mam samochodu.
A co do Fakro nie jest zle ale ograniczenie czasowe i ilosc osob na tak maly teren jaka tam bedzie to jest duze utrudnienie.Wiec ja pisze sie na Gliwice :)
Drakon
 

Postprzez Roger » 2008-09-12, 18:50

Bandaże elastyczne mam sztuk 2 - są dość długie to się potnie i 5 sztuk medpacków z tego powinno wyjść.

Ja zjawię się na pewno w niedzielę, ewentualnie jeszcze dwie osoby ze mną.

Kurde Drakon zwaliłem to bo byłem dzisiaj w Kansusie (hihi, woreczek Kainah'ów kupiłem - świeża dostawa), mogłem zapytać czy ktoś czegoś niepotrzebuje.
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez omnipotentus » 2008-09-12, 19:23

...zwaliles... z tego co wiem to DiaKum chyba jutro jedzie do kansusa :P
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez omnipotentus » 2008-09-12, 21:51

Teren akcji: poligon Gliwice.

Zarys sytuacji.
Akcja toczy sie w okolicy zaglebia gorniczego KASAI.

Ludowa Organizacja Wyzwolenia Kongo (LOWK) wykradla z jedenej z kopaln zasobnik z uranem oraz dokumentacje opisujaca polozenie zloza.
Sily ASFOR podejmuja akcje poscigowa, w trakcie poscigu udaje im sie rozbic sily rebelianckie.
Niewielka grupka rebeliantow z zasobnikiem i dokumentacja dociera do opuszczonych zabudowan i tam oczekuje na transport powietrzny.
Niestety podczas ucieczki rebeliantow dochodzi do skazenia terenu w okolicy jak rowniez samych zabudowan.
Na nieszczescie ASFOR, druga gupa rebeliancka Ruch Niepodległego Kongo (RNK) przechwycila informacje o poscigu i planuje przejecie zasobnikow i dokumentacji.


Strony konfliktu:

Ludowa Organizacja Wyzwolenia Kongo (LOWK) - People’s Kongo Liberation Organisation (PKLO) – organizacja utworzona dzięki wsparciu finansowemu i inspiracji Global Enterpise, Inc. 03.04.2038 wznieciła rebelię przeciw legalnemu rządowi DRK atakując obiekty państwowe w Kindu

Ruch Niepodległego Kongo (RNK) - Movement for Independent Kongo (MIK) – organizacja stworzona przez International Trade, Inc, jako przeciwwaga dla LOWK utworzonej przez konkurencyjną Global Enterprise

ASFOR

Reszta informacji na poligonie ...
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Rafi » 2008-09-14, 11:57

Panowie dziękuje za grę frekwencja dopisała bylo nas 15 osób, choc pod billą byłem w szoku widząc ten tłum. Pogoda dopisała miejscówka jak najbardziej no i ekipy rebeliantów oraz sił rządowych. Troszke sie nachodziłem bo teren nie mały, ale i strzelania było pod dostatkiem.
Rafi
 

Postprzez Drakon » 2008-09-14, 12:09

No jak dla mnie to bylo idealnie!!!Sporo akcji ale mozna sie bylo tez wykazac taktycznie.
No i Crash test mojego nowego nabytku wypadl na +5 :) - palce mnie swierzbią jak mam to cudo w reku :)
Podziekowania dla chlopakow - lubie gry gdzie jest samodyscyplina i nie ma jakis niejasnych sytuacji.No i Omni chyle czoła przed twoim Tiberiusem.
Do nastepnego razu
Drakon
 

Postprzez Roger » 2008-09-14, 13:27

Dzięki za grę, zwłaszcza podziękowania dla Omni - za pomysł ze sceno i gadżety (butelki z uranem były the best, a szukanie "dokumentacji" wśród ponad 100 kartek z "pierdołami" jeszcze lepsze.

Akcja na parkingu była super - goście z ASG się troszkę zakręcili jak sanki w maju :)

Miejscówka - super.
Można tam częściej potrenować.
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez omnipotentus » 2008-09-14, 19:32

Male podsumowanie dzisiejszych zmagan:

Po posciugu za Ludowa Organizacja Wyzwolenia Kongo (LOWK) doszlo do walk na terenie zabudowanym. ASFOR rozbil wycofujace sie jednostki, odzyskal (tymczasowo) wykradziona dokumentacje oraz zdecydowana wiekszosc materialow radioaktywnych.
Niestety dwa pojemniki z nisko radioaktywnym uranem nie zostaly odnalezione. Isnieje obawa,
ze material ten zostanie uzyty do budowy tzw "brudnej bomby".
Dodatkowo podczas dzialan ASFOR stracil walizke z dokumentacja.
Rebelianci z Ruchu Niepodległego Konga (RNK) wykorzystujac zanagazowanie sil ASFOR w odbijaniu materialow radioaktywnych przypuscili szturm na tymczasowa baze i wykradli dokumentacje.

Stan na dzis:
- nieustalone miejsce przechowywania 2 pojemnikow z nisko radioaktywnym uranem,
- dokumentacja dotczaca m.in. zloz uranu jest w rekach Ruchu Niepodległego Konga (RNK).

W zwiazku z powyzszym dalszy ciag dzialan nastapi...
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Edi » 2008-09-15, 07:49

Panowie,
dziękuję za fantastyczną gre, klimat i pożyczony marker :)
Wielkie dzięki za miłe i sympatyczne przyjęcie.
Poznałem w niedziele grupę BARDZO fajnych ludzi z pasją.
DZIÊKI!!!
Edi
 

Postprzez Don » 2008-09-15, 18:30

omnipotentus napisał(a):Male podsumowanie dzisiejszych zmagan:


Stan na dzis:
- nieustalone miejsce przechowywania 2 pojemnikow z nisko radioaktywnym uranem,
- dokumentacja dotczaca m.in. zloz uranu jest w rekach Ruchu Niepodległego Konga (RNK).

W zwiazku z powyzszym dalszy ciag dzialan nastapi...


ad1 Widziano jak jeden z rebeliantow wypija zawartosc czerwonych flaszek
ad2 ASFOR utracil dokumentacje bo jej tresc nie miala zadnego sensu (chyba ze ktos lubi poezje :) )

cd...dorwac zmutowanego rebelianta - dzialka 20mm zamiast ramion i pali wzrokiem !!!
vivere militare est

kom 609797147
Avatar użytkownika
Don
 
Posty: 173
Dołączył(a): 2008-07-07, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Don » 2008-09-15, 18:37

Omni rzuc fotki
vivere militare est

kom 609797147
Avatar użytkownika
Don
 
Posty: 173
Dołączył(a): 2008-07-07, 19:25
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Poprzednia strona

Powrót do Luźne spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron