currahee

tu rozmawiamy o treningu fizycznym, kondycji, wytrzymałości oraz walce wręcz

currahee

Postprzez Feldgrau » 2012-04-01, 14:21

Wymyślilismy z PMK by zrobić niewielki cykl treningów wysiłkowych . wyznaczymy teren , wyznaczymy zadania na każdy z treningów i będziemy starać zmieścić się w czasie i w założeniach .
Trening na ostro , w oporządzeniu potrzebnym do utrzymania się w terenie przez 12-15 godzin . łączność , rozpoznanie obiektu i sporo kilometrów do przejścia . Jeden z treningów będzie zaliczenie np Leskowca lub Babiej Góry czy coś w tym rodzaju . W drodze na U6 przeanalizujemy kalendarz i wstawimy terminy .
Są chętni :)
Ostatnio edytowano 2012-06-30, 08:22 przez Feldgrau, łącznie edytowano 1 raz
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez omnipotentus » 2012-04-01, 16:02

Zapodaj termniy bo checi sa, ale czasu nie ma...
omnipotentus
Administrator
 
Posty: 538
Dołączył(a): 2008-03-14, 22:08
Lokalizacja: k/Tychy

Postprzez Feldgrau » 2012-04-02, 06:37

moja propozycja pierwszego treningu to 22.04.2012 .
Bedzie to po unicie więc będą już konkretne wnioski do przemyśleń i będzie można poprawić to co nam nie wyjdzie na U6 . Teren ten sam - tym razem może dotrzemy do "stonehenge".
Mapy są - dołożymy tylko zadanie rozpoznania "lotniska" albo tamy , zrobimy jeden seans łączności np przy tej rzeczce przy której "polegliśmy" a na koniec w drodze powrotnej jakaś zasadzka na patrol i troszkę postrzelamy . Chętni :

1.Feldgrau



wypad na Leskowiec proponuje 1.07.2012 ( terminy wpisuję na podstawie mojego kalendarza pracy więc jeśli sa inne terminy do zaproponowania to niech ktoś wstawi ) do tego czasu zrobilibyśmy jeszcze z 2 kondycyjne w Kobiórze . Omni rozeznałeś już temat kiedy była by ta imprezka u ciebie o której rozmawialiśmy ??
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Pmk » 2012-04-02, 16:54

2012-04-22
1.Feldgrau
2. Pmk


2012-07-01
1.Feldgrau
2. Pmk


Pmk
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!
J.Piłsudski
Avatar użytkownika
Pmk
moderator
 
Posty: 1427
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:55
Lokalizacja: Tychy

Postprzez MadRippeR » 2012-04-07, 14:00

2012-04-22
1.Feldgrau
2. Pmk
3. MadRippeR 70%

2012-07-01
1.Feldgrau
2. Pmk
3. MadRippeR 50%


Oczywiście na dzień dzisiejszy. Dołożę wszelkich starań aby się pojawić, moje zasiedzenie w robocie, już mnie męczy, muszę odetchnąć od tego :) a ten cykl treningów mam nadzieje mi w tym pomoże.
MadRippeR
 

Postprzez twbolek83 » 2012-04-07, 14:28

2012-04-22
1.Feldgrau
2. Pmk
3. MadRippeR 70%
4. bolek-wstepnie

2012-07-01
1.Feldgrau
2. Pmk
3. MadRippeR 50%
4. bolek-wstepnie
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy
A. Einstein
Avatar użytkownika
twbolek83
Administrator
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 2009-12-28, 14:53
Lokalizacja: olkusz

Postprzez Feldgrau » 2012-04-16, 07:53

panowie zapraszam na trening - po unicie mamy sporo przemyśleń i trzeba popracować nad pewnymi aspektami i indywidualnie i jako grupa
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez podły » 2012-04-16, 09:47

a robicie w ogolę treningi w soboty?:P w moim i odisza przypadku kobiór zupełnie odpada bo ja mam w tym momencie 230km w jedną stronę i jeszcze muszę przebić się przez cały śląsk:/
podły
 

Postprzez Feldgrau » 2012-04-16, 10:41

treningi "zwykłe" robimy raczej w Niedziele - wiekszości z nas to pasuje - czasem robimy gry np kilku godzinne lub całodniowe , wiem że dla was to daleko by jechać na zwykły trening z naszej sekcji Kufel też nie dojeżdża na taki trening bo z Wrocławia mu się ie opłaca - ale aby się czegoś nauczyć i "złapać kontakt" z całością grupy trzeba się spotykać i trenować - efekt takiego treningu był widoczny na tej edycji Unita . Nie wymagamy od was byście przyjeżdżali na te treningi bo wiadomo że to daleko - zapraszamy was jednak serdecznie , jeśli chodzi o te najbliższe treningi kondycyjne są one bardzo potrzebne by wyczuć co jeszcze trzeba poprawić przed Saltusem czy Unitem ten w lipcu bedzie najprawdopodobniej z wyjściem na Leskowiec . Podajcie termin kiedy macie wolną sobotę może uda się wymyslic coś ciekawego tak byście mogli uczestniczyć .
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez twbolek83 » 2012-04-16, 11:34

mysle ze z miejscem tez nie bedzie problemy
mozemy sie umowic na mierzecice
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy
A. Einstein
Avatar użytkownika
twbolek83
Administrator
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 2009-12-28, 14:53
Lokalizacja: olkusz

Postprzez Pmk » 2012-04-16, 14:36

Tzn najblizszy termin zostawiłbym Kobiór - musimy dotrzec do C. :]
Poza tym mam pozrzucane gridy (waypointy) do GPSa.
Kolejne - można zaproponować inne miejsca, ale potrzebne będą gridy + mapa.
Pmk
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!
J.Piłsudski
Avatar użytkownika
Pmk
moderator
 
Posty: 1427
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:55
Lokalizacja: Tychy

Postprzez twbolek83 » 2012-04-16, 17:00

myslalem o przyszlych treningach
ten juz zaplanowany
Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy
A. Einstein
Avatar użytkownika
twbolek83
Administrator
 
Posty: 2316
Dołączył(a): 2009-12-28, 14:53
Lokalizacja: olkusz

Postprzez Pmk » 2012-04-19, 19:25

2012-04-22
1.Feldgrau
2. Pmk
3. MadRippeR 70%

22 0900 APR 2012, LZ parking szutrowy Kobiór.

Pmk
PS. Zainteresowanie wyraził równiez Cames, ale jeszcze sie odezwie...
Balansujcie dopóki się da, a gdy się już nie da, podpalcie świat!
J.Piłsudski
Avatar użytkownika
Pmk
moderator
 
Posty: 1427
Dołączył(a): 2008-03-14, 21:55
Lokalizacja: Tychy

Postprzez Feldgrau » 2012-04-22, 15:26

no i po treningu uuuuuuuuuuuu moje qrwa nogi - jestem wypompowany ale było naprawdę ciekawie choć byłem tylko ja i PMK . odwalilismy w pełnym oporządeniu około 18 km szybkim forsownym marszem ja na dodatek z goraczką i chyba grypą ale warto było . Moja nowa kamizelka pattern spełniła się wyśmienicie - patent z kurtką ( cięzką bechatką ) jako siedzisko oraz ciepłe okrycie na postojach teżsię sprawdziło choć lekko muszę to dopracować .Cały szpej na 24 godziny w polu zmieściły się do tego ustrojstwa i po marszu nie bolą mnie ramiona tylko nogi .

Teren jest wyśmienity dawna jednostka wojskowa - pozostało parę wojskowych budynków i ciekawy lasek do okoła - zrobimy niedługo na tym terenie całodniowy trening/milsim z nawiązywaniem łączności na RFkach z treningiem medycznym , z cqb ( uuu fajne budynki ) z rozpoznaniem obiektu oraz forsownym marszem - czyli standardy Unitowe ( plan juz mamy teraz dopracujemy szczeguły ) . Po drodzę mijaliśmy ( lub mijali nas ) spacerowicze - rowerzyści heh wyglądalismy trochę dziwnie - paru nas zaczepiiło .
Standardowe zachowanie - kobieta ogląda twarz i sylwetkę a faceci najpierw uzbrojenie :mrgreen: .

Qrwa w drodze powrotnej wracałem bez dachu coś dziwnie patrzyli z mijających aut bo kropiło a ledwo do domu zjechałem to burza się trafła :mrgreen:
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Postprzez Feldgrau » 2012-06-20, 11:10

1. Lipca
Trening kondycyjny - wyjście na Leskowiec ( plecaki woda żarcie - jak na wypad w góry ) o godzinie 7 spotykamy sie w miejscowości Ponikwia koło Wadowic ( parking przy szkole )
W Wadowicach kierujemy się na Suchą Beskidzką , zaraz za mostem w miejscowości Czartak ( przed restauracją o tej nazwie ) skręcamy w prawo - droga pnie się pod górę , po kilku km po prawej stronie jest szkoła po lewej placyk - parking tam się spotykamy, zostawiamy autka i idziemy szlakiem , na Leskowcu jest schronisko i nieco dalej jest sanktuarium JP II kto będzie miał potrzebę i czuje się na siłach jest tam msza św . Na tą wyprawę można zabrać nasze ładniejsze połówki - po zejściu do autek pojedziemy do Suchej Beskidzkiej na obiad do karczmy Rzym ( opcjonalnie ) .

Panowie dla nas to trening kondycyjny , ubiór wygodny ( nie koniecznie mundur - za ciepło ) bez klamek ale radyjka ( nie koniecznie wykorzystamy ) . Plecaki obciążone spora ilością wody ( kilogramy jak na każdy 2 dniowy milsim ) jak ktoś będzie miał dość – wylewa wodę i idziemy dalej .
Proszę tych co mają dopisane -wstepnie o potwierdzenie jeszcze przed treningiem czy bedą byśmy na parkingu nie potrzebnie nie czekali.

1.PMK i jego ładniejsza połówka
2.Feldgrau i jego ładniejsza połówka
3. dominik
4. bolek i jego ładniejsza połówka - wstepnie
5. Przemo_k - wstępnie
6.MadRippeR - wstepnie
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Następna strona

Powrót do SALA GIMNASTYCZNA

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron