Jakieś luźnie strzelanie w marcu?

Gry bez założonych scenariuszy, czysta improwizacja

Jakieś luźnie strzelanie w marcu?

Postprzez goQ » 2016-01-26, 17:55

Panowie, tak jak w temacie. Czy umawiacie się czasem na zwykłe paintballowe granie? Najchętniej w klimatach magfed, bądź z pewnymi ograniczeniami ilości kulek?
Pozdrawiam!
Avatar użytkownika
goQ
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2016-01-21, 20:08

Re: Jakieś luźnie strzelanie w marcu?

Postprzez Feldgrau » 2016-01-26, 20:16

tak jak pisałem w innym twoim temacie - raczej bardzo rzadko są tu omawiane zwykłe gry ot takie dla rozluxnienia czy rozrywki . Jeśli już to magfed używany jest w kontekście szkoleń lub treningów z zielonej lub czarnej taktyki . Wewnętrzne szkolenia grup które potem spotykają się na dużych inventach typu Saltus , Unit , czy BO ale i tak większość z nich jest na replikach asg ( niestety ) imprezy typowo magfedowe są może 2 razy w roku . Dawniej ( 3-4 lata temu ) forum to zrzeszało wiele grup , teamów paintbalowych , asg oraz tworzył się ty zalążek milsimu , teraz jest to forum grupy LOKmilsim z tematami i działami dla innych ale w nich raczej niewiele się dzieje .
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Jakieś luźnie strzelanie w marcu?

Postprzez Przemo » 2016-01-27, 00:06

luzne strzelanie magfedowe by się przydało. Mysle ze odpowiedni temat niebawem sie pojawi.
Saltus III,IV,V,VII; Unit 03,04,07; Igła: I; Blackops II,IV; Ramsar I,III; Bravo Two Zero; Wilczy Szlak; KASKADA; RedFall 2013; SALAMANDRA; GreenCoat II; AEGIS 2015
Avatar użytkownika
Przemo
moderator
 
Posty: 2257
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:50
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jakieś luźnie strzelanie w marcu?

Postprzez goQ » 2016-01-27, 00:33

A więc czekam na ponowienie tematu. Przemo, w innym moim poście pytałeś skąd jestem, a więc jestem ze Świdnicy na Dolnym Śląsku. Ale jestem mocno zdeterminowany, żeby odnaleźć i wkręcić się w środowisko magfedowe, dlatego raz na jakiś czas chętnie wpadnę nawet do Sosnowca czy to na luźne, bądź mniej luźne strzelanie, czy jakieś szkolenie albo manewry.

Feldgrau, dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Faktycznie trochę szkoda, że większość wydarzeń odbywa się na replikach asg. No nic, pozostaje czekać na rozwój sytuacji:)
Avatar użytkownika
goQ
 
Posty: 4
Dołączył(a): 2016-01-21, 20:08


Powrót do Luźne spotkania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron