Postrzelamy ??

różnorakie materiały szkoleniowe

Re: Postrzelamy ??

Postprzez dejv_ » 2015-03-03, 10:23

Tak wogóle jestem bardzo chętny jak załatwimy coś sensownego

1. Feldgrau
2. Bolek
3. Przemo + Kaska
4. Ace
5. Dejv
Zawsze jest dalej niż wygląda. Zawsze jest wyżej niż wygląda. Oczywiście zawsze jest trudniej niż wygląda...
dejv_
 
Posty: 223
Dołączył(a): 2011-05-25, 23:24
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Feldgrau » 2015-03-04, 15:45

Panowie LOKmilsim czy odpowiada wam wystąpienie na strzelaniu w Olkuszu w naszym umundurowaniu ? wiem święto jest dlatego pytam - nie ma nas za wielu ale warto by nas "oznakować" właśnie w ten sposób .
proponuje jak na każde strzelanie zabrać ochronniki słuchu
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Ace » 2015-03-04, 15:53

Już coś masz ustalonego?
Avatar użytkownika
Ace
 
Posty: 1216
Dołączył(a): 2012-02-21, 21:06
Lokalizacja: Katowice/Sosnowiec

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Feldgrau » 2015-03-04, 18:24

Ace o co pytasz ? o strzelnice w Jaworznie koło Elektrowni czy o to strzelanie 05.04.2015 w Bukownie ?
na Bukowno wpisało się nas 5 plus osoby towarzyszące więc weźmiemy udział w strzelaniu organizowanym przez LOKUS plus z centralnego zapłonu już każdy indywidualnie co tam chce ( co będzie na tapecie ) a co do Jaworzna to 28.03 jest strzelanie po za tym albo wstąpienie w szeregi LOK Jaworzno i każdy czwartek i tylko cena za ammo albo strzelanie indywidualne ale ceny są wyższe
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Ace » 2015-03-04, 19:13

No właśnie wszystko ładnie uporządkowałeś i już wszystko jasne. Myślisz o wstąpieniu do Lok Jaworzno? Czwartki miałem do tej pory zloty ale to już umarło i oprócz biegania mam wolne. Postrzelać ,pogadać zawsze chętnie ,daj znać co i jak.
Avatar użytkownika
Ace
 
Posty: 1216
Dołączył(a): 2012-02-21, 21:06
Lokalizacja: Katowice/Sosnowiec

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Feldgrau » 2015-03-04, 19:56

Raczej wstąpię do LOK Jaworzno bo w klubie w którym jestem co prawda mam już opłacone składki i można postrzelać z ciekawych klamek ale też nie za często a tutaj mam pod nosem i taniej mnie wyjdzie strzelanie co czwartek płacąc tylko za ammo niż nie będąc zrzeszonym płacić wyższą kwotę za ammo plus za strzelnice itp ( ale to jeszcze muszę policzyć ) bo 300 plus 12 razy 30 to kolejne 360 zł to razem 660 zł a będąc nie zrzeszonym to 4 razy w miesiącu ammo powiedzmy 50 zł boczny zapłon tygodniowo plus 25 za strzelnice to już sporo wychodzi . Generalnie tu w Jaworznie interesuje mnie strzelanie z bocznego zapłonu bo tanio i mogę często ćwiczyć . Z centralnego to w swoim klubie mam taniej i z lepszych klamek , Chcę utrzymać dobry kontakt z Jaworznem bo gdy kiedyś może dorobię się swojego żelaza to płaciłbym tylko za dostęp do strzelnicy którą mam 200 metrów od domu .
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Grelo » 2015-03-20, 17:42

Istnieje tez mozliwość po umówieniu na strzelanie na strzelnicy w Syryni niedaleko Wodzisławia Śląskiego.
Strzelanie wyłącznie dynamiczne (Walther, Glock), prowadzone przez znajomego instruktora, grupa maksymalnie 6 osób.
Gość nie daje ci klamki i mówi strzelaj, pracuje indywidualnie z każdym, pokazuje co robisz źle,co dobrze albo możesz zrobić lepiej.
Generalnie szkoli tylko mundurowych ale jeśli nie jesteś karany to jest możliwość poćwiczenia u niego. Warunkiem jest całkowity brak konfliktów z prawem, każdego przed szkoleniem sprawdza w bazie danych, wychodzi z założenia że nie szkoli się wroga.
Cena na dzień dzisiejszy to 150 PLN za 100 sztuk 9 mm.

Z 7,62 na chwile obecną jest problem z dostępnością bo dużo poszło na wschód.
Avatar użytkownika
Grelo
 
Posty: 452
Dołączył(a): 2011-08-09, 21:03
Lokalizacja: Rybnik City

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Feldgrau » 2015-03-20, 17:48

można by zrobić szkolenie chłopaków z LOKmilsim - będziemy umundurowani :mrgreen:
generalnie 100 sztuk to sporo by poćwiczyć strzelanie na wybranym egzemplarzu broni i zobaczyć tego efekty .
Czy są chętne osoby nie zrzeszone w klubach strzeleckich ( wiadomo ci mają taniej ) na taki typ szkolenia strzeleckiego
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Postrzelamy ??

Postprzez apacz27 » 2015-03-22, 11:28

Ja na pewno byłbym chętny...Z karalnością nie ma problemu, w razie czego mam świeżutkie zaświadczenie z KRS bo Raptor tego też wymaga na szkoleniach
..."Jeśli czegoś chcesz zawsze znajdziesz sposób, jeśli nie zawsze znajdziesz wymówkę"..... BlackOps IV; AEGIS 2015; NWN15; MA2015,MA2016, GF Point 2016
Avatar użytkownika
apacz27
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2014-11-12, 16:36

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Feldgrau » 2015-03-22, 13:26

ja z karalnością też problemu nie mam no chyba że liczy się wyrok za wydawanie takich właśnie zaświadczeń :mrgreen:
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Grelo » 2015-03-22, 16:37

Jeśli znalazło by się 4 do 5 osób sam też chętnie wezmę udział w ramach treningu, potrzebny będzie tylko termin jaki by pasował do ustalenia, w tym miesiącu lub na początku kwietnia będę brał udział w takim strzelaniu ale "u mnie" na strzelnicy więc mógę dograć z nim szczegóły.
Avatar użytkownika
Grelo
 
Posty: 452
Dołączył(a): 2011-08-09, 21:03
Lokalizacja: Rybnik City

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Feldgrau » 2015-03-22, 18:06

Lista chętnych na kwiecień :
1. Feldgrau
2.
3.
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Postrzelamy ??

Postprzez apacz27 » 2015-03-22, 18:27

Dla mnie ważne żeby nie kolidowało z zaplanowanymi szkoleniami (10 Edi, 18 Raptor i 25-26 ewentualny RR)

Lista chętnych na kwiecień :
1. Feldgrau
2. Apacz
3.
..."Jeśli czegoś chcesz zawsze znajdziesz sposób, jeśli nie zawsze znajdziesz wymówkę"..... BlackOps IV; AEGIS 2015; NWN15; MA2015,MA2016, GF Point 2016
Avatar użytkownika
apacz27
 
Posty: 480
Dołączył(a): 2014-11-12, 16:36

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Feldgrau » 2015-03-23, 11:42

Grelo napisał(a):Istnieje tez mozliwość po umówieniu na strzelanie na strzelnicy w Syryni niedaleko Wodzisławia Śląskiego.
Strzelanie wyłącznie dynamiczne (Walther, Glock), prowadzone przez znajomego instruktora, grupa maksymalnie 6 osób.
Gość nie daje ci klamki i mówi strzelaj, pracuje indywidualnie z każdym, pokazuje co robisz źle,co dobrze albo możesz zrobić lepiej.
Generalnie szkoli tylko mundurowych ale jeśli nie jesteś karany to jest możliwość poćwiczenia u niego. Warunkiem jest całkowity brak konfliktów z prawem, każdego przed szkoleniem sprawdza w bazie danych, wychodzi z założenia że nie szkoli się wroga.
Cena na dzień dzisiejszy to 150 PLN za 100 sztuk 9 mm.

Z 7,62 na chwile obecną jest problem z dostępnością bo dużo poszło na wschód.

Grelo dowiedz się u tego pana czy byłby to tylko trening strzelecki czy forma szkolenia ?
" Zabij ich wszystkich a Bóg weźmie do siebie niewinnych "
Avatar użytkownika
Feldgrau
moderator
 
Posty: 6610
Dołączył(a): 2009-10-29, 20:23
Lokalizacja: Jaworzno

Re: Postrzelamy ??

Postprzez Grelo » 2015-03-23, 16:54

Feldgrau napisał(a):
Grelo napisał(a):Istnieje tez mozliwość po umówieniu na strzelanie na strzelnicy w Syryni niedaleko Wodzisławia Śląskiego.
Strzelanie wyłącznie dynamiczne (Walther, Glock), prowadzone przez znajomego instruktora, grupa maksymalnie 6 osób.
Gość nie daje ci klamki i mówi strzelaj, pracuje indywidualnie z każdym, pokazuje co robisz źle,co dobrze albo możesz zrobić lepiej.
Generalnie szkoli tylko mundurowych ale jeśli nie jesteś karany to jest możliwość poćwiczenia u niego. Warunkiem jest całkowity brak konfliktów z prawem, każdego przed szkoleniem sprawdza w bazie danych, wychodzi z założenia że nie szkoli się wroga.
Cena na dzień dzisiejszy to 150 PLN za 100 sztuk 9 mm.

Z 7,62 na chwile obecną jest problem z dostępnością bo dużo poszło na wschód.

Grelo dowiedz się u tego pana czy byłby to tylko trening strzelecki czy forma szkolenia ?


To głównie zależy od nas jak chcemy to potraktować, pojedyńcze spotkanie niewiele wniesie w posiadaną wiedzę, tyle że trochę postrzelamy, jeśli ktoś myśli o podniesieniu umiejętności manualnego posługiwania się daną jednostką broni to wyniki może uzyskać ale po najwcześniej roku regularnych treningów - coś takiego właśnie realizujemy z chłopakami z roboty, od jesieni tamtego roku spotykamy się i jedziemy na razie głównie "na sucho" manualkę od podstaw, żeby utrwalić dobre i wyplenić złe nawyki.
Można się spotkać i ocenić samemu czy jest się zainteresowany taką formą szkolenia albo potraktować to jako jednorazową zabawę.
Jak pisałem koszt takiego spotkania to na dzień dzisiejszy 150 PLN, wiec jeśli ktoś chciałby kontynuować taką formę treningu to żeby uzyskać widoczne postępy ma to sens spotykając się przynajmniej raz w miesiącu co jak łatwo policzyć będzie kosztować około 1500 zł.
Avatar użytkownika
Grelo
 
Posty: 452
Dołączył(a): 2011-08-09, 21:03
Lokalizacja: Rybnik City

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do SALA SZKOLEÑ

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron