Paintball Park w Chorzowskim Parku

Gry bez założonych scenariuszy, czysta improwizacja

Paintball Park w Chorzowskim Parku

Postprzez Roger » 2008-03-24, 22:46

W kwietniu planowane jest otwarcie parku paintballowego w Wojewódzkim Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie.
Po otwarciu możliwe będzie wejście ze swoim sprzętem. Cennik jeszcze nie znany, ale jeśli nie będzie za drogo może to jest jakaś alternatywa jako bezpieczne, pewne miejsce do treningu CQB. Sądząc po zdjęciach :
http://www.susek.pl/galeria/main.php?g2_itemId=4681
całkiem, całkiem.

Na ostatnią sobotę marca planowane jest nieodpłatne testowanie pola.
Fakt, że będzie to czysta strzelanka, ale można przy okazji owo pole oblukać.
Zapisy są tutaj:
http://matys.home.pl/forum/viewtopic.ph ... c&start=80

Przy okazji info dla tych którzy jeszcze nie wiedzą, (a korzystają), że w okolice tego pola ma być (a ściślej podobno w tym tygodniu będzie) przeniesiony sklep Kansus.
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez MrHyde » 2008-03-25, 06:07

Trzeba by było oblukać ale mi w sobotę niestety nie pasi mam na rano ;-[.
MrHyde
 

Postprzez Gość » 2008-03-29, 17:34

Sprawozdanie z testowania nowego Parku Paintballowego w Chorzowskim parku:

Nie będę streszczał samej gry, bo nie to było celem mojej wizyty, chociaż i owszem siniaczki przywiozłem ładne na pamiątkę :). Gra była jak można sie było domyślać, że tak powiem w stylu ruskiej Armii (tzn. Urra i do przodu). Ale ekipa była super, a wiadomo w dobrym towarzystwie nawet trafienie jakoś mniej boli.

Konkluzja jest taka, że tymczasowo dostępny jest jeden parterowy budynek (o długości) ok. 50 m, z kilkoma pokojami po obu stronach (zdjecia pokojów to m. in.) te z sejfem. Pomiędzy niektórymi pokojami są przejscia. Nie ma możliwości strzelania na zewnątrz przez okna.
Na zdjęciu:
http://www.susek.pl/galeria/main.php?g2_itemId=4839
to budynek drugi od lewej.
Budynek pierwszy od lewej to zaplecze socjalne (szatnia z zamykanymi szafkami (szpindami) dla każdego uczestnika itp.
żadnych luksusów :), ale wg mnie super w porównaniu do nieformalnych miejscówek.

Dodatkowo dostępna jest jeszcze przestrzeń pomiędzy wymienionymi budynkami, zastawiona przeszkodami - opony, bębny po kablach, palety z zasłonami z płyty OSB itp.

Teren gry odgrodzony siatką od pozostałej części (tego nie ma na zdjęciach.

Teren gry jest narazie ograniczony, bo założenie jest takie, że będzie rozbudowywany jeśli pole sie "przyjmie" i będzie przynosić dochód. W planie jest włączenie kilku parterowych budynków, chyba pietrowej kotłowni itp. Uruchomienie kawiarni, szatni na (o ile pamietam) 40 osób z natryskami itp.
Jeśli pole będzie przynosić dochód i znajdą sie sponsorzy - będzie rozbudowywane.

Wjazd na pole z własnym sprzętem, kulkami itp. kosztuje całe 10 zł brutto od łebka :)
Jest możliwość wypożyczenia sprzętu, nabicia butli, kupna kulek itp. W pobliżu jest (będzie) sklep Kansus.

Pole czynne do godz. 19.00.

Moim zdaniem super sprawa jeśli chodzi o mniejsze treningi (nie ma klatek schodowych) CQB np. w tygodniu. Można sie dogadać małą grupą np. 3-5 ludzi i wpaść np. na 2 godzinki potrenować.

Miejsce jest bezpieczne, bezsprzecznie legalne itd. Po grze można iść do Parku i przy browarku (lokali jest kilka) omówić błędy popełnione na treningu, zaplanować następny itd. itd.

Jak mi sie jeszcze coś przypomni to napiszę.
Gość
 

Postprzez Roger » 2008-03-29, 17:36

Hmm, gość to oczywiście ja - Jarząbek :) Wylogowało mnie w trakcie pisania, bo w innym przypadku jako gosć nie miałbym chyba dostępu do forum?

Dokładnie tak ;-) - Admin
Ostatnio edytowano 2008-03-29, 17:49 przez Roger, łącznie edytowano 1 raz
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez MrHyde » 2008-03-29, 17:55

To Ci napisze krótko zajefajna miejscówka dobrze że tanio ;-]. Po za tym można od biedy jakieś scenario zorganizować pozoranci itp. ale chyba za wcześnie na takie jazdy z tego Roger co pisales to wypasik zależy teraz czy nastawią sie tylko na zysk czy na zysk ze szczyptą klimatu bo jak pole zdobedzie renome zrobic się może mały syf ;-].
MrHyde
 

Postprzez Przemo » 2008-03-30, 19:00

Pole wygląda bardzo obiecująco kiedyś był pomysł na zrobienie fajnego scenariusza z napadem na BANK . Zakładnicy ,TV (kamera) , negocjacje z rabusiami , po czym wjazd grupy szybkiego reagowania . Miejsce wydaje się idealne do tego patrząc na niektóre fotki.
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Postprzez MrHyde » 2008-03-30, 21:02

No pomysł trafiony nawet rewelacyjny tylko trza by było podbić do odpowiednich ludzi i najlepiej zorganizować to w tygodniu bo na weekend raczej niemozliwe
MrHyde
 

Postprzez Pentagram » 2008-04-02, 21:30

Witam, może w najbliższym czasie sorganizujemy jakieś scenario? Pytanie tylko - wie moze ktos ile osób mieści ten "poligon". Czy gra mialaby być kameralna czy raczej rozbudowana z wieksza iloscia osób? Pozdrawiam
Pentagram
 

Postprzez Miodzik » 2008-04-02, 21:53

Park jest polem komercyjnym. Raczej rządzi się innymi prawami niż "lewe" miejscówki. Myślę, że Kansus chętnie podchwyci pomysł sceno. Jak się dobrze zakręcimy to i TV załatwimy.
Miodzik
 

Postprzez Roger » 2008-04-02, 22:05

Na tym etapie, na terenie który jest dostępny - budynek 60 *10 m i pole z przeszkodami przylegające do budynku 80*15 m, za dużo nie da się zorganizować.
W sobotę na testowaniu grały drużyny po 10-12 osób, z tym że bardziej mi się to ze speedem kojarzyło (pomijając budynek w którym gość skampił się tak, że w 5 osób go wyciągaliśmy:)).
Teren ma być rozszerzony na pozostałe budynki (a jest tego trochę), ale pod warunkiem że będzie zainteresowanie - czytaj będzie z tego kasa.

Na organizację jakiegoś sceno trzeba poczekać, aż włączą przynajmniej jeszcze jeden, dwa budynki.

Od strony organizacyjnej wygląda to tak (przynajmniej tak mówił gość od organizatora), że możesz sobie tam nawet komercję zorganizować. Wjazd od łebka na pole 10 zł. Chcesz pożyczasz sprzęt i kupujesz kulasy u nich (ceny komercyjne), nie chcesz - masz swoje np. z Kansusa który jest blisko.

PS. Sorki za nadużycie słowa "organizować":) - nie chce mi sie myśleć nad synonimami bo spać idę.
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez Roger » 2008-04-07, 21:13

Foty z testowania pola w parku zrobione przez Charles'a - (użytkownika forum PSI):

http://picasaweb.google.pl/Roger.Swiony ... H3sp0XdTQs

Są jeszcze filmidła, ale trzeba je przerobić na jakiś ludzki format (są .mov) i wrzucić gdzieś na serwer.
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Czwartek 10.04

Postprzez Rafi » 2008-04-09, 19:48

Jak w temacie mała gra w parku Chorzowski na polu komercyjnym płatne, ale warto fajny teren. Duzo przeszkód i budynek bardzo wymagający.
Narazie od nas jest 7 chłopa jesli ktos ma ochote w tygodniu na 2 godzinki grania to zapraszamy.
na miejscu spotykamy sie o 16 start o 16.30.
Tak do 18.30
Acha żeby nie było zdziwienia bedzie limit kulasków (do 20) na każdej rozgrywce tak aby było ciekawiej.
Przypominam Barel bagi obowiązkowe!!!!!!
Dajcie znać kto sie pojawi.
Pozdrowienia dla braci....
Rafi
 

Postprzez Rexerus » 2008-04-09, 20:26

Jaki koszt?
Będzie możliwość kupienia kulek i ewentualnie nabicia butli HP?
Rexerus
 

Postprzez Roger » 2008-04-09, 20:48

Wejście na pole - 10 zł brutto.

Kulki, nabicie butli itp. - sklep Kansus znajdujący się jakieś 200 m od pola - przeniesiony z ulicy Wolności.
GG: 1329961
This is my marker. There are many like it, but this one is mine....
Avatar użytkownika
Roger
 
Posty: 504
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:59
Lokalizacja: świetochłowice

Postprzez zozol25 » 2008-04-09, 20:59

No to do jutra panowie. Roger jak chcesz to mozemy sie ugadać gdzieś w centrum swietochlowic bo bede jechał od rudy śl
zozol25
 

Następna strona

Powrót do Luźne spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron